Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar the_endrju

6 lipca 2016, 17:48

U mnie były patyczki śmierci, tj. Pani miała patyczki, na których były numerki i był pytany ten, którego numer z dziennika był wylosowany xD
Był, bo podstawówka dobiegła końca xD

Avatar Mr_Kot

Edytowano - 6 lipca 2016, 17:57

@the_endrju: Ja mam tak w gimnazjum na matmie D:, tylko że karteczki.

Avatar CukiereczeQ

6 lipca 2016, 17:57

@the_endrju: Piątka, też tak miałam :V

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 18:48

@the_endrju: U mnie było podobnie, tylko że z imionami i pierwszą literą nazwiska.
Mój jakoś zgubił się na angielskim i religii ¯\_(ツ)_/¯

Avatar the_endrju

6 lipca 2016, 22:04

Pewnie przypadkiem xD

Avatar Mr_Kot

Edytowano - 6 lipca 2016, 22:19

@the_endrju: U mnie karteczki pani wysypywała na biurko i jakuż ja siedziałem w pierwszej ławce to miałem do nich łatwy dostęp(☞゚∀゚)☞

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2016, 10:03

@the_endrju: Mam znajomości przy pierwszych ławkach ¯\_(ツ)_/¯

Avatar MrsGinny

15 października 2016, 23:41

@the_endrju: U mnie również ale jakimś magicznym trafem na przyrodzie zawsze był mój patyk.
Babka mnie nienawidziła:p

Avatar revan21

31 października 2016, 01:37

u mnie pani w podstawówce zamykała oczy i trafiała w jakiś numerek

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 19:16

@the_endrju: U mnie też.

Avatar revan21

31 października 2016, 01:35

aha!

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

7 lipca 2016, 11:19

Istny rasizm

Avatar SansSkeleton

6 lipca 2016, 23:59

WHY ME?!

Avatar WodogrzmotyMale

6 lipca 2016, 19:10

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 18:26

dlatego jak ide spac na matmie to podnoszę reke do góry :))

Avatar ToMo39

6 lipca 2016, 17:38

Bo nauczyciel wybiera tego kto nie podnosi ręki bo wie że on nie wie

Avatar baarts

6 lipca 2016, 18:01

@ToMo39: napisałem...

Avatar ToMo39

6 lipca 2016, 18:09

@baarts: Napisałem według siebie bardziej zrozumiale

Avatar Kot_Saurona

6 lipca 2016, 17:59

Avatar Jeraszko

6 lipca 2016, 17:53

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 17:03

U mnie w klasie podczas matmy ciągle podnoszę rękę do odpowiedzi (jako jedyna) a nauczyciel i tak wybiera kogoś innego kto i tak źle odpowie

Avatar baarts

Edytowano - 6 lipca 2016, 17:28

pani ma zły wzrok
a z resztą to jak wiesz, to dobrze i pani cie nie wybiera
natomiast jesli nie wiesz to pani ci od razu wytlumaczy o to nauczycielom chodzi

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 17:38

@baarts: Nom, tak właśnie pan u nas robi. POdpowiada i pomaga. CZasem też każe komuś by pomógł, to jak zawsze ja lub ktoś kto matmę ogarnia pomaga

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka