Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2016, 17:48
U mnie były patyczki śmierci, tj. Pani miała patyczki, na których były numerki i był pytany ten, którego numer z dziennika był wylosowany xD
Był, bo podstawówka dobiegła końca xD
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2016, 17:57
@the_endrju: Ja mam tak w gimnazjum na matmie D:, tylko że karteczki.
Odpisz
6 lipca 2016, 17:57
@the_endrju: Piątka, też tak miałam :V
Odpisz
6 lipca 2016, 18:48
@the_endrju: U mnie było podobnie, tylko że z imionami i pierwszą literą nazwiska.
Mój jakoś zgubił się na angielskim i religii ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
6 lipca 2016, 22:04
Pewnie przypadkiem xD
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2016, 22:19
@the_endrju: U mnie karteczki pani wysypywała na biurko i jakuż ja siedziałem w pierwszej ławce to miałem do nich łatwy dostęp(☞゚∀゚)☞
Odpisz
7 lipca 2016, 10:03
@the_endrju: Mam znajomości przy pierwszych ławkach ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
15 października 2016, 23:41
@the_endrju: U mnie również ale jakimś magicznym trafem na przyrodzie zawsze był mój patyk.
Babka mnie nienawidziła:p
Odpisz
31 października 2016, 01:37
u mnie pani w podstawówce zamykała oczy i trafiała w jakiś numerek
Odpisz
31 marca 2017, 19:16
@the_endrju: U mnie też.
Odpisz
31 października 2016, 01:35
aha!
Odpisz
7 lipca 2016, 11:19
Istny rasizm
Odpisz
6 lipca 2016, 23:59
WHY ME?!
Odpisz
6 lipca 2016, 19:10
Odpisz
6 lipca 2016, 18:26
dlatego jak ide spac na matmie to podnoszę reke do góry :))
Odpisz
6 lipca 2016, 17:38
Bo nauczyciel wybiera tego kto nie podnosi ręki bo wie że on nie wie
Odpisz
6 lipca 2016, 18:01
@ToMo39: napisałem...
Odpisz
6 lipca 2016, 18:09
@baarts: Napisałem według siebie bardziej zrozumiale
Odpisz
6 lipca 2016, 17:59
Odpisz
6 lipca 2016, 17:53
Odpisz
6 lipca 2016, 17:03
U mnie w klasie podczas matmy ciągle podnoszę rękę do odpowiedzi (jako jedyna) a nauczyciel i tak wybiera kogoś innego kto i tak źle odpowie
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2016, 17:28
pani ma zły wzrok
a z resztą to jak wiesz, to dobrze i pani cie nie wybiera
natomiast jesli nie wiesz to pani ci od razu wytlumaczy o to nauczycielom chodzi
Odpisz
6 lipca 2016, 17:38
@baarts: Nom, tak właśnie pan u nas robi. POdpowiada i pomaga. CZasem też każe komuś by pomógł, to jak zawsze ja lub ktoś kto matmę ogarnia pomaga
Odpisz