Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Phi!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 kwietnia 2017, 14:03
Moim zdaniem nie powinno się żartować z ludzi którzy mają autyzm, lub inne podobne choroby ;-; Zamiast śmiać się z takich rzeczy powinno się pomagać -_-
Odpisz
28 listopada 2017, 22:09
@Ilotella: wiesz co to czarny humor?
Odpisz
9 stycznia 2020, 22:02
@Ilotella: ok boomer
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:10
@Ilotella: Autyzm to nie choroba do cholery
Odpisz
16 lipca 2020, 00:21
@Ilotella: ci którzy dali ci wdolglos to idioci i degeneraci
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2020, 00:28
@HerrGrievous: a wiesz że ludzie poza tobą mają jakiekolwiek poczucie humoru? Sam byłem wolontariuszem przy ludziach z autyzmem etc i jakąś się z tego mema śmieję. Po co w ogóle jesteś na stronie z memami jeśli nie można się z niczego śmiać?
Odpisz
16 lipca 2020, 00:29
@Drag_on: bo wolę inne żarty niż te o chorych, czy papieżu.
Odpisz
16 lipca 2020, 00:31
@HerrGrievous: ale chyba nie zabronisz się ludziom śmiać s tego co według nich jest śmieszne?
Odpisz
2 października 2022, 19:14
@Ilotella: Nie no ja mam autyzm i się z tych memów śmieje
Odpisz
2 października 2022, 19:21
@Chisai: wyleczyć cię?
Odpisz
8 września 2016, 22:00
a osobowość 4D?
Odpisz
16 lipca 2016, 12:48
#zło
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 09:06
Mój brat też ma autyzm i jest bardzo mądry no zna alfabet angielski rosyjski hiszpański i niemiecki a ma 5 lat
Odpisz
18 października 2016, 23:10
@Amkas45: Cieszę się że masz mądrego brata ale chyba coś ci się pomyliło bo wszystkie te języki oprócz rosyjskiego mają alfabet łaciński czyli tak jak my.
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:45
Odpisz
22 czerwca 2016, 21:17
@Kr33gn4r: Wincyj memów z Jontronem! Wincyj!
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:34
@MrCienki:
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:12
@ab2004: You made my day. Ja chce jeszcze wincyj!
Odpisz
30 czerwca 2016, 17:07
@MrCienki:
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:49
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:12
Mój brat ma Autyzm ;-;.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:16
@Kylo_Ren_: Już drugi Jejowicz którego brat ma autyzm ;-;
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:21
@Kylo_Ren_: podobno to dziedziczne ;-;
Odpisz
28 czerwca 2016, 00:56
@Kylo_Ren_: To Kylo Ren miał brata?! Zdradź nam! Będzie on pokazany w 8 części?
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:17
@xxxPaterrix03xxx: To nie jest śmieszne gdy nabijasz się z jego brata...
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:44
@xxxPaterrix03xxx: *Dusi mocą i rozgniata od środka.JESTEM DARTH REVAN NIE KYLO REN.
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:45
@Kylo_Ren_: Dobrze, dobrze...
Odpisz
21 czerwca 2016, 18:27
to zuo tak sie nie robi
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:24
@lucky20: to internet wszystko jest złe lub dziwne.
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:14
@alicjaaf: ooooooo... zaraz czemu ja się wyśmiewać to prawda
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:18
@CoolSceleton95: to zdanie było tak nie logiczne że musiałam to przeczytać 21 razy
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:10
@alicjaaf: wiem oto chodziło
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:43
czemu mi się wydaje że było ? ;-;
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:12
@nata127: Bo było. Powinna byc w komentach moja odpowiedz, bo ktos sie pytal co to autyzm.
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:51
ba dum tsy
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:11
Ku*wa mać znowu nei rozumiem ;-;
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:36
@TheHunterMikiPL: wykąp się z tosterem to pozbędziesz się autyzmu i zrozumiesz
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:40
@Reichtangle: A. Myślałem, że to będzie mieć bardziej sensowny sens.
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:06
Jaki Autyzm? Przecież można się z nim skontaktować.
Odpisz