Niebieska: Wskrześ dowolną bliską osobę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2022, 18:33
Czerwony
Odpisz
5 lipca 2021, 01:56
Czerwona. Nawet jeśli by żyli ci którzy odeszli, nie byłoby częścią tego świata. Nie będę jak drugi z Peverel'ów! Poza tym mam potrzeby ale nie mam kasy
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:51
Niebieska obaj dziadkowie mi umarli zanim się urodziłam
Odpisz
24 lutego 2017, 10:19
czerwona bo nikt mi bliski nie zmarł (chyba że niebieska działa na zwierzęta ;_;)
Odpisz
3 grudnia 2019, 18:16
@malutka_neko: jest napisane że osoba, więc raczej nie.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 17:30
Czerwona
Odpisz
23 października 2018, 14:45
Sorka babciu
Odpisz
1 grudnia 2017, 09:34
Niebieska, bo moje serce krwawi po ostatniej śmierci...
Odpisz
20 października 2017, 23:44
Czerwona, nikt z BARDZO ważnych bliskich osób mi nie umarł poza tym myślę że ci którzy umarli są w niebie i dobrze się tam czują
Odpisz
24 lipca 2017, 21:37
Czerwona, nad niebieską mocną musiałbym się zastanawiać kogo wskrzesić.
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:58
Co to za wybór... Oczywiście, że czerwona niezależnie od zaistniałej sytuacji.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:02
czerwona
Odpisz
23 lutego 2017, 20:38
czerwona nie chce by jedna osoba przechodziła 2 razy przez koszmar śmierci
Odpisz
4 grudnia 2016, 15:09
czerwona
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:31
OBA, MOŻE BĘDZIE JAK NA LSD
Odpisz
27 lipca 2016, 13:01
Czerwona potem być może kupiłabym niebieską :x
Odpisz