Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

19 stycznia 2024, 17:15

SKELETON DIVINE DEATH BLAST

Avatar gulasz88

29 czerwca 2016, 11:01

"King me" to nie "mam króla" tylko "koronujcie mnie"!

Avatar niewiemcotuwpisaci

29 czerwca 2016, 12:10

@gulasz88: I dlatego ten obrazek nie ma sensu.

Avatar Weasley

29 czerwca 2016, 12:03

To zasady szachów...

Avatar pmb1998

29 czerwca 2016, 12:10

@Weasley: W szachach jest trochę inaczej. W szachach jak pionek dojdzie do końca, to zmienia się w wybraną inną figurę. W warcabach jak pionek dojdzie do końca, to zmienia się w damkę, co zaznacza się poprzez nałożenie dwóch pionków jednego na drugi, jak tu.

Avatar lorax12

29 czerwca 2016, 14:59

@pmb1998: A nie królówkę?

Avatar C_O_M_A

29 czerwca 2016, 15:54

@lorax12: nie

Avatar lorax12

29 czerwca 2016, 15:56

@C_O_M_A: Ok .-.
To było szybkie

Avatar C_O_M_A

29 czerwca 2016, 16:10

@lorax12: ;D

Avatar Broski

29 czerwca 2016, 21:36

@pmb1998: Pierwsze słyszę, ja zawsze odwracałem pionek do góry spodem, żeby zaznaczyć damkę.

Avatar pmb1998

30 czerwca 2016, 06:49

@Broski: Tak też można i też tak zawsze robię, ale tradycyjnie damkę zaznacza się nałożeniem pionka na pionek.

Avatar C_O_M_A

30 czerwca 2016, 09:31

@Broski: można na wiele sposobów, ale ten na ibrazku jest oryginalny :p

Avatar drzefko

29 czerwca 2016, 11:10

można kuć od tyłu?

Avatar Mycha2001

21 czerwca 2016, 19:01

Było sam dodawałem.

Avatar FreezyPop

21 czerwca 2016, 17:55

Dupna Korona.

Jakaś taka Do Dupy.

Avatar kenio60

21 czerwca 2016, 18:08

@FreezyPop: He he he...
Nie śmieszne

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 19:00

@kenio60: tak jak ty.... wróć !!! Coś mówiłem?

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 19:00

@kenio60: tak jak ty.... wróć !!! Coś mówiłem?

Avatar kenio60

21 czerwca 2016, 19:03

Ale ja nie próbuje być śmieszny. Więc to co powiedziałeś jest dla mnie komplementem

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 19:44

@kenio60: lol nie wiedziałem że ludzie mnie.lubio

Avatar kenio60

21 czerwca 2016, 20:20

A gdzie ja powiedziałem że cię lubie? Nie znam cię.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 07:33

@kenio60: ale... ale... ja jestem śmieszny bobas z jeja!!@111

Avatar kenio60

22 czerwca 2016, 10:52

Co nie zmienia faktu że cię nie znam

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 14:59

@kenio60: poznamy sie więc? kuba jestem a ty?

Avatar kenio60

22 czerwca 2016, 15:03

Ja też

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2016, 14:15

@kenio60: spoczko czyli sie znamy?

Avatar kenio60

23 czerwca 2016, 14:19

Nie

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2016, 20:29

@kenio60: DLACZEGOOOOOO11!!!!!! 1

Avatar kenio60

23 czerwca 2016, 20:58

Bo nie

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2016, 21:42

@kenio60: ahaa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Mało znany szczegół

Zdeklasowani znowu

Jakby trochę nie fair

Co to takiego?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka