Nie mam czasu na życie, karmię ludzi w telewizji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nie zadzieraj z bobrami
Pozdrawiam świetliki
I po kłopocie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2014, 17:01
OREO 4EVER THE BEST!!!
Odpisz
14 stycznia 2014, 22:29
to 3 to dean z supernatural czy ja mam obsesję?
Odpisz
7 grudnia 2013, 17:34
Ostatnie... :D
Odpisz
14 listopada 2012, 03:56
Hahahahahahaha
Odpisz
2 listopada 2012, 19:02
z obcym najlepsze
Odpisz
2 listopada 2012, 12:44
Haha! Szczerze to się uśmiałem prawie przy każdym :D 5/5
Odpisz
2 listopada 2012, 12:22
:D
Odpisz
2 listopada 2012, 10:41
obcego wszedzie poznam tym razem z czesci Prometeusz :D OMNOMNOMNOMNOM
Odpisz