Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Alpa_Cino

21 czerwca 2016, 20:06

To nie był pierwszy raz!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 12:49

@Alpa_Cino: Polacy pierwszy raz zakwalifikowali się na euro w 2008 roku :P.

Avatar pomidor5041

22 czerwca 2016, 14:17

@Alpa_Cino: Ale to były mistrzostwa świata, a nie Europy.

Avatar GieniuZPoczty

22 czerwca 2016, 08:44

To dlatego że Izak zaczął komentować mecze XD

Avatar krzysiuwoj

21 czerwca 2016, 22:19

JESZCZE TYLKO WYJE**Ć MILIKA I FINAŁ Z NIEMCAMI 3:0

Avatar EpicArcher

21 czerwca 2016, 22:28

@krzysiuwoj: Tylko że dzięki niemu wygraliśmy mecz z Irlandią Północną...

Avatar JestesZlyy

21 czerwca 2016, 22:43

@EpicArcher: I zremisowaliśmy z niemcami

Avatar makajet

22 czerwca 2016, 01:15

@JestesZlyy: Nom, gdyby nie on to nici z remisu.

Avatar JestesZlyy

22 czerwca 2016, 03:40

@makajet: gdyby nie spudlowal 100% akcji wygralibysmy

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 23:39

Nawet ja znam wyniki meczów, a mam na nie wyje**ne.

Avatar TUPAQ

21 czerwca 2016, 23:37

Da się?Da się!

Avatar nuterka

Edytowano - 21 czerwca 2016, 20:58

1:0 DLA POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar JestesZlyy

21 czerwca 2016, 22:44

@nuterka: DZIEKI BO NIE MAM INTERNETU. ZYJE POD SCHODAMI A PISZE TO NA KALKULATORZE !!!

Avatar Kakamnx

21 czerwca 2016, 23:27

@JestesZlyy: Harry Potter? To naprawedę ty??!?!

Avatar chervony_cartophel

21 czerwca 2016, 23:09

A to nie jest tak, że daaawno temu, jeszcze przed potopem doszliśmy do ćwierćfinału, czy jakoś tak?

Avatar UnderswapSans

21 czerwca 2016, 22:21

Polska!!!!!!!!!! Biało czerwoni

Avatar Naruumi

21 czerwca 2016, 21:35

Przechodzą 4 kraje: Włochy, Hiszpania, Niemcy i Polska. Wszyscy są mistrzami świata. Włochy - 2006, Hiszpania - 2010, Niemcy - 2014 i Polska - 2018. (jeżeli coś skopałem to przepraszam)

Avatar TheBDQJP

21 czerwca 2016, 21:51

@Naruumi: nic nie skopałeś, a skopiowałeś to z wykopu

Avatar TheGardenPL

21 czerwca 2016, 21:19

Komentarze:
40% - co mnie to obchodzi, j*bać piłkę nożną i euro
20% - dyskusje na temat czy pierwszy raz czy jednak nie
30% - spam i kłótnie
10% - konstruktywne wypowiedzi

Avatar CoolSceleton95

21 czerwca 2016, 21:22

@TheGardenPL: *konstruktywna wypowiedź*

Avatar panlogin

21 czerwca 2016, 21:36

@TheGardenPL: co do pierwszego
cale euro to wielka impreza na której są miliony kibicow z całej europy jak nie swiata i jeszze wiecej w domu przed telewizorem

Avatar TheGardenPL

21 czerwca 2016, 21:38

@panlogin: Chodzi mi o komentarze pod obrazkiem :v

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

21 czerwca 2016, 21:36

Bardzo jestem z tego powodu dumny . Mam nadzieję, że zajdziemy daleko :)

Avatar
RhobarIII

21 czerwca 2016, 20:48

Dziękujemy za bezsensowne latanie za piłką i pranie młodym ludziom mózgów zachęcając ich do ograniczenia całej swej ambicji i zmarnowaniu potencjalnego talentu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar dawids04

22 czerwca 2016, 09:53

Jeśli wiesz że coś się nie uda to poco to robisz?

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 20:23

Ty sam właśnie sam sobie zaprzeczasz...

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 21:27

Taka grupa się trafiła... a teraz jeszcze z Szwajcarią... a oni obronę słabą mają...

Avatar PolskiRusek

21 czerwca 2016, 21:27

To jednak jest to Euro... .-.

Avatar ALKATRAZ

21 czerwca 2016, 20:22

dobrze, że kupiłem chipsy

Avatar
lolman533

21 czerwca 2016, 20:23

@ALKATRAZ: Ja miałem pizzę. :D

Avatar Ameron

21 czerwca 2016, 20:33

@ALKATRAZ: Ja też jadłem, a mianowicie paprykowe lay's A ty jakie jadłeś?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
czekając na odpowiedź ALKATRAZ .....

Avatar FanNinjaKiwi222

21 czerwca 2016, 21:02

@Ameron: czekając na odpowiedź

Avatar Ameron

21 czerwca 2016, 21:19

@FanNinjaKiwi222: Pewnie tak będę czekać ale zawsze jest nadzieja XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka