Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2016, 16:20
Ciekawe jak będzie w Polska Vs Portugalia 😧
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:48
@Kamil4994: Obstawiam 2:1 dla polski, Lewy się "odblokuje" i trafi gole pod koniec meczu, wszystkie 3...
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:50
@Monster_: wygrają 2:1 a lewy strzeli 3 gole ? whattttt
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 18:54
@capitan_puszeg: Co? Samobója se j*bnie... A co!
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:59
@Monster_: pazdan zdąży wykopać :)
Odpisz
27 czerwca 2016, 21:04
@capitan_puszeg: :D no, w sumie racja...
Odpisz
21 czerwca 2016, 23:09
Kto stawia ile będzie Polska-Szwajcaria?
Odpisz
21 czerwca 2016, 23:16
1;0 dla nas lub 1;1
Odpisz
21 czerwca 2016, 23:19
Nie martw się, Polacy będą grać jak w szwajcarakim zegarku
Odpisz
21 czerwca 2016, 23:31
@SynGermanyBall: Ba dum tsss
Odpisz
21 czerwca 2016, 23:31
@KoffamKakalo: Za co te w dół?
Odpisz
22 czerwca 2016, 00:35
2:1 dla Polski
Odpisz
22 czerwca 2016, 06:47
2:1 dla nas.
Odpisz
22 czerwca 2016, 06:54
Mi się zdaje że znowu będzie 1:0 albo 2:0 czy 2:1
Odpisz
22 czerwca 2016, 09:28
0:0 i odpadniemy po karnych.
Odpisz
22 czerwca 2016, 15:59
Ty pesymisto
Odpisz
22 czerwca 2016, 22:19
5:2 ! :D ( dla polski oczywiście )
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:09
1:1 i wygramy po karnych.
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:28
@ham22: też tak myśle że tak bedzie... i mam takie przeczucie że krychowiak trafi
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:40
@PISKOR_FP: Xhaka przestrzeli karnego.
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:51
w ogóle taką historie mam... oglondamy se z kuzynem mecz na telefonie i mamy 2 minutowe opóźnienie. jest ostatni karny... I nagle wlatuje mój drugi kuzyn że wygraliśmy... Pierwszy kuzyn ma dramat rodem z trudnych spraw bo spojler, ja mam z niego beke bo polska i tak by wygrała, a drugi kuzyn ma pierwszego gdzieś... skończyło się na tym że najpierw się na siebie obrazili a potem na mnie bo się śmiałem... :D
Odpisz
27 czerwca 2016, 17:54
@ham22: złoty ie
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:33
@RussiaBall: dokładnie...
Odpisz
27 czerwca 2016, 19:56
5:4 w karnych
Odpisz
27 czerwca 2016, 20:01
@PISKOR_FP: ja z rodzicami gdzies pojechalem i byl mecz rosja anglia.
jak wiadomo w radiu nie ma opóźnień a w telewizji (szczególnie ipli) jest.
my wchodzimy do domu a tam ciocia oglada mecz (zostala z rodzenstwem) nagle tata wbiega i krzyczy: gol!! a w telewizji po 20 senkundach strzelili
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 16:52
lewandoski dla niemcow gra dobrze , a u nas robi wszystko zeby nie trafic voolksdetsch!!!!
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:49
@uszak: Tam mu lepiej płacą... A pozatym, narazie dają rade...
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:20
A i tak było 1:1 ale Polska wygrała podczas karnych :/
Odpisz
22 czerwca 2016, 09:47
Ja obstawiam 1:0 dla polaków oczywiście :D
Odpisz
22 czerwca 2016, 07:33
Miey nadzieje że ten jeszcze wygrają
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 23:08
Trzymam kciuki żeby to nie był ostatni!
Odpisz