Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hoggehr

23 czerwca 2016, 18:34

co 3,6 sekund umiera murzynek.
.
./
.
.
.

.

.
Statystycznie umarły już z 3

Avatar Ameron

23 czerwca 2016, 18:42

@Hoggehr: A nie co 4?
Bo chodzi o tych małych z afryki z głodu?

Avatar damian2500

23 czerwca 2016, 19:57

@Ameron: To z głodu, czy z Afryki?

Avatar iger3

23 czerwca 2016, 20:14

@Hoggehr: A jak jesz murzynka, to umiera więcej murzynów? Czy może to nie ma znaczenia? Murzynek to pyszne ciasto, ale nie chcę się przyczyniać do śmierci innych murzynów ;P

Avatar Ameron

Edytowano - 23 czerwca 2016, 21:19

@damian2500: głód (bo tak brzmi po polsku jego nazwa) to takie małe afrykańskie pańśtwo

Avatar All_hail_Lelouch

23 czerwca 2016, 21:32

@Ameron: głód to choroba biednych

Avatar wiking101

24 czerwca 2016, 00:10

@Hoggehr: House mówił z tego co pamiętam, że statystycznie umiera jedna osoba na świecie na 4 sekundy.

Avatar wiking101

Edytowano - 24 czerwca 2016, 00:10

@Hoggehr: *zdublowany komentarz*

Avatar Hoggehr

24 czerwca 2016, 06:13

@wiking101: Ja te informację wyciągnąłem z lekcji Biologii, z którego roku był ten odcinek Housa?

Avatar wiking101

24 czerwca 2016, 11:36

@Hoggehr: Dawno oglądałem, więc już nie pamiętam. Skończyłem to oglądać jak pacjentowi wypłynęło oko bo miałem traumę xD.

Avatar NOAVEK

24 czerwca 2016, 01:12

I tak bedzie tylko gorzej i gorzej wkoncu sami sie zniszczymy no ale cieszmy sie narazie tym ze co 3 sek umiera bambo

Avatar Macio720

23 czerwca 2016, 22:55

A 12 miliardów się urodzi.

Avatar TheBDQJP

23 czerwca 2016, 22:24

i urodzi się ok. 8-9 miliardów

Avatar marek20004

Edytowano - 23 czerwca 2016, 18:45

a co jeżeli przybył by do nas ktoś z przyszłości i podał wszystkim coś przez co nie mogą umrzeć

Avatar Broski

23 czerwca 2016, 20:37

@marek20004: To wtedy niech też da statki kosmiczne i bilety na inne planety zdatne do życia, bo tutaj byśmy się już nie pomieścili.

Avatar MrCienki

23 czerwca 2016, 21:46

@marek20004: Pachnie dragonball'em.

Avatar makajet

Edytowano - 23 czerwca 2016, 18:59

W tym my. Wszyscy.

Avatar Catmen

23 czerwca 2016, 18:36

Nie ale prawdopodobne

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 czerwca 2016, 18:25

No coż tak też się zdarza... Oby świat był piękniejszy... Bez nich/nas... :D

Avatar DanateDMC

23 czerwca 2016, 18:16

W zasadzie to nie.
Raczej w przeciągu najbliższych 200 lat.

Avatar Szczyt_jeja

23 czerwca 2016, 18:09

Aha. Cóż, bywa.

Avatar
lolman533

23 czerwca 2016, 18:07

1 (10)

Avatar TheGardenPL

23 czerwca 2016, 18:08

A teraz 1 (11)
No, to może być ciekawe
*leci po popcorn*

Avatar wiktor711

23 czerwca 2016, 18:09

Ktoś zniszczył tak piękną średnią :/.

Avatar
lolman533

23 czerwca 2016, 18:08

Boży plz. xD

Avatar PolskiRusek

23 czerwca 2016, 18:07

Bożydar... PLS, Stop ;_;

Avatar
Michaelpl03

Edytowano - 23 czerwca 2016, 18:03

Gratulujemy spostrzegawczości.
EDIT: Och*j, obrazek admina ;_;

Avatar JakubJJJ

23 czerwca 2016, 18:03

Niech zgadnę obrazek admina

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Deal życia

Zapraszamy

Cel namierzony

Należy się za piękne oczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka