Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ikony
Co za przypadek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2016, 21:44
Po czym poznać gracza YGO?
a mruczy sobie pod nosem
Je**ć synchro...
Je**ć XYZ...
Je**ć otk...
Je**ć banlisty...
ciężki żywot
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:36
@Hoggehr: no niektóre zbanowane karty to przesada
Odpisz
5 czerwca 2018, 16:39
@PANSZTANGA123: a synchro jest akurat ok
Odpisz
4 września 2016, 14:09
Czy tylko ja nie gram w yu-gi-oh tylko dlatego że zasady są zbyt skomplikowane?
A mam same legendarne karty ;-;
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:51
@PanSowa12: Dużo ludzi nie gra w Yu-Gi-Oh!
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:59
@Ameron: Mi chodziło o to że nie gram bo nie rozumiem
Odpisz
30 kwietnia 2017, 21:04
@PanSowa12: No właśnie dużo ludzi nie ogarnia zasad.. tak po prawdzie to ja też, ale Anime lubiłem.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:40
I WYGRAĆ KU*WA TURNIEJ W GWINTA
Odpisz
4 lipca 2016, 19:48
Grammar Nazi Cirilla?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:49
Odpisz
4 lipca 2016, 20:14
Nie mogę pokonać Saszy. Masz jakieś rady?
Odpisz
4 lipca 2016, 20:19
wybierz 20 kart w tym szpiegów i nprdl a potem spasuj i graj swoimi kartami :3 Polecam Nilfgaard tj brygada impera wsparcie łuczników i ponad 4 szpiegów
Odpisz
4 lipca 2016, 20:35
thx przetestuję
Odpisz
4 lipca 2016, 23:18
@kenio60: Why not?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 10:18
"NoHomo", a lesbijka na awatarze :v
Odpisz
8 lipca 2016, 19:41
50 twarzy gracza YuGiOh
Odpisz
5 lipca 2016, 20:09
Odpisz
5 lipca 2016, 07:15
#team_pokemon
Odpisz
5 lipca 2016, 03:51
Haha głupcze, właśnie aktywowałeś moją kartę pułapkę!
Odpisz
4 lipca 2016, 18:09
zakładam , że żaden z nich nie ma dziewczyny
Odpisz
4 lipca 2016, 18:17
@maskatrone: wiek nie ma znaczenia!!!!1111111!
Odpisz
4 lipca 2016, 18:38
@maskatrone: Pisz co chcesz, Yu Gi Oh to fajna gra, a jako animiec miało za**bistą fabułę :v
Odpisz
4 lipca 2016, 18:59
@GmilmiQ: przecież ja słowa o grze nie napisałem o-O
Odpisz
4 lipca 2016, 21:46
@GmilmiQ: gra jest fajna, anime było chyjowe. Serio, ten mały ch*j zmyślał karty jak leciało i raz zaatakował JE**NY księżyc
Odpisz
4 lipca 2016, 18:59
IT'S A TRAP poproszę o obrazek bo apka
Odpisz
4 lipca 2016, 19:12
@CoolSceleton95:
Odpisz
4 lipca 2016, 20:11
@Szymon123PL: dziękuję dobry człowieku czy czym ty tam jesteś oto piśiont jejagroszów
Odpisz
4 lipca 2016, 19:38
Odpisz
4 lipca 2016, 18:28
Czo to za gra?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:38
@chervony_cartophel: Prawdziwe życie. I jakaś mini gra karciana z dodatku.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:42
@Archeologwinternetach: Chodzi o tą karciankę.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:45
@chervony_cartophel: hasztagu nie potrafisz czytać?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:06
@Szczyt_jeja: Aaa, myślałem, że to jakiś skrót.
Odpisz