Gdy ktoś próbuje zranić Twoje uczucia, ale...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2016, 21:47
Znam to uczucie, a właściwie nie bo nie mam uczuć.
Odpisz
26 czerwca 2016, 14:41
@W_D_Gaster: No słuchaj, przykro mi. A, nie... ja też nie mam uczuć...
Odpisz
25 czerwca 2016, 21:13
on miał taki piskliwy głos w he-manie
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:15
@ALKATRAZ: Lubisz he-man'a?
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:45
Nie ku*wa!Ma tego he-mana bez powodu!...PRZEPROWADŹCIE EGZORCYZMY BO ZACZYNAM HEJTOWAĆ!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:49
@TUPAQ: Próbowałem przywołać odpowiedź od Alkatraza;_;
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:49
@TUPAQ: I cały misterny plan poszedł w pi**u.
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:53
Ku*wa,współczuję.
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:17
@TUPAQ:
Kręci mi się głowa płoną pentagramy.
Z ust mi leci ta cuchnąca żółta ciecz.
Parzy mnie różaniec chyba mam stygmaty.
Egzorcyzmy trzy dwa jeden sześć sześć sześć.
Odpisz
26 czerwca 2016, 00:57
@pan_hejter: tytul plox. zapowiada sie ciekawie
Odpisz
26 czerwca 2016, 06:46
@pan_hejter: WOLO WOLO WOLO WOLO!!!!
Odpisz
26 czerwca 2016, 08:58
@hehineji: Arka satana -Egzorcyzmy.
Odpisz
26 czerwca 2016, 08:58
@hehineji: jak lubisz rockowe klimaty to polecam 666aniołów-helena
Odpisz
26 czerwca 2016, 09:16
@pan_hejter: WOLO WOLO!!!!Dzięki.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 21:03
Może i będą hejty, ale pierwsze skojarzenie (pomijając właściwe pochodzenie postaci) to Overlord(Anime) i Momonga-sama :v
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2016, 08:54
@oskar213: Gdyby nie podpisek przy Overlord myśłałbym że popieprzyłeś coś i zamiast nazwę animu dałeś nazwę operacji :v
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:49
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:54
@lorax12: To mój opis życiowy,skąd go masz?
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:55
@TUPAQ: Z Deep Webu ku*wa
Odpisz
26 czerwca 2016, 06:49
@lorax12: Cebula net.
Odpisz
25 czerwca 2016, 22:03
z cyklu "problemy nastolatek"
Odpisz