Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2021, 22:41
Myślałam że to test na covid-
Odpisz
26 czerwca 2017, 12:55
"Brajanek rzecz jasna" łat de fak aj dżast rid?
Odpisz
29 lipca 2017, 19:48
@Lolum: chyba logiczne, ona sama dżesika
Odpisz
29 lipca 2017, 20:54
@stonaga: samanta mi sie udało wyczytać.
Odpisz
4 listopada 2016, 14:47
xd
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:15
Skoro to dar od Boga to ja bym go nazwał Jezus.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:16
A ja Bożydar.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:17
@figaro19: Ewentualnie Maciej.
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:09
Ja bym go nazwał Jacek bo są fajne rymowanki i można Jacków dissować plackami.
Odpisz
30 czerwca 2016, 12:40
@jacek1s: A jeżeli to dziewczynka? - Kunegunda
Odpisz
2 października 2016, 10:35
@figaro19: O mój Bożydarze
Odpisz
24 lipca 2016, 19:03
Jaś
Odpisz
23 września 2016, 17:13
@Choi_Seunghyun: nie
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:34
Eufrozyna, Zygfryda, Genowefa, Kunegunda, Klamentyna, Apolonia, tyle pięknych imion mamy
Odpisz
29 czerwca 2016, 00:39
@Loriess: Gościsława, na przykład, albo Gilbert...
Lambert/a, Mścisław/a...
Odpisz
29 czerwca 2016, 12:37
@Janusz_Przewodnik: od Gilberta to ty sie odpie*dol xD
Odpisz
29 czerwca 2016, 15:05
@Janusz_Przewodnik: bożydar
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:52
Jak ja nienawidzę tipsów i malowanych paznokci....
Odpisz
29 czerwca 2016, 06:51
@lorax12: Ja też. Wyglądają jak kolorowe plastiki przyklejone do palców.
Odpisz
29 czerwca 2016, 09:13
@Skrzypo: Bo tak chyba właśnie jest :v
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:44
@lorax12: Zawsze myślałem, że to jakiś szkło podobny materiał.
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:13
@Skrzypo: Możliwe
Ja się nie znam
Odpisz
29 czerwca 2016, 12:20
Jak ja bym miał syna nazwałbym go Goku.
Odpisz
29 czerwca 2016, 01:15
GNIEWOSZ KU*WA TO JEST IMIĘ
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:35
Jedyne słuszne imiona to Serweriusz i Dyskietka, pozdro dla kumatych
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:49
@Loriess: fnin?
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:04
Czekaj czekaj. Trochę źle napisałeś. Przemień pierwsze n na a i przestaw na koniec.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 01:31
@Fina258: fain? faina?
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 08:33
@Fina258: Felix Net i Nika...
FNiN...
Hej, on dobrze napisał. Nie trza go poprawiaćm
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:39
@kicius23: No tak, już kojarze, czytałem wszystkie części :)
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:43
@makajet: PIERWSZE "n" na "a" i przerzucić na koniec. Wychodzi Fina- mój nick.
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:44
@kicius23: To miałbyć taki żarcik by wyszedł mój nick.
Odpisz
25 czerwca 2016, 11:53
@Fina258: ok spk
Odpisz
28 czerwca 2016, 19:14
@Loriess: Partycja lepsza
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2016, 00:36
@Loriess: To ja też, dowalę, że Dyskietce przypodoba się imię Paula, a rybki nazwą Wellington i Zakąski :D
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:38
A je**ij Grzybnia, a jak chłopak to Homobonus
Odpisz
28 czerwca 2016, 21:17
Homoklusek
Odpisz
28 czerwca 2016, 23:12
Hujmunkulus
Odpisz
28 czerwca 2016, 23:50
@xd_ailatan: homokonus homokonusek
Odpisz
28 czerwca 2016, 23:03
Euzebiusz, Monitor, Izydor.
A dla dziewczynki może Nieradka, Niemiła, Mścisława.
Odpisz
28 czerwca 2016, 22:05
I ten kom nad xDd
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:30
Scholastyka,Pavulon,Dżesik,
Odpisz
28 czerwca 2016, 19:31
brajan
Odpisz