Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HeksaFobia

25 czerwca 2016, 00:59

a polska? a polskama to w dupie... CZEKAJ

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2016, 09:18

@HeksaFobia: xD
Jak Polska może mieć w dupie jak to zmieni diametralnie jej politykę migracyjną, a w dodatku stracimy cenny rynek zbytu?
Mysl logicznie.

Avatar sok930

Edytowano - 25 czerwca 2016, 11:25

Oni także stracą. Będą bulić za transport produktów tyle że nie będzie im się to zwracać. Koniec z kiełbaskami z Polski, koniec z ciasteczkami z Holandii. Po prostu fajnie prawda? Ale najbardziej się dostanie imigrantom z Anglii bo niby czemu mają być po za krajem? Wyszli z unii wracać do siebie. Jednakże jest dla nas małe zagrożenie (w sumie jest już teraz źle.). Wróci do nas nie inteligencja z Anglii tylko ta cała patola na zasiłkach i program 500+ będzie miał spore problemy. Teraz pytanie: po co? Oni tam się boją emigrantów zamachów itp. Na pewno ISIS nie dąży do obalenia dużej międzynarodowej organizacji dającej korzyści wszystkim jej członkom. Referendum jednakże jest tylko zapytaniem do ludzi czego chcą a nie wolą absolutną więc może rząd się nie zgodzić. Ale jeśli się nie zgodzi to ciekawi mnie ile procent zagłosuje za wpuszczeniem tam idioty który jest za odejściem z unii i pogrążeniu kraju w chaosie. Przez ten czas powoli zaczynaliśmy się zrastać i stawać jednym organem. Jeśli się podzielimy możemy sobie nie poradzić jak ucięta ręka. (wybacz że tak długi komentarz)

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2016, 11:33

@sok930: Polacy na są na zasiłkach. Pracują w Anglii najwięcej ze wszystkich grup społecznych.

I owszem. Zgadzam się, że Wlk. Brytania na tym straci. I to nie tylko gospodarczo, ale też terytorialnie.

Avatar sok930

25 czerwca 2016, 12:31

Wybacz ale nasze kochane patologiczne nieroby są wszędzie w unii może się o tym nie mówi ale tak jest. Jest ich dużo mniej niż u nas ale zawsze gdzieś są. Tylko nasz budżet państwa ma problemy z pokryciem i u nas najbardziej narzekają.

Avatar HeksaFobia

25 czerwca 2016, 12:35

a myślisz, ze to czekaj to wysralem tak o?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2016, 13:04

@sok930: Być może są to patologie (nie mnie oceniać), ale pracujące patologie. Bo takie dane oficjalnie daje statystyczny urząd Wlk. Brytanii.

Avatar sok930

25 czerwca 2016, 13:10

No właśnie. Tylko powiedz mi dlaczego budżet Wielkiej Brytanii ma problemy? Jeśli nie wiesz o co chodzi to było to niedawno w wiadomościach jak obliczyła osoba na stanowisku tam że w budżecie UK są straty.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2016, 13:16

@sok930: A skąd mam wiedzieć? Nie jestem ekspertem w tej kwestii. Ale nie rozumiem dlaczego oskarżasz Polaków w tej kwestii, jeżeli dane przemawiają przeciwko tobie.

Avatar sok930

25 czerwca 2016, 13:34

Dane zawsze mogą być sfałszowane a ja także się mogę mylić. Prawda ale logiczne jest że raczej nie będą się pozbywać tych którzy robią ważną robotę tylko tych których zastąpią z łatwością obywatelami po za krajem wracających do Anglii. Prawda tam nie jesteśmy jedynymi ale nasz kraj jest jednym z tych tzw. zacofanych w które unia pakuje pieniądze. Przeznaczamy 20% na przyszłe inwestycje a 80 na sprawy bieżące przez co może zostać zahamowany nasz przyszły rozwój. Programy naszego rządu takie jak 500+ (bo to nie jedyna ale ta jest ostatnio charakterystyczna) są tylko po to by mieć władzę a nie ogólne wzmocnienie państwa. Dzięki Unii z kraju zniknęli młodzi i inteligentni jak i ci którzy nie mogli sobie tutaj poradzić. Inteligencji żaden kraj nie ma zamiaru się pozbywać. U nas są wbrew pozorom małe pieniądze pakowane w opiekę socjalną gdzie np w wielkiej Brytanii są wyższe od naszych przez co tam są mniej niezadowoleni niż w Polsce w której proszą o podniesienie zasiłków. Powracający z Wielkiej Brytanii będą musieli znaleźć pracę przez co będą musieli być na zasiłku powodując destabilizację gospodarki. Prawda nie wszyscy będą patolą ale tam na pewno będzie jakaś która wróci na stare śmieci i będzie narzekać. W najgorszym wypadku spowoduje to rozpad państwa lub zostaniemy ponownie zadłużeni u unii przez co wartość naszej waluty spadnie na rynku narodowym. (Ja nie toczę dyskusji żeby tylko ją wygrać. Chcę pojąć całą rozmowę i rozwinąć się. Prawda przytaczam argumenty przeciwko mnie ale tylko dlatego by dyskusja była bardziej rozbudowana i byśmy oboje przynieśli sobie korzyści. To jak się zakończy czy moją racja czy straszliwą pomyłką ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Chce pojmować i rozwijać się w kontaktach między ludźmi. Btw. To jak na razie jesteś elastyczną osobą w moim odczuciu z którą miło byłoby prowadzić dyskusję.)

Avatar bart161

28 czerwca 2016, 14:27

Avatar sok930

28 czerwca 2016, 15:08

@bart161: Dziękuję że twoim zdaniem moje skromne rękodzieło jest interesujące.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2016, 17:34

@sok930: Zawsze chętnie dyskutuję, ale tu nie mam o czym, bo zacząłeś dywagować. Jeżeli wytłumaczysz mi do czego chcesz mnie przekonać to chętnie z tobą podyskutuję ;) Bo teraz nawet nie wiem nawet jakich argumentów użyć, bo nie wiem jaki jest temat tej dyskusji :v

Avatar sok930

28 czerwca 2016, 17:49

Przez moją nieposkromioną osobowość przez przypadek z punktu o Anglii przeszliśmy do polskiego ludu i teraz w jednym komentarzu chciałem zamieścić wszystko teraz jednakże zrobił się z tego lekko nieczytelny monolog mojej osoby za co przepraszam. Ja jednakże wyzbyłem się w tej wypowiedzi argumentów co uniemożliwia mi kontynuowanie dalszej dyskusji. Jeżeli jednak chcesz możemy którym rozmawialiśmy co się stanie z z aktualnymi pracownikami w Anglii jak i anglikami po za Anglią.

Avatar delta232

28 czerwca 2016, 16:17

z jakiego to filmu ?

Avatar guniov

28 czerwca 2016, 15:12

Co to za film??

Avatar Wadowicki_Terror2137

28 czerwca 2016, 15:03

top bk

Avatar Komandor_Brytania

Edytowano - 25 czerwca 2016, 01:17

Ten zaciesz Raszji i obojętność Hameryki :V

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena