Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar smokeu

26 czerwca 2016, 18:02

kiedyś miałam o tym książkę

Avatar MatkaBoskaSowiecka

19 grudnia 2020, 23:42

@smokeu: Ja też :0

Avatar MatkaBoskaSowiecka

19 grudnia 2020, 23:41

Ja :3

Avatar maxhagen

21 marca 2017, 13:48

Avatar FeelingBro

4 lipca 2016, 07:52

5 sposobów na...

Avatar Masellko

26 września 2016, 07:03

@FeelingBro: Tyłek puchatka

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 10:40

5 sposobów na tyłek puchatka.

Avatar Captain_Jack_Sparrow

9 lipca 2016, 12:43

ja...;-;

Avatar Ceejtun

Edytowano - 4 lipca 2016, 02:26

xD Gimby nie znajo

Avatar palecka

5 lipca 2016, 01:12

@Ceejtun: znajo

Avatar Ceejtun

5 lipca 2016, 02:04

@palecka: patrz- "xD" na początku

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 21:32

Mam na komputerze... i na płycie... i na kasecie... ide obejrzeć!

Avatar TUPAQ

3 lipca 2016, 22:36

Fap fap!?

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2016, 11:43

@TUPAQ: Tak, do Mamy Kangurzycy XD

Avatar TUPAQ

4 lipca 2016, 15:23

D:

Avatar Reinata_

3 lipca 2016, 21:47

Do dupy ta półka

Avatar kacper5656

3 lipca 2016, 19:56

Z kasety się oglądało :D

Avatar momomomo8

3 lipca 2016, 18:36

jaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

Avatar Monster_

Edytowano - 3 lipca 2016, 18:20

Admin zmienił... Zamiast "dupy" jest "tyłka"...

Avatar lorax12

3 lipca 2016, 16:23

I to jeszcze jak

Kto nie pamięta swojego pierwszego Furry?

Avatar
Stranger

3 lipca 2016, 16:57

@lorax12: Moim pierwszym furry był Reksio.
Reksio is love
Reksio is life
Reksio is furry

Avatar lorax12

3 lipca 2016, 16:59

Moim pierwszym anime była Pszczółka Maja

Avatar maxiu1244

3 lipca 2016, 17:43

@lorax12: a moim bolek i lolek najlepszy był według mnie SSJ4

Avatar lorax12

3 lipca 2016, 17:47

@maxiu1244: To chyba nie było zrobione przez Japończyków...

Avatar SetAbominae

3 lipca 2016, 17:41

Avatar ja_i_moje_osobowosci

3 lipca 2016, 17:04

Do dupy z tą półką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Frustrujące

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka