Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy sami, a ściana między nami
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2011, 22:12
ładny
Odpisz
9 września 2009, 20:11
Deadache... owszem, wiem, j. polski czasem jest trudny... ALE TAKICH CUDÓW ŻEBY NA KOŃCU WYRAZU BYŁO Ó NIE MA!!! xDD dam 3/4
Odpisz
8 września 2009, 21:18
szczerze...... nie pasuje mi motor do cmentarza 3/5 ale pomysł orginalny :D
Odpisz
8 września 2009, 18:25
ja to bm chciałna nagobku mieć jakieoś potwora z hororó 5/5
Odpisz
7 września 2009, 15:35
HAHAHa dobre xD
Odpisz
6 września 2009, 19:26
tak od dawna mam taki avatarek bo uważam też jak Karasmilla że to taka jakby wizytówka (miałem kiedyś inny avek ale mi go ukradziono lecz nie darłem kotów tylko go zmieniłem) twój avek to chyba od początku go masz co nie xP ?
PS : Sarris ale kogo obchodzi twoje zdanie ?
Odpisz
6 września 2009, 18:00
Nie no spoko... 3/5
Co do dyskusji na temat avatarów to ja nie zamierzam zmieniać, bo avek jest jak wizytówka użytkownika :) np. Mnich1 z tego co pamiętam od dawna ma taki avek i go łatwo rozpoznaję :P
Odpisz
6 września 2009, 16:44
widziałem podobne, nie śmieszne, 1/5
Odpisz
6 września 2009, 15:36
Takie se 4/5
Odpisz
6 września 2009, 15:02
sebba nie lubisz policji?
Pomyśl co by było gdyby nie było policji (a najlepiej pare razy ;])
Co do obrazka 4/5
Odpisz
6 września 2009, 14:47
Fajne, 5/5
Odpisz
6 września 2009, 14:07
pomnik spoko tylko nie lubie policji...Ale ja tez taki chce jak umre tylko moja podobizna i jak na 1 kole jade xD xD a poza tym to nie jest czyjs pomnik tylko jakas firma nagrobków pokazała na co ich stac zauwazcie za tam pelno jest takich samych obok siebie i sa zbyt blisko siebie 5/5
Odpisz
6 września 2009, 13:47
Sarris - przeciętny użytkownik zmienia avatar co miesiąc-dwa. Poparte badaniami :D
Do obrazka: zgadzam się z danielem, to policjant na służbowym motocyklu :D Ciekawe, czy zażyczył sobie taki, czy to była wola bliskich. Ale efekt wyszedł ciekawy...
4/5
Odpisz
6 września 2009, 11:23
Mi sie Nudzą Avatry Może jutro znowu Nowy Wezme :p Ale nie jestem Pewien
Odpisz
6 września 2009, 11:11
czad ! 5/5
Odpisz