Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2016, 23:03
Mój wujek nazywa się Andrzej Duda i też jest z Krakowa. Gdy nasz memomistrz Dudeł został prezydentem, wujek dostawał 5 telefonów na godzinę bo był wpisany do książki telefonicznej.
Odpisz
8 lipca 2016, 23:51
@Krzyniu: Pjona też mam wujka Andrzeja Dude :v
Odpisz
9 lipca 2016, 08:28
A co jeżeli....
Odpisz
9 lipca 2016, 08:55
dum dum dum możecie być rodziną
Odpisz
9 lipca 2016, 10:17
@ja_i_moje_osobowosci: On mieszka w Sławnie czyli drugim kńcu polski :v
Odpisz
26 lipca 2016, 16:40
Lol, Ja mieszkam w Sławnie
Odpisz
19 marca 2017, 21:23
@Krzyniu: .
Odpisz
19 marca 2017, 21:25
@ZeeKo: Dzień dobry.
Odpisz
20 marca 2017, 14:47
@Krzyniu: .
Odpisz
20 marca 2017, 16:20
@ZeeKo: Co robisz m8
Odpisz
20 marca 2017, 19:42
@Krzyniu: .
Odpisz
20 marca 2017, 20:23
@ZeeKo: Kropkuje
Odpisz
27 lipca 2017, 04:00
.
Odpisz
27 lipca 2017, 22:03
@Krzyniu: Czyżby krzyniu nazwałnie m8?
Odpisz
27 lipca 2017, 22:06
@ZeeKo: m8, znowu odkop?
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:49
@Krzyniu: odkop? nie mam pojęcia o czym mówisz m8
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:53
@Alogioxd: m8 pls m8
Odpisz
12 stycznia 2018, 16:06
@Krzyniu: Do you know da wey
Odpisz
12 stycznia 2018, 16:08
@ZeeKo: ich do
Odpisz
12 stycznia 2018, 21:26
@Krzyniu: shou me da wey
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:15
@ZeeKo: niey
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:36
@Krzyniu: *triggered Uganda warrior*
Odpisz
16 lipca 2018, 11:36
@ZeeKo: hm
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:39
@Thundere: hmmm
Odpisz
22 września 2018, 01:33
@PAtrycjaX: Hmmm
Odpisz
25 października 2018, 14:25
yee
Odpisz
16 stycznia 2019, 18:57
@Krzyniu: odkop
Odpisz
27 października 2020, 16:07
@trolli: Witam, chciałem tylko przetestować nowy szpadel.
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:07
To co musi czuć gość, który nazywa się Arkadiusz Milik ?
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:25
@Hartio: I tak nikt do niego nie trafi.
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:57
@W_D_Gaster: to on nie trafia ale to szczegół xD
Odpisz
28 czerwca 2016, 00:26
@Hartio: nie trafi, nie będzie miał dzieci, proste
W Totka też nie wygra
Odpisz
28 czerwca 2016, 09:30
@Hartio: moja przyjaciółka miała psa, którego nazwała Milik. Kiedyś, gdy wchodziłyśmy do windy, pies chciał wejść, ale walnął głową w ścianę obok drzwi do windy. True story.
Odpisz
8 lipca 2016, 22:01
@W_D_Gaster: Muszę przyznać że trafiony dowcip. Milik pewnie by go nie załapał
Odpisz
9 lipca 2016, 09:55
@Lacoste: Za takie dobre żarty powinno się dostawać pieniądze. Szkoda, że Milik nie trafia w żartach.
Odpisz
9 lipca 2016, 10:10
@oli78: Czyli można kupić motocykl, nazwać go Arkadiusz Milik i jeździć bez obaw, że w cokolwiek trafimy podczas jazdy? :O
Odpisz
9 lipca 2016, 10:17
@Lacoste: O ku*wa xDD
Odpisz
16 października 2016, 13:05
@W_D_Gaster: Właśnie osiągnąłeś 150↑
Odpisz
16 października 2016, 13:07
@Kto_Inny: O luju. Toż to mój rekord. Jestem dumny z napisania tak śmiesznego komentarza.
Odpisz
16 października 2016, 13:34
@W_D_Gaster: Mój rekord to 108
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 13:39
@Kto_Inny: Daj link do twojego komentarza. Tego ze 108 strzałkami.
Odpisz
20 października 2016, 13:09
@W_D_Gaster: na życzenie:
http://www.obrazki.jeja.pl/239477,wtf.html
Odpisz
20 października 2016, 15:32
@Kto_Inny: Teraz masz 109
Odpisz
8 lipca 2016, 23:44
Też mam w rodzinie człowieka, któremu ludzie wysyłali SMS-y, gdy pewien słynny Polak zdobył medal na Olimpiadzie. ;)
[nie pytajcie kto, bo jednak anonimowość wolę zachować]
Odpisz
9 lipca 2016, 00:27
kto to?
Odpisz
23 lipca 2019, 19:14
Kszczot
Odpisz
8 lipca 2016, 21:59
Nazywa się Jakub Błaszczykowski? Ale cenzura imienia i nazwiska musi być!
Odpisz
28 czerwca 2016, 09:14
Ja mam imię i nazwisko Eleven'a lel
Odpisz
8 lipca 2016, 21:54
@mante: Mateusz jakiś tam? nie pamiętam xd
Odpisz
8 lipca 2016, 22:07
@makajet: Mateusz Gajewski ;)
Odpisz
8 lipca 2016, 22:17
@mante: Hej Mati
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:00
O co chodzi \__/
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:14
@panlogin: powiesc Lalka. izabela ponoc bylo straszna suka. nigdy nue czytalem wiec slabo wiem
Odpisz
28 czerwca 2016, 07:32
@Polak123pl: Była, oj, była... :v
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:09
@panlogin: W powieści pod tytułem "Lalka" jakiegośtam Prusa, uczony kupiec idiota Wokulski, dorobił się kasy i uganiał się za arystokratką która była straszną materialistką a ona nazywała się Izabela Łęcka, w czasie swoich przygód Wokulski zjednał ku sobie większość arystokracji a arystokratki chciały go za męża z wyjątkiem Izabeli która miała go za podczłowieka, kiedy w końcu chłop przejrzał na oczy postanowił się zabić pod pociągiem ale się to nie udało. Ostatecznie Wokulski albo wysadził się w powietrze w ruinach albo zajął się badaniami naukowymi z profesorem którego spotkał wcześniej.
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:39
@bylejakbylegdzie: dzięki
Odpisz
8 lipca 2016, 23:14
@bylejakbylegdzie: Bolek
Odpisz
8 lipca 2016, 23:48
@panlogin: Ten uczuć gdy czegoś nie wiesz i dostajesz strzałki w dół od światowych ekspertów
Odpisz
9 lipca 2016, 09:16
@bylejakbylegdzie: Bolesław Prus
Odpisz
14 lipca 2016, 19:29
@CeeKay: Dokladnie :v
Ale to jest Jeja tego nie zrozumiesz
Odpisz
27 czerwca 2016, 22:12
Co
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:08
@Kurdebele: "Lalka".
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2016, 23:03
*zdublowany komentarz
Odpisz
27 czerwca 2016, 23:03
?
Odpisz