Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2016, 10:00
?
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:01
@CoolSceleton95: Przegrała mecz z Islandią.
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:23
@Elekt2_0: Ile było? Ja oglądałem do trzydziestej którejś minuty i było 2-1 dla Islandii.
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:29
@sylwon1234: I tak się zakończył. 2-1.
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:58
@sylwon1234: 2-1 ;-; Smutno mi gdy patrzyłem na twarze zrozpaczonych Anglików
Odpisz
28 czerwca 2016, 17:18
@Avenhart: Heh. Angliki to ch*je wiec niewarto.
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:18
@ZielonyDywanik: W sumie masz rację :) Idziemy na piwo pognieść ich flagę?
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:34
@Avenhart: Tak. :D
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:03
@ZielonyDywanik: *daje piwo*
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:00
@Avenhart: *pije*
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:19
KTO ZA TYM ŻEBY NAGRAĆ FILM JAK JEJOWICZE DEPCZĄ FLAGĘ ANGLII?
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:20
@Avenhart: Czemu chcesz ją zdeptać?
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 20:23
@Elekt2_0: wpisz na yt Anglicy depczą Polską flagę
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:24
@Avenhart: Zdeptać i spalić!
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:31
@Elekt2_0: TA JEST
Odpisz
28 czerwca 2016, 20:31
@Avenhart: *leci do Angli*
Odpisz
28 czerwca 2016, 22:37
@Avenhart: i zniżyć się do ich poziomu?
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:04
@C_O_M_A: My nigdy nie zniżymy się do ich poziomu ;-;
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:09
@Avenhart: ale w ten sposób się zniżymy
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:26
@C_O_M_A: lecz nie aż tak ;-;
Odpisz
30 czerwca 2016, 09:35
@Avenhart: ale wtedy wypiepszą polaków id Siebie
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 13:22
Mam nadzieję, że Niemcy wygrają z Włochami, nie znam się specjalnie na piłce, ale zdaje się, że Włochy są bardziej niebezpieczne niż Niemcy. Gdyby Walia wygrała z Belgią .
Ogólnie to chcę zobaczyć Polskę i Niemców w finale (znaczy nie chcę Niemców, ale intuicja mi podpowiada, że możemy się spotkać w finale)
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 10:16
No i Hiszpania! A ja, głupi, myślałem że będzie cięższym przeciwnikiem XD
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:32
@McMocarz: Hiszpania akurat miała silnego przeciwnika, a Anglia była zdecydowanym faworytem w meczu z Islandią.
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:35
@okrutnik: Niby z tąm Hiszpanią masz racje, ale ja kibicowałem Islandii bo zawsze to jakiś łatwiejszy przeciwnik w następnych meczach, nie?
Odpisz
28 czerwca 2016, 10:44
@McMocarz: Dla nas jeszcze nie, ale dla Francji to wiadomo. Ci już raczej nie przegrają z Islandią, jak zrobiła to Anglia.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 10:58
@okrutnik: Raczej... Hahaha... Znaczy... Masz racje, Francja to dobra drużyna...
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:27
@okrutnik: No nie byłbym taki pewien. 2:1 dla Islandii, gdzie jeszcze ten gol angielski byl strzelony przez karnego, nie napawa optymizmem.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 11:30
@Hartio: Ale Francja to nie to samo, co Anglia, która się za bardzo formą nie może pochwalić.
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:52
@Hartio: Islandia o wiele lepiej grała. Wg mnie moze wejsc nawet do półfinału
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:56
@panlogin: Istnieje taka możliwość jednak że znam o wiele lepszą drużye która już do szła do półfinałów czyli Polske! Więc lepiej nie krakać że jest aż taka dobra ta Islandia żeby nie wykrakać :)
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:12
@McMocarz: W fazie pucharowej kraje sa podzielone na dwie grupy.
Pozniej najlepszy z jednej i drugiej grają w finale. Tak, Polska ma szanse byc w 1/2 ale jest w "łagodniejszej" grupie (i dobrze).
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:17
@panlogin: Tak zanm reguły, ale jak dla mnie Polska jest świetną drużyną i mamy szanse wygrać z Portugalią
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:17
@McMocarz: Tez tak sądzę
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:23
@panlogin: Obstawiam że zagra z Niemcami w finale
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:23
@McMocarz: lub Islandia
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:26
@panlogin: To by było jeszcze lepsze bo jakoś co do Islandii mam mniejsze... Zapomniałem słowa... Wiesz o co chodzi po prostu wydają mi się łatwiejszymi przeciwnkami niż Niemcy... A właściwie z kim oni mieli teraz grać?
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:28
@McMocarz: Francja
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:28
@panlogin: 3 lipca
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:29
@panlogin: A no tak... ja tak na to patrze że nie ważne kto ten mecz przegra będzie jedną silną drużyne mniej
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:29
@panlogin: 21:00
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:29
@panlogin: saint-denis
Odpisz
28 czerwca 2016, 12:30
@panlogin: stade de france
Odpisz
28 czerwca 2016, 11:16
Anglia opuszcza Europę? A ja myślałam, że tylko Unię Europejską.
To chyba kontynent odpływa.
Odpisz