memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 lipca 2016, 18:34
Odpisz
2 lipca 2016, 18:35
@haha3: TO ORYGINAL JAK COS XDD
3 lipca 2016, 10:13
@haha3: Jakie Ryki?
3 lipca 2016, 19:32
@coolskeleton95: NO JAK JAKIE? GOOGLE NIE BOLI
4 lipca 2016, 07:46
@haha3: Chodzi mi o to, że mieszkam niedaleko miejscowości o nazwie Ryki. Ale googla też sprawdzę. P.S. Nie radze ci pisać z capsa bo to nie miłe i może to ująć jako agresywne zachowanie. To tak na przyszłość.
7 lipca 2016, 00:17
@coolskeleton95: WIEKSZOSC TWORCOW NA YT PISZE WSZYSTKO Z CAPS LOCKA, NIE UZYWA POLSKICH ZNAKOW A I TAK MAJA LAJKI NO ALE DOBRA zastosuje sie do rady ;)
3 lipca 2016, 10:12
Miasto inspiracji. Inspiracji aby stąd spi***alać!
28 czerwca 2016, 15:23
W sumie się zgadza: - jest bieda - wszyscy nawalają się po ryjach - widoczek w tle też się zgadza. Wniosek: Mieszkam w Syrii ;-;
Edytowano - 28 czerwca 2016, 16:22
To w takim razie ja mieszkam w Syrii razem z tobą ;-;
28 czerwca 2016, 18:56
Na warszawskiej Pradze jest podobnie...
28 czerwca 2016, 19:39
@SomebodyNobody: lajf is brutal (specjalnie z błędem)
28 czerwca 2016, 19:40
@kektus: W ogóle w "stolycy" nie jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać ;-;
2 lipca 2016, 11:34
Różnica polega na tym, że jest mniej Ahmedów, egzekucji i strzelanin ;_;
2 lipca 2016, 17:03
W takim razie mieszkanie mojego sąsiada to Ambasada Syrii
2 lipca 2016, 13:26
Może chodzi im o dublin
2 lipca 2016, 12:53
tubtin
28 czerwca 2016, 13:21
Skoro mieszkam na południu tego województwa, to może w wojsku. Na przejme najpierw Radom, potem Krosno, woj Łódzkie i na koniec Sosnowiec.
2 lipca 2016, 12:21
@ukr0707: heh, ja też
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 lipca 2016, 18:34
Odpisz
2 lipca 2016, 18:35
@haha3: TO ORYGINAL JAK COS XDD
Odpisz
3 lipca 2016, 10:13
@haha3: Jakie Ryki?
Odpisz
3 lipca 2016, 19:32
@coolskeleton95: NO JAK JAKIE? GOOGLE NIE BOLI
Odpisz
4 lipca 2016, 07:46
@haha3: Chodzi mi o to, że mieszkam niedaleko miejscowości o nazwie Ryki. Ale googla też sprawdzę.
P.S. Nie radze ci pisać z capsa bo to nie miłe i może to ująć jako agresywne zachowanie. To tak na przyszłość.
Odpisz
7 lipca 2016, 00:17
@coolskeleton95: WIEKSZOSC TWORCOW NA YT PISZE WSZYSTKO Z CAPS LOCKA, NIE UZYWA POLSKICH ZNAKOW A I TAK MAJA LAJKI NO ALE DOBRA zastosuje sie do rady ;)
Odpisz
3 lipca 2016, 10:12
Miasto inspiracji. Inspiracji aby stąd spi***alać!
Odpisz
28 czerwca 2016, 15:23
W sumie się zgadza:
- jest bieda
- wszyscy nawalają się po ryjach
- widoczek w tle też się zgadza.
Wniosek: Mieszkam w Syrii ;-;
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2016, 16:22
To w takim razie ja mieszkam w Syrii razem z tobą ;-;
Odpisz
28 czerwca 2016, 18:56
Na warszawskiej Pradze jest podobnie...
Odpisz
28 czerwca 2016, 19:39
@SomebodyNobody: lajf is brutal (specjalnie z błędem)
Odpisz
28 czerwca 2016, 19:40
@kektus: W ogóle w "stolycy" nie jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać ;-;
Odpisz
2 lipca 2016, 11:34
Różnica polega na tym, że jest mniej Ahmedów, egzekucji i strzelanin ;_;
Odpisz
2 lipca 2016, 17:03
W takim razie mieszkanie mojego sąsiada to Ambasada Syrii
Odpisz
2 lipca 2016, 13:26
Może chodzi im o dublin
Odpisz
2 lipca 2016, 12:53
tubtin
Odpisz
28 czerwca 2016, 13:21
Skoro mieszkam na południu tego województwa, to może w wojsku. Na przejme najpierw Radom, potem Krosno, woj Łódzkie i na koniec Sosnowiec.
Odpisz
2 lipca 2016, 12:21
@ukr0707: heh, ja też
Odpisz