Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 20:17
Ekhem, złota patelnia ekhem
Odpisz
5 września 2019, 16:35
Mam bekę z tego, że kiedyś wszyscy mieli ból dupy, o to że ktoś wydaje s w o j e pieniądze na skiny w csgo
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 15:26
@Desuv: Dopóki nie okrada nikigo jest GITOOWA
Odpisz
8 kwietnia 2020, 23:15
dokładnie
Odpisz
24 czerwca 2017, 14:15
Nie,żebym bronił tego braku logiki,ale rewolwer też ma swoje minusy.
Odpisz
17 grudnia 2017, 12:11
@Mordur: z ciebie to serio de**l pie**olisz o minusach rewolweru który jest porównywany do gównianych pikseli z gównianej gry -_-
Odpisz
5 września 2019, 16:34
@Filipsss: x d
Odpisz
12 grudnia 2016, 07:43
ja się cieszę z tego powodu, bo po jakichś 100 godzinach grania cs mi się zwrócił xd
tzn gdyby się dało wypłacać pieniądze ze steama.
Odpisz
27 maja 2017, 10:10
@Michalol222: Sprzedaj na CSGO Lounge za prawdziwy hajs na paypala albo cuś
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2016, 20:26
Rewolwer: STILL BETTER THAN SHIT AW SHIT IN CS SHIT ZA 5200ZŁ a i co jest jescze lepszy?? ŻE TO 5200 WYDAJESZ NA ZJE**NY SKIN KTÓRY NIC NIC ALE TO NIC NIE DAJE! CO ZA DEBILE TO KUPIĄ!?
Odpisz
28 lipca 2016, 23:17
Nom komputerowy item droższy od zabytkowego rewolwera
FUCK LOGIC
Odpisz
11 lipca 2016, 16:24
ten revolver wygląda troche jak gówno , wole jakiś nożyk czy wiatrówke za te kwote a nie to coś
Odpisz
15 lipca 2016, 20:13
@wiktor34: wiatrówką raczej ciężko kogoś zabić, nożem też. Poza tym gdzie ty takie drogie noże widziałeś. Poza tym to jest replika broni z 1858 roku. Do obrazka wybrałem akurat remington ponieważ to jest broń legalna i najbardziej odporna na idiotów. Poza tym sam rewolwer kosztuje 1699zł. Pozostałe 900 to amunicja, proch, okulary, klucze i reszta niezbędnego syfu
Odpisz
15 lipca 2016, 21:30
@Nietypowy: JARASZ SIE JAK DZIECI CS GO ,,DRAGUN LORSERM,,
Odpisz
15 lipca 2016, 22:31
@wiktor34: tak. PRAWDZIWA BROŃ PALNA JEST ZA**BISTA
Odpisz
16 lipca 2016, 13:50
@Nietypowy: no pewnie że tak, ale to coś co działa na krzemień to nie zbyt :P
Odpisz
16 lipca 2016, 16:29
@wiktor34: Prosze. Nieznasz się to się nie wypowiadaj.
Odpisz
16 lipca 2016, 16:34
@wiktor34: działanie tej broni jest niemal identyczne jak współczesnych rewolwerów. Tutaj za komorą nabojową jest kapiszon, który zapala proch w wyniku zdeżenia z iglicą.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:47
@Nietypowy: no spoko ale współczesny revolver wygląda za**biście a to nie do końca
Odpisz
16 lipca 2016, 18:28
@wiktor34: co kto woli. Magazynek oddzielnego ładowania, idioto odporny zamknięty szkielet i wbudowana praska do prochu niestety nie wszystkim się podobają, ale co zrobisz
Odpisz
16 lipca 2016, 18:34
@wiktor34: co kto woli. Zamknięty szkielet, wbudowana praska do prochu i kształt magazynku wymuszony przez amunicję oddzielnego ładowania nie każdemu muszą się podobać, ale to jedyna legalna amunicja w tym meksyku Europy
Odpisz
16 lipca 2016, 20:00
@Nietypowy: racja i tu kończymy wojne :P , kumplu
Odpisz
16 lipca 2016, 20:06
@wiktor34: dobrze *podaje rękę na zgodę, zamienia w wilkołaka i ucieka w Bieszczady*
Odpisz
17 lipca 2016, 11:06
@Nietypowy: ok * rzuca atomówke na bieszczady krzycząc allachu ackbar !!!!!!!!!!!
Odpisz
17 lipca 2016, 11:10
@wiktor34: *umniera śmnierciom tragicznom*
Odpisz
17 lipca 2016, 11:11
@Nietypowy: czemu ;-; *idzie na pogrzeb
Odpisz
17 lipca 2016, 12:06
@wiktor34: bo jestem wilkouakiem a nie karakuhem. Ot bomby atomowej umarne
Odpisz
5 marca 2017, 00:52
@wiktor34: *lapie go za ramie* w koncu znalazłem tego kto zamienil mnie w potwora
Odpisz
29 czerwca 2016, 02:01
A ty wiesz ile czasu się ładuje ten szajs czarnoprochowy?
I nikt w Polsce ci nie sprzeda gotowych pocisków do tego, musisz je robić od postaw nie wspominając już o przygotowaniu bębna.
Odpisz
29 czerwca 2016, 02:04
@HYPER_SMOKI: I z tego co pamiętam trzeba jeszcze założyć jakąś kartę/dokument na Policji by móc kupić składniki na amunicje.
Odpisz
29 czerwca 2016, 10:56
@HYPER_SMOKI: poswolenie musisz zdobywać gdy chcesz kupić proch w sklepie. Jak od kupujesz proch osoby prywatnej to ani nie łamiesz prawa ani nie potrzebujesz pozwolenia. Poza tym raczej więcej niż 6 cyganów po twój telewizor na raz nie przyjdzie.
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:42
@Nietypowy: No wiesz ja się wypowiedziałem oczywiście do tematyki gdybyś chciał kupić składniki w sklepie, bo uznałem ze po znajomości to niema sensu się wypowiadać bo po znajomości można wszystko kupić bez pozwolenia ;) Poza tym chyba szybciej jest znaleźć sklep nisz jakiegoś konika od prochu XD Jak na filmie instruktażowym widziałem ze gościu jeden bęben ładował 2 godziny z 12 składników, i wystrzelił wszystko w 30 sekund a dymu przy tym narobił tyle ze musiał na strzelnicy odczekać płatne 30 min i jeszcze raz 2h ładować, to mi się odechciało czymś takim interesować XD
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:13
@HYPER_SMOKI: Nie twierdzę że nie masz racji bo nie widziałem tego filmu ale:
1 Wystarczy wstąpić do jakiegoś klubu strzeleckiego, lub złożyć papiery o wydanie europejskiej karty strzleckiej czy jak tam to się zwie. Nie wymaga ona pozwolenia na posiadanie broni, musisz czekać max 2 tygodnie i tylko ta karta wystarczy do kupna prochu.
2 nie wiem o jakiej broni mówisz więc odwołam się do remingtona 1858 widocznego na obrazku.
Nie ma jak wsadzić gotowego pocisku bo to rewolwer oddzielnego ładowania. Za łuskę pocisku robi komora nabojowa, a jedynym jej przygotowaniem jest dopilnowanie żeby w środku nie było nic co nie ma być składnikiem naboju.
Nie wiem jakie to mogą być składniki ale do remingtona wciska się:
11 granów (ok. 1 gram) prochu
Coś co będzie między ołowianą kulą a prochem, co zapobiegnie roztopieniu się kuli (czyli nawet ku*wa spożywcza kasza jaglana.)
Kula
Smar (przed lub za kulą. Po to żeby iskra nie przeleciała tam gdzie nie powinna i mniej się dymiło)
Tyle. Poza tym trzeba jeszcze urzyć praski do prochu (tego metalowego gówna pod lufą) i wsadzić kapiszon za pocisk. Może 5 min roboty.
3 ch**owa strzelnica jak musiał płacić za siedzenie i ładowanie. Poza tym czarny proch to tylko na strzelnice otwarte i w określone dni na wentylowanej krytej strzelnicy
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:45
@HYPER_SMOKI: Otóż jesteś w błędzie. Cała rodzina Coltów rocznik 1800 wzwyż miała luźny bębenek więc z ładowaniem nie było problemu. A na amunicję w żadnym wypadku nie trzeba mieć pozwolenia, wystarczy mieć tylko dowód.
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:46
@Nietypowy: O właśnie, jak wcześniej pisałem o jakiejś karcie/dokumencie to właśnie chodziło mi o wydanie europejskiej karty strzeleckiej, no ale mówię że wizja ładowania i innych czynności spowodowała, ze taka osoba bez czasu jak ja, nie będzie miała okazji do korzystania z czarno prochowców, szczególnie że są strzelnice w Warszawie które oferują strzelanie z prawdziwych pistoletów i karabinów, co akurat mi podoba się bardziej, jak człowiek stresowany czy coś to robisz sobie krótki wypad na zadupie Warszawy, wybierasz spluwę kupujesz tyle ammo ile chcesz ładujesz chwile strzelasz i rozładowujesz napięcie i wracasz do domu, z czarno prochowcem to jednak było by bardziej skomplikowane. :)
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:48
@HYPER_SMOKI: Znaczy się to ładowanie wydłużyło się pewnie przez praskę która sprawia w takich broniach najwięcej problemu i co najważniejsze spowalnia.
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:53
@Nietypowy: A i na taką strzelaninę z nowoczesnych pistoletów w Warszawskiej strzelnicy też nie trzeba zezwoleń, wystarczy się pilnować z regulaminem strzelnicy. a i jakby co, nie mam nic przeciwko czarno prochowcom, jak ktoś lubi to spoko, to tak jak ze starą i nową kamerą, inne odczucie, mi w nich chyba najbardziej nie pasowało jak na tej śląskiej strzelnicy facet między pociskiem a spłonką pakował jeszcze jakieś kasze smary i smalec XD
Odpisz
30 czerwca 2016, 00:02
@HYPER_SMOKI: Mi w obrazku chodziło o posiadanie tego sprzętu. Ale to prawda. Jak ktoś chce postrzelać to 100zł i dowód osobisty i na strzelnicę
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 18:08
@HYPER_SMOKI: akurat saletra potasowa, siarka, aceton i węgiel drzewny nie są w żaden sposób nielegalne w polsce, nie trzeba zgłaszać ich na policję
saletrę potasową można dostać w mięsnym lub ogrodniczym
węgiel drzewny w biedrze (brykiet jest nawet lepszy od węgla, bo to zmielony i sklejony węgiel, po zmieleniu będą te same właściwości)
siarkę w ogrodniczym
lub mieszanka z klejem i barwnikami z zapałek (powodzenia XD)
aceton powinien być w kiosku lub w kosmetyczce dziewczyny
można dodać opiłków aluminium dla zielonych iskierek jeśli zamierzasz robić jakieś efektowne spalanie prochu (innych efektów innych metali nie znam)
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 18:26
@bylejakbylegdzie: możesz dodać zmielony magnez.Efekt jak przy opiłkach żelaza ale setki razy jaśniejszy
Odpisz
3 lipca 2016, 18:41
@HYPER_SMOKI: Ktoś na pewno sprzeda. Poza tym nawet Chiński pistolet z najtańszego plastiku, który w ogóle nie strzela jest lepszy niż jakiś gówniany skin do cs'a zwłaszcza, że on zmienia tylko kolor pikseli.
Odpisz
11 lipca 2016, 16:28
@HYPER_SMOKI: #wiatrówka lub replika team
Odpisz
15 lipca 2016, 20:15
@wiktor34: 1 to się pisze bez spacji
2 pod zdjęciem repliki 160 letniej broni z nowoczesnych materiałów raczej niezbyt dobrze mówi o znajomości broni palnej
Odpisz
3 lipca 2016, 18:10
Ale to AWP daje ci "SŁEG"
Odpisz
3 lipca 2016, 18:17
@Lacoste: A rewolwer punkty Mordu
Odpisz
3 lipca 2016, 18:35
@lorax12: Rewolwerem można zastrzelić właściciela awp dragon lore a następnie sprzedać dragon lorkę
Odpisz
8 lipca 2016, 13:32
@Lacoste: Mnie by bardziej zaciekawiła osoba z rewolwerem ale ja się nie znam na modzie Kappa
Odpisz
5 lipca 2016, 07:17
No tak, nóż w CSie, jeśli jest JAKIEGOKOLWIEK innego koloru, czy też modelu, nazywany jest kosą...
Odpisz
3 lipca 2016, 18:39
I na dodatek ten zlepek pikseli nie zmienia nic, oprócz koloru pikseli... To jest z*ebaństwo. Mądry człowiek zastanawia się nawet nad kontem premium za kilkadziesiąt złotych a tu się trafili debile, którzy płacą więcej niż ich mózg jest warty nie wiadomo za co...
Odpisz
4 lipca 2016, 13:29
@TheHunterMikiPL: Bogatemu i youtuberowi nie zabronisz xD
Odpisz
4 lipca 2016, 14:15
@Hestio: A ku*wa powinienem złapać wszystkich w ryj zapie*dolić I do wielkiego kartonu Hanki. I niech tam ku*wa siedzą, dopóki nie ogarną niedo*abania i nie przestaną kupowania tego gówna.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:35
@TheHunterMikiPL: No ale oni też zarabiają na skinach, a ci proplayerzy no to wiadomo że mają skiny
Odpisz
3 lipca 2016, 22:53
Rekord padł 40 tysięcy za skin do noża. Za skin do najbardziej bezużytecznej broni w grze... kto do cholery biega z nożem po de_dust2? A mógł kupić sobie samochód.
Odpisz
4 lipca 2016, 07:54
@Antycypator: Starczyło by na dwa modele od Forgeworld do WH40k. Może nawet na trzy!
Odpisz
4 lipca 2016, 10:32
@Antycypator: Rekordem było 100k $ za nóż
Odpisz
4 lipca 2016, 13:26
@Odexd: Karambit Case Hardened 100% blue :)
Odpisz
4 lipca 2016, 14:06
@Odexd: To już FG mniej chce za Tytana Warmonger..."tylko" 2400$....
Odpisz
4 lipca 2016, 17:25
@Hestio: Ahaś
Odpisz
4 lipca 2016, 13:28
Dobra ale jak już masz ten zlepek pikseli to da się to zamienić na prawdziwą kase i możesz kupić sobie takie 2 rewolwery w realu :D
Odpisz
4 lipca 2016, 02:13
Karambit | Tiger Tooth FN - ~ 4000 zł
Karambit | Tiger Tooth FN w rzeczywistości na allegro - 70 zł.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 23:32
co kto woli
Odpisz