Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wladimir_Putin

5 lutego 2017, 21:55

U mnie przed domem jest grób i nagrobek mojego pieska

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 19:05

I te żółte chmury.

Avatar benben7

29 czerwca 2016, 19:12

obsikane xD

Avatar PusiekPL

12 lipca 2016, 08:58

@benben7: gdzie ty tó widzisz żeby było opsikane?

Avatar KalkoPl

12 lipca 2016, 20:25

@PusiekPL: W słowniku

Avatar PusiekPL

13 lipca 2016, 09:30

@KalkoPl: mmmmmmmmmmm a no

Avatar Zygarde

12 lipca 2016, 09:59

"Kapitan Woofs: Woofs War"

Avatar Edward713

12 lipca 2016, 09:51

Taka trochę kreska Adventure Time

Avatar Hight_by_the_beach

29 czerwca 2016, 19:18

wszystko spoko ale kto stawia psu pomnik zwany w innych częściach kraju nagrobkiem ?

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 19:21

@Hight_by_the_beach: Bardzo dużo ludzi... przynajmniej w Stanach. W USA jest mnóstwo małych cmentarzy z małymi nagrobkami dla zwierzątek domowych.
Zresztą właśnie taki cmentarz jest głównym motywem powieści Kinga „Smętarz dla zwierzaków”.

Avatar CukiereczeQ

29 czerwca 2016, 19:32

Smętarz? ;-;

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 19:34

@CukiereczeQ: Nom. Smętarz. Smętny cmentarz. Taka gra słów.

Avatar SomebodyNobody

29 czerwca 2016, 19:34

@CukiereczeQ: Smętarz.

Avatar Hiiro

29 czerwca 2016, 19:37

Właściwie to film się tak nazywał. A polski tytuł książki Kinga to "Cmętarz zwieżąt" (mam nadzieję, że jeja nie poprawi...)

Avatar Hight_by_the_beach

29 czerwca 2016, 19:45

Jeszcze się z tym w Polsce nie spotkałam na tak dużą skalę

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 21:07

@Hight_by_the_beach: No nie mówiłem, że w Polsce tak jest tylko w Stanach.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 21:09

@Hiiro: To już zależy od wydania. Wydanie Prószyński i S-ka nazywa się Cmętarz zwieżąt, ale już inne wydania nazywają się właśnie Smętarz dla zwierzaków.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 22:59

@Hight_by_the_beach: Właściwie pies jest członkiem rodziny. Gdyby moja Misia umarła (oby nie!) też miałaby swój własny grób i pomnik.

Avatar sisisika1

12 lipca 2016, 09:00

Uwaga! Powiem teraz coś co nie ma sensu.Moja kuzynka nazywa się Kinga i ma mały cmenatarzyk na którym zakopywała swoje zdechłe zwierzaczki np. rybki,chomiki,psy,koty itd.itp.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 09:37

@sisisika1: To ma duzo sensu. :)
Gratuluję kuzynki z dużą dozą empatii.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 09:52

Moja suczka też nazywa się misia :O

Avatar sisisika1

13 lipca 2016, 06:13

xD dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka