Wszystkie pieski idą do nieba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2017, 21:55
U mnie przed domem jest grób i nagrobek mojego pieska
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:05
I te żółte chmury.
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:12
obsikane xD
Odpisz
12 lipca 2016, 08:58
@benben7: gdzie ty tó widzisz żeby było opsikane?
Odpisz
12 lipca 2016, 20:25
@PusiekPL: W słowniku
Odpisz
13 lipca 2016, 09:30
@KalkoPl: mmmmmmmmmmm a no
Odpisz
12 lipca 2016, 09:59
"Kapitan Woofs: Woofs War"
Odpisz
12 lipca 2016, 09:51
Taka trochę kreska Adventure Time
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:18
wszystko spoko ale kto stawia psu pomnik zwany w innych częściach kraju nagrobkiem ?
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:21
@Hight_by_the_beach: Bardzo dużo ludzi... przynajmniej w Stanach. W USA jest mnóstwo małych cmentarzy z małymi nagrobkami dla zwierzątek domowych.
Zresztą właśnie taki cmentarz jest głównym motywem powieści Kinga „Smętarz dla zwierzaków”.
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:32
Smętarz? ;-;
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:34
@CukiereczeQ: Nom. Smętarz. Smętny cmentarz. Taka gra słów.
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:34
@CukiereczeQ: Smętarz.
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:37
Właściwie to film się tak nazywał. A polski tytuł książki Kinga to "Cmętarz zwieżąt" (mam nadzieję, że jeja nie poprawi...)
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:45
Jeszcze się z tym w Polsce nie spotkałam na tak dużą skalę
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:07
@Hight_by_the_beach: No nie mówiłem, że w Polsce tak jest tylko w Stanach.
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:09
@Hiiro: To już zależy od wydania. Wydanie Prószyński i S-ka nazywa się Cmętarz zwieżąt, ale już inne wydania nazywają się właśnie Smętarz dla zwierzaków.
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:59
@Hight_by_the_beach: Właściwie pies jest członkiem rodziny. Gdyby moja Misia umarła (oby nie!) też miałaby swój własny grób i pomnik.
Odpisz
12 lipca 2016, 09:00
Uwaga! Powiem teraz coś co nie ma sensu.Moja kuzynka nazywa się Kinga i ma mały cmenatarzyk na którym zakopywała swoje zdechłe zwierzaczki np. rybki,chomiki,psy,koty itd.itp.
Odpisz
12 lipca 2016, 09:37
@sisisika1: To ma duzo sensu. :)
Gratuluję kuzynki z dużą dozą empatii.
Odpisz
12 lipca 2016, 09:52
Moja suczka też nazywa się misia :O
Odpisz
13 lipca 2016, 06:13
xD dzięki
Odpisz