Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

19 lutego 2021, 10:53

W rzeczywistości mogą przeżyć tylko promieniowanie, eksplozja ich zabije

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2016, 13:35

Apokalipsa według św. Karalucha Izajasza.

Avatar TimekPL123

1 lipca 2016, 19:44

Karaluch Tobiasz.

Avatar Pieselek12

Edytowano - 1 lipca 2016, 19:45

@TimekPL123: Człowiek Timek.

Avatar TimekPL123

1 lipca 2016, 23:09

@Pieselek12: Maszyna krocząca Timek xD

Avatar Pieselek12

3 lipca 2016, 19:01

Avatar MrCC4

Edytowano - 2 lipca 2016, 11:33

RIP Tobiasz (1999-2016) [*]

Avatar Buras

1 lipca 2016, 19:19

Są takie mikro-robaki, które żyją bardzo głęboko w ziemi. Są najsilniejszymi zwierzętami, i również mogą przetrwać wspomniany atak nuklearny.

Avatar Michaszewski

Edytowano - 2 lipca 2016, 01:22

@Buras: Te ch#je są tak wytrzymałe że wytrzymają w próżni. to gówno nazywa się chyba niesporaczak czy jakoś tak

Avatar DeMajkel

1 lipca 2016, 20:00

Karaluchy są w stanie przeżyć kilka dni z odciętą głową. Mówię serio!

Avatar EpicArcher

1 lipca 2016, 20:01

@DeMajkel: Racja, słyszałem o tym.

Avatar NightFox

1 lipca 2016, 21:32

@DeMajkel: Ciekawe jest to, że przeżyłyby jeszcze dłużej gdyby mogły odżywiać się bez głowy. Ciekawe ile taki karaluszy inwalida by pociągnął

Avatar EpicArcher

1 lipca 2016, 20:01

Tobiasz [*]
Na zawsze w naszych sercach, zapalmy znicz.

Avatar Alucard420

1 lipca 2016, 21:08

@EpicArcher: Masz jeszcze pokrywkę ^

Avatar EpicArcher

1 lipca 2016, 21:14

@Alucard420: Dzięki

Avatar Lacoste

1 lipca 2016, 20:11

Co jeżeli siła stąpnięcia człowieka jest o wiele większa od siły bomby atomowej ale nikt nie potrafi tak dobrze uderzyć nogą o ziemię by tą energię wyzwolić? :O

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka