Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2016, 23:48
Przegrana ale Ronaldo się popłakał =3
Odpisz
1 lipca 2016, 09:14
@feniks100: Ze szczęścia, geniuszu...
Odpisz
1 lipca 2016, 16:36
@jaccku321: Gdyby nasza drużyna nie była wyzwaniem + nie bał się przegranej to by nie ryczał spie**olino społeczna =3
Odpisz
1 lipca 2016, 17:44
@feniks100: To są łzy radości. Jeszcze nie widziałem by ktoś płakał bo się bał przegranej czy miał wyzwanie. Głupszego powodu nie czytałem od dawna, a sporo tutaj siedzę.
Odpisz
1 lipca 2016, 23:33
@Mnich1: To przeczytaj to jeszcze raz.
Odpisz
2 lipca 2016, 02:26
@feniks100: Pierwszy komentarz owszem trafny. Ale odpowiedź na komentarz jaccku321 już jest dość niszowa lub po prostu denna gdyż łzy radości to nic nowego.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 16:23
@Mnich1: Ronaldo nie popłakał by się gdyby nie uważał polski za niebezpieczną.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:57
@feniks100: W jakim Ty świecie żyjesz? Polska to kraj taki sam jak każdy. Wyróżnia się pod jakimś względami by na innych zawodzić. Akurat C.Ronaldo można nie lubić i wymusza wszędzie faule, ale pisanie o tym że płaczę dlatego że przeciwnik jest niebezpieczny? To bardziej naciągane niż memy o Pazdanie. By spowodować płacz na meczu są trzy czynniki: radość-wygrana, złość-przegrana, ból-faul. Strach wywołuje płacz tylko u dzieci z niemocy i bezsilności, a nie u zawodnika który jest milionerem.
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:53
Heh, Błaszczykowski spie**olił tego gola
Odpisz
1 lipca 2016, 00:20
@pawel1917: Błaszczu i tak zrobił najwięcej na tym euro ;-;
Odpisz
1 lipca 2016, 08:29
@Avenhart: ale prawda. Przez niego nie bedziemy w polfinale.
Odpisz
1 lipca 2016, 11:06
@pawel1917: on nie spier****ł tego gola tylko bramkarz obronił. Po za tym nie byłoby nas na tym meczu , gdyby nie on,wiec myśl co piszesz.
Odpisz
1 lipca 2016, 12:39
Lecz gdyby nie on nie byłoby nas w tym ćwierćfinale ;-;
Odpisz
1 lipca 2016, 09:11
Soł macz anboksal. A potem i tak wygrywają porgole
Odpisz
1 lipca 2016, 02:01
Jeżyk przekupiony (po meczu)
Odpisz
1 lipca 2016, 00:04
pewnie robaki były zatrute =_=
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:59
Wracamy do domu
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:55
No niestety ale nie wygrała jeżyku ;(
Ps Unboxal podobnie zrobił xD
Odpisz
30 czerwca 2016, 21:27
Polska wygra
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2016, 23:50
@Nightcore: Przegrała
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:46
Nie sprawdziło się - przeje**liśmy, ale jak zwykle z honorem.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:19
@michalst5: Nie przeje**liśmy tylko przegraliśmy
Odpisz
30 czerwca 2016, 21:08
2 min meczu goal...
Odpisz
30 czerwca 2016, 22:13
@KapitanKokosel: 1:36*
Odpisz
30 czerwca 2016, 22:16
@MrsPonczek: Czyli druga minuta :V
Odpisz
30 czerwca 2016, 22:16
Obstawiam 2:1 dla Portugalii
Odpisz
30 czerwca 2016, 21:35
1-1
Odpisz
30 czerwca 2016, 18:21
Jeżyk :O
Odpisz
30 czerwca 2016, 15:15
mamy lepszy towar :D
Odpisz