Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar feniks100

30 czerwca 2016, 23:48

Przegrana ale Ronaldo się popłakał =3

Avatar jaccku321

1 lipca 2016, 09:14

@feniks100: Ze szczęścia, geniuszu...

Avatar feniks100

1 lipca 2016, 16:36

@jaccku321: Gdyby nasza drużyna nie była wyzwaniem + nie bał się przegranej to by nie ryczał spie**olino społeczna =3

Avatar Mnich1

1 lipca 2016, 17:44

@feniks100: To są łzy radości. Jeszcze nie widziałem by ktoś płakał bo się bał przegranej czy miał wyzwanie. Głupszego powodu nie czytałem od dawna, a sporo tutaj siedzę.

Avatar feniks100

1 lipca 2016, 23:33

@Mnich1: To przeczytaj to jeszcze raz.

Avatar Mnich1

2 lipca 2016, 02:26

@feniks100: Pierwszy komentarz owszem trafny. Ale odpowiedź na komentarz jaccku321 już jest dość niszowa lub po prostu denna gdyż łzy radości to nic nowego.

Avatar feniks100

Edytowano - 2 lipca 2016, 16:23

@Mnich1: Ronaldo nie popłakał by się gdyby nie uważał polski za niebezpieczną.

Avatar Mnich1

4 lipca 2016, 17:57

@feniks100: W jakim Ty świecie żyjesz? Polska to kraj taki sam jak każdy. Wyróżnia się pod jakimś względami by na innych zawodzić. Akurat C.Ronaldo można nie lubić i wymusza wszędzie faule, ale pisanie o tym że płaczę dlatego że przeciwnik jest niebezpieczny? To bardziej naciągane niż memy o Pazdanie. By spowodować płacz na meczu są trzy czynniki: radość-wygrana, złość-przegrana, ból-faul. Strach wywołuje płacz tylko u dzieci z niemocy i bezsilności, a nie u zawodnika który jest milionerem.

Avatar pawel1917

30 czerwca 2016, 23:53

Heh, Błaszczykowski spie**olił tego gola

Avatar Avenhart

1 lipca 2016, 00:20

@pawel1917: Błaszczu i tak zrobił najwięcej na tym euro ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2016, 08:29

@Avenhart: ale prawda. Przez niego nie bedziemy w polfinale.

Avatar Voxus

1 lipca 2016, 11:06

@pawel1917: on nie spier****ł tego gola tylko bramkarz obronił. Po za tym nie byłoby nas na tym meczu , gdyby nie on,wiec myśl co piszesz.

Avatar Avenhart

1 lipca 2016, 12:39

Lecz gdyby nie on nie byłoby nas w tym ćwierćfinale ;-;

Avatar jaccku321

1 lipca 2016, 09:11

Soł macz anboksal. A potem i tak wygrywają porgole

Avatar HYPER_SMOKI

1 lipca 2016, 02:01

Jeżyk przekupiony (po meczu)

Avatar mrdrwal

1 lipca 2016, 00:04

pewnie robaki były zatrute =_=

Avatar Choi_Seunghyun

30 czerwca 2016, 23:59

Wracamy do domu

Avatar kronim

30 czerwca 2016, 23:55

No niestety ale nie wygrała jeżyku ;(
Ps Unboxal podobnie zrobił xD

Avatar Nightcore

30 czerwca 2016, 21:27

Polska wygra

Avatar alicjaaf

Edytowano - 30 czerwca 2016, 23:50

@Nightcore: Przegrała

Avatar michalst5

30 czerwca 2016, 23:46

Nie sprawdziło się - przeje**liśmy, ale jak zwykle z honorem.

Avatar
German_Shepherd

1 lipca 2016, 00:19

@michalst5: Nie przeje**liśmy tylko przegraliśmy

Avatar KapitanKokosel

30 czerwca 2016, 21:08

2 min meczu goal...

Avatar MrsPonczek

30 czerwca 2016, 22:13

Avatar
Michaelpl03

30 czerwca 2016, 22:16

@MrsPonczek: Czyli druga minuta :V

Avatar
Michaelpl03

30 czerwca 2016, 22:16

Obstawiam 2:1 dla Portugalii

Avatar NeoNv2

30 czerwca 2016, 21:35

1-1

Avatar Myszkapl

30 czerwca 2016, 18:21

Jeżyk :O

Avatar Bastet_Deity

30 czerwca 2016, 15:15

mamy lepszy towar :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka