Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2018, 11:59
Trzyma go jak debil.
Odpisz
2 lipca 2016, 00:39
Co jeśli grałem kosmitą na gitarze?
Odpisz
2 lipca 2016, 11:07
@Patongma: Jak można grać kosmitą na gitarze? Tacy mali ci kosmici?
Odpisz
2 lipca 2016, 21:44
@Blachu: Ta robil mi za kostkę
Odpisz
26 sierpnia 2018, 13:13
@Patongma: To znaczy ze musisz odstawić towar
Odpisz
2 lipca 2016, 11:41
Dlaczego ona wygląda jak moja znajoma
Odpisz
1 lipca 2016, 17:29
Grałem kaczkom na flecie. Liczy się?
Odpisz
1 lipca 2016, 17:37
@StudioGrumpyCat: Zależy jaki to był flet
Odpisz
1 lipca 2016, 17:46
@DAVJD: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 lipca 2016, 20:10
@DAVJD: barokowy
Odpisz
1 lipca 2016, 20:43
@StudioGrumpyCat: Liczy się
Odpisz
1 lipca 2016, 22:21
@DAVJD: Yay, znam życie
Odpisz
1 lipca 2016, 14:04
A kto nie grał kurom na saksofonie?
Odpisz
1 lipca 2016, 14:39
@Plu111: chmmmm .... ja?
Odpisz
1 lipca 2016, 15:01
@Ameron: naprawdę!? To istnieją tacy ludzie?
Odpisz
1 lipca 2016, 15:08
@Plu111: Niestety tak.... ale przynajmniej grałem na gitarze dla świń.
Odpisz
1 lipca 2016, 17:45
@Ameron: uff... A myślałem że jesteś jakimś dziwnym ludziem
Odpisz
1 lipca 2016, 19:12
@Plu111: Ale z tym że grałem świniakom na gitarze to prawda...
(serio)
Odpisz
1 lipca 2016, 18:58
ja śpiewałem kołysanke kurom mojej cioci " - "
Odpisz
1 lipca 2016, 18:57
Ja grałem Tusken Raider'om na saksofonie liczy się?
Odpisz
1 lipca 2016, 17:56
Ja grałem psu na flecie, saxhornie altowym i harmonijce.
Odpisz
1 lipca 2016, 17:02
A liczy się kogutom na tubie?
Odpisz
1 lipca 2016, 17:13
@lorax12: Filmiki wskrzesili!!!
Odpisz
1 lipca 2016, 17:15
@mrauczur: ?
Aha
Serio
Intrygujące
Odpisz
1 lipca 2016, 17:15
@mrauczur: Gówno, to troll admin pozamieniał kolejność.
Odpisz
1 lipca 2016, 11:24
Dobrze, że robię to co weekend. #życie master race
Odpisz