Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Równi i równiejsi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2016, 13:36
tajemnica wszechświata
Odpisz
2 lipca 2016, 01:11
Na fuksie
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 20:06
Wg. mnie Polska i tak wygrała, ten gol predatora to był gol na czystym farcie, podobnie jak w meczu ze Szwajcarią ( sorry nie pamiętam, kto wtedy strzelił). Podsumowując każdy gol strzelony naszej reprezentacji to był gol życia.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:20
Czemu życie jest takie niesprawiedliwe?
Odpisz
1 lipca 2016, 00:22
@Creepypastafan: Life is brutal and sometimes kopas w dupas.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 00:26
@Creepypastafan: Dokładnie. Nasza drużyna była dużo skromniejsza, na etapie grupowym bała się o każdy mecz, a taka Potrugalia to cwaniakowała i jeszcze ten lizus Ronaldo eh... Mi najbardziej żal piłkarzy, muszą być teraz załamani, że zawiedli kibiców.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:31
@NieidealnieNiebanalna: Portugalia slizga sie całe euro
Odpisz
1 lipca 2016, 11:30
@NieidealnieNiebanalna: Nie zawiedli kibiców, o nie, kibice są dumni z naszej drużyny, że tak dobrze grała, tylko mnie wkurza, to że Portugalia wygrywa z każdą drużyną, dzięki karnym... Mam nadzieję, że szybko odpadną... i żeby przegrali 3-0 z pierwszym lepszym (czyli z każdą inną drużyną) zespołem. Jak oni wygrają mistrzostwa to stracę wiarę w dobrą grę piłkę nożną.
Odpisz
1 lipca 2016, 11:58
@macio675: Niemcy powinni załatwić sprawę (lub Belgia/Walia).
Odpisz
1 lipca 2016, 12:33
@macio675: Może pokona ich Brexit 2.0.
Odpisz
1 lipca 2016, 12:55
@NieidealnieNiebanalna: Nie zawiedli kibiców, bardzo dobrze grali, moim zdaniem, jak i zdaniem wielu osób Polska grała lepiej od Portugalii.
Odpisz
1 lipca 2016, 14:31
@NieidealnieNiebanalna: nikogo nie zawiedli
nikt się ich tam nie spodziewał
Odpisz
1 lipca 2016, 15:24
@Elekt2_0: End ful of zasadzkas, bat są chwile dla których warto liw
Odpisz
1 lipca 2016, 17:41
@macio675: Wygrana poprzez karne to dalej wygrana ;)
Odpisz
1 lipca 2016, 18:37
@Zenek_: Dla mnie to wygląda jak związanie największego dresa w szkole, pobić go, a potem się chwalić jak go pokonałeś. Bramkarz w karnych nie ma większych szans, a piłkarze (profesjonalni) mają bardzo łatwo bo: jest blisko do bramki, bramka jest duża, bramkarza jest łatwo zmylić. Mnóstwo ludzi mówi, że Portugalia nie zasługuje na półfinał (chyba nawet w Niemczech mówili), bo wygrywali dopiero w dogrywkach, remisując ze słabszymi (pozornie) drużynami. Popatrz sobie ile bramek straciła Portugalia a ile Polska. Polska straciła dwie bramki (nie licząc karnych), a przy Portugalii się pogubiłem już. :/
Odpisz
1 lipca 2016, 18:50
@macio675: Przegraliśmy w karnych bo Kuba nie strzelił, czyli byliśmy tylko tego jednego karnego gorsi.
Odpisz
1 lipca 2016, 17:52
Lepszy zwyciężył. Musiał być lepszy by wygrać. Nie widzę powodu by się usprawiedliwiać na siłę. Trzeba się przyznać że się nie dało rady i pogratulować zwycięzcy. Być może kiedyś ich przewyższymy, ale na razie możemy tylko im życzyć powodzenia z Belgią które będzie im potrzebne. A co do gadania że na farcie, że nie potrafią wygrywać itp. itd. Podsumuje to jednym zdaniem bo jak ktoś jest ułomny to i tak nie zrozumie: gra bez farta, ch*ja warta.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 11:23
Polska w meczu z symulantami i lizusami grała o niebo lepiej.
A karne to pie*ona loteria ;_;
Mamy o niebo lepszego bramkarza i nie symulujemy.
Pazdan jest lepszy od Pepe o 65%.
A strzeliliśmy w 2 minucie.
A jeszcze ten cholerny sędzia co tylko upomnienia dawał a jak ta małpa dzika z dżungli popychała Milika a sędzie oczywiście nie widział.
Ronaldo by się posrał na tym boisku jak nie trafił w piłkę.
Życie jest ku*ews*o niesprawiedliwe.
Ale się rozpisałem :O
Odpisz
1 lipca 2016, 11:26
@BaDinGa_Boy: ja pamiętam tego sędzie z meczu Szwajcaria Polska tamten sędzia był zbyt łagodny tam gdzie Szwajcar sfaulował lewego to powinna był czerwona kartka a ten tylko żółtą
Odpisz
1 lipca 2016, 11:27
@reedy7: Sędzia miał na 100% konto w Szwajcarii.
Był zdecydowanie przekupiony.
Odpisz
1 lipca 2016, 11:28
@BaDinGa_Boy: ale szybki jesteś ;_;
Odpisz
1 lipca 2016, 11:30
@reedy7: Szybko piszę na klawiaturze :D
Zapraszam na priv pogadamy sobie :D
Odpisz
1 lipca 2016, 00:14
Przez nasz jeden błąd. To był czysty fart, nic więcej. Nasza drużyna grała ramię w ramię z Portugalią.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:41
@NieidealnieNiebanalna: Dokładnie. Portugalski bramkarz miał farta bo rzucił się w dobrym kierunku.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:53
Niestety z karniakami tak jest...
Odpisz
1 lipca 2016, 10:41
@Psychopata_: Trzeba mieć farta po prostu... Dla mnie Polacy i tak wygrali mistrzostwa! :)
Odpisz
1 lipca 2016, 02:21
Kto wygrał bo oczywiście nie oklądałem .
Odpisz
1 lipca 2016, 02:26
Portugalia
Odpisz
1 lipca 2016, 02:28
@palecka: ile do ilu? :P
Odpisz
1 lipca 2016, 03:25
@kcelej21: Było 1:1, ale nasi przegrali w karnych.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:29
Odpisz
1 lipca 2016, 00:22
Może dlatego że wygrali?
Odpisz
1 lipca 2016, 00:14
Na farcie
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 00:14
Może tak, że byli lepsi? :v Chodzi mi o lewy dolny róg
Odpisz
1 lipca 2016, 00:15
lepsi ?! Same remisy i wygrane w karnych kiedy Polska zremisowała raz ( z mistrzami ) i przegrała tylko w tych karnych
Odpisz
1 lipca 2016, 00:16
Lepsi i przez cały czas meczu nie potrafili nam wbić jednego gola więcej? Ta, jasne.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:16
@masterhardkore: Ale Portugalia wygrała czyli była lepsza :v
Odpisz
1 lipca 2016, 00:16
@NieidealnieNiebanalna: A polacy to co? Potrafili?
Odpisz
1 lipca 2016, 00:16
A idź ty się masłem potnij.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:17
@RoRGames: mydłem w płynie
Odpisz
1 lipca 2016, 00:20
Ja nie napisałam, że Polska była lepsza, ale ty napisałeś, że Portugalia była lepsza. Wygranie fartem przez jeden rzut karny, nie kwalifikuje tej drużyny jako lepszej od naszej.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:21
To że wygrali nie znaczy że grali lepiej, ponieważ wygrali w serii rzutów karnych a w nich nie ma mowy o byciu lrpszym
Odpisz
1 lipca 2016, 00:21
@NieidealnieNiebanalna: Fartem? Fartem nazywasz to, że ktoś nie trafił? Oki, nie mam pytań.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:33
Fartem nazywa fart bramkarza... fartownie się rzucił i tyle.
Odpisz
1 lipca 2016, 00:41
Błaszczykowski trafił, tylko bramkarz obronił
Odpisz
1 lipca 2016, 00:41
Błaszczykowski trafił, tylko bramkarz obronił
Odpisz
1 lipca 2016, 00:57
Karne dla bramkarza to loteria. Ma się około 25%, że w dobrą strone się rzuci.
Odpisz
1 lipca 2016, 06:57
To jest Grecja v2. Podajże w 2000r też się oni ślizgali i zdobyli mistrza. A i oni nie są lepsi, tylko mają same gwiazdy. (Proszę cię zremisować z Węgrami i Islandią)
Odpisz
1 lipca 2016, 08:08
@Znajomy22: To był 2004
Odpisz
1 lipca 2016, 09:42
Ok, mój błąd.
Odpisz