Kurier sprytnie schował paczki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2016, 11:48
Patrzcie jak się sku*wiele czają!
Odpisz
5 lipca 2016, 09:44
widząc te komentarze śmiem twierdzić że użytkownicy jeja mają downa.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:47
@FanNinjaKiwi222: nowy w internetach?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 10:04
@UkradliMiNick: nie mam konto od roku na jeja. i widząc ich komentarze wiem że użytkownicy mają downa.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:06
@FanNinjaKiwi222: powody?
Odpisz
5 lipca 2016, 10:08
@UkradliMiNick: komentarze na dole i na niektórych obrazkach typu możecie mi nie uwierzyć ale to nie jest zdjęcie.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:10
@FanNinjaKiwi222: powtarzam pytanie: nowy w internetach?
Odpisz
5 lipca 2016, 10:11
@UkradliMiNick: mówiłem że nie.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:14
@FanNinjaKiwi222: no to jednak nowy.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:14
@UkradliMiNick: a niech ci będzie. -.-
Odpisz
5 lipca 2016, 10:07
Pewnie któryś z domowników się potknął i nie wiedział o co
Odpisz
5 lipca 2016, 10:02
ale jakie paczki?
Odpisz
5 lipca 2016, 09:56
bo ich wcale nie widać... xDD
Odpisz
5 lipca 2016, 12:01
@OlaBambino143: NO SHIT SHERLOCK
Odpisz
1 lipca 2016, 22:20
Jakie paczki?
Odpisz
1 lipca 2016, 22:49
No właśnie. Autor wstawił fote wycieraczki i coś o kurierze gada i się za fajnego uważa. Dafuq?
Odpisz
1 lipca 2016, 23:03
@LotewskiChlop: Fajny avatar.
Odpisz
1 lipca 2016, 23:17
Twój też niezły.
Odpisz
1 lipca 2016, 23:19
@LotewskiChlop: Dzięki.
Odpisz
2 lipca 2016, 00:05
Jestem taki ślepy nocą, że już chciałem pisać od rozdwojenia jaźni ;_;
Odpisz
2 lipca 2016, 00:29
@jarek200211: Nie martw się, mam stale poogarszającą się wadę wzroku -5.25.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:48
za dużo tf2 :v
Odpisz
5 lipca 2016, 09:46
deszcz
Odpisz
2 lipca 2016, 17:33
Najlepsze dopasowanie: Ta paczka na samym dole i ten napis "ups"
Odpisz
5 lipca 2016, 09:33
@ghostarcher: Jaka paczka na samym dole? Weź odłóż to co bierzesz, bo tam nie ma żadnych paczek.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:29
Ty masz jakieś halucynacje ze paczki widzisz?
Odpisz
5 lipca 2016, 09:25
Widzicie jakieś paczki? Bo ja nie widzę.
Odpisz
5 lipca 2016, 09:03
jakie paczki?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 08:57
tam niema paczek
Odpisz
5 lipca 2016, 08:56
Nie widzę tych paczek
Odpisz
2 lipca 2016, 08:05
Kurde nie zauważyłem paczek!
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 10:30
@Plu111: Jakie paczki?
Oo podemna jest ten sam kom :3
Odpisz
2 lipca 2016, 00:11
Zgniotła się ciut jedna.
Odpisz