To są płuca palacza marihuaniny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2024, 21:23
Japierdziele kiedyś ludzie chyba nie wiedzieli co to ironia tego typu posty nadają się na r/woosh
Odpisz
31 października 2019, 08:18
Przecież to mandarynki
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:03
Przecież to są płuca weganina
Odpisz
16 lipca 2016, 21:46
Przez pół minuty zastanawiałam się co to jest... xD
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:39
@Key_Amet: Przecież pisze.
Odpisz
24 maja 2018, 10:27
@ewelkapl: Jest napisane*
Odpisz
30 maja 2018, 21:23
@Key_Amet: *zastanawialiśmy si€
Odpisz
8 grudnia 2016, 14:44
Pomarańcza XD
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 23:53
to jest pomarańcza czyli taki cytrus ಠ_ಠ
Odpisz
26 lipca 2016, 19:19
@DragonJuzik125: to są mandarynki...
Odpisz
26 lipca 2016, 21:57
@TheWall02: whatever ważnbe że cytrus ಠ_ಠ
Odpisz
17 lipca 2016, 21:42
Ale... to są pomarańcze.
Odpisz
16 lipca 2016, 23:06
Widać też paliłem...nieświadomie...idę się pociąć..mydłem...w płynie
Odpisz
16 lipca 2016, 01:07
Są bardzo pyszne... nie pytajcie skąd wiem
Odpisz
16 lipca 2016, 10:13
@Skyra: skąd wiesz?
Odpisz
16 lipca 2016, 14:34
@Skyra: też wiem że są pyszne.
Odpisz
16 lipca 2016, 18:51
Domyśl się :D
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 19:54
@Skyra: oh ._.
Ale żeby ... takie rzeczy ...
Odpisz
16 lipca 2016, 20:16
A jak smakują twoje? =)
Odpisz
16 lipca 2016, 11:56
Pyszne są.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 01:02
@MajestatycznyKangur i co? łyso?
Odpisz
15 lipca 2016, 17:16
Zoom, to jest brokuł
Odpisz
15 lipca 2016, 17:37
@Lacoste: Zoom? ;___;
Odpisz
15 lipca 2016, 19:44
@CukiereczeQ: Gwałtokorekta
Odpisz
15 lipca 2016, 21:04
@Lacoste: Gwałto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2016, 23:52
@CukiereczeQ: Analnie gwałto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2016, 21:24
To nie są płuca.
To nie jest mandarynka.
To ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 17:48
*to dubel. tego komentarza nie ma*
Odpisz
15 lipca 2016, 20:14
@PanSowa12: mozna usuwac komentarze ILE JA MAM TO PISAĆ?
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 20:18
@baarts: jestem na fonie
ILE JA MAM TO PISAĆ?
Odpisz
15 lipca 2016, 20:47
@PanSowa12: wystarczy zedytowac komentarz i jakiś link wstawić
A WIEC TWOJ ARGUMENT JEST INWALIDĄ
Odpisz
15 lipca 2016, 20:53
@makajet: ALBO PO PROSTU KU*WA WPISAĆ KU*WA W EDYCJI KOMENTARZA KU*WA PTTH PO PROSTU OD TYŁU KU*WA MAĆ JAPIE**OLE ZARAZ KU*WA NORMALNIE JAPIE**OLE.no, nie pozdrawiam.
Odpisz
15 lipca 2016, 18:16
A ja aby tego nie wrzucałem dawno temu?Nieładnie adminie.
Odpisz