Gdy uda Ci się zarobić 3,06€ na Steamie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2017, 21:24
Ja zarobiłem 54 eura , za skina w Unturned ;v
Odpisz
11 listopada 2017, 16:31
@ZeeKo: jak
Odpisz
11 listopada 2017, 16:44
@KsionszeFenszuf: Dropnął z skrzynki :v
Odpisz
11 listopada 2017, 16:59
@ZeeKo: myślałem że odpowiedź będzie podobna do tego
,, Z słabych skanów zrobiłem jednego super skina o którego walczyłem z największym graczem na świecie dzięki sumiennemu treningowi Ale przede wszystkim Poznaniu przeciwnika wygrałem skina na 100000euro"
Odpisz
11 listopada 2017, 17:24
@KsionszeFenszuf: Nie, lecz dam ci ciekawostke, ja i moja ekipa byliśmy jedni z najlepszych w Polsce
Odpisz
11 listopada 2017, 20:08
@ZeeKo: w Unturned?
Odpisz
11 listopada 2017, 21:07
@KsionszeFenszuf: Ta
Odpisz
11 listopada 2017, 22:40
@ZeeKo: a jak to zrobiłeś
Odpisz
11 listopada 2017, 23:30
@KsionszeFenszuf: Graliśmy po 5 typa w teamie, i graliśmy po 5h xD
Odpisz
12 listopada 2017, 08:22
@ZeeKo: normalne jak dla mnie xdd
Odpisz
4 lipca 2016, 16:11
mi sie kiedys wiecej udalo zarobic a tylko sobie w cs'a grałem 4fun :D
Odpisz
4 lipca 2016, 18:01
@PlynieRekin: Musisz odliczyć jeszcze koszt kluczy. Mi również wypadł karambit ale cena kluczy pochłonęła 1/4 karambita.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:53
@Mnich1: nie nie, mi podczas gry wypadł ikarus fell kiedy był warty 120 euro :D to był początek operacji bloodhound. Kupiłem karambita za hajs z m4a1-s, ale szybko mi sie znudzil i nakupywałem gry na steam :)
Odpisz
6 lipca 2016, 00:27
@PlynieRekin: Pierwsze słyszę i widzę by dropnęła komuś kosa, no ale cóż niektórzy to mają szczęście. Powodzenia w przyszłych grach.
Odpisz
10 lipca 2016, 21:51
@Mnich1: ikarus fell to m4a1-s a nie kosa
Odpisz
13 lipca 2016, 00:44
@PlynieRekin: Tak to jest jak się ma po polsku steam, teraz wszystko rozumiem. I tak miałeś masę szczęścia, oby tak dalej hah.
Odpisz
2 lipca 2016, 19:40
Zamieniasz się w najbardziej spedalonego gówniaka w historii Polski?
Odpisz
6 lipca 2016, 05:05
Walezy był jeszcze bardziej spedalony.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2016, 10:09
@IsisBall: Ja tam myślę, że są debilami w równej mierze, ale podoba mi się twój tok myślenia.
Odpisz
6 lipca 2016, 00:38
test
Odpisz
5 lipca 2016, 12:50
Blisko byłem...
Odpisz
5 lipca 2016, 00:29
Meh, nie ma to jak dostać 300 refów od ziomka :3
Odpisz
5 lipca 2016, 00:26
Ja zarobilem ponad 150 euro na betowaniu :)
Odpisz
4 lipca 2016, 21:03
Mi kolega dawał za darmo skiny A nie przepadam za csem, więc sprzedawałem je. Oto historia mojego 0,36 eurocentów
Odpisz
4 lipca 2016, 18:27
tru
Odpisz
4 lipca 2016, 17:27
A ja zrobiłem 10,26 i jakoś tak się nie czuję XD (znaczy tak serio nie mam steama zmyśliłem)
Odpisz
4 lipca 2016, 16:53
Zarobiłem 1,27€ sprzedając karty z letniej wyprzedaży steam.
biczez
Odpisz
2 lipca 2016, 18:04
6,26 € wydane na uzupełnienie Civki.
92% rabatu.
Wy biedne śmiecie.
Odpisz
2 lipca 2016, 18:18
@figaro19: eee nie ? 20euro na steam. Summer sale pozostało 5 euro.
Odpisz
2 lipca 2016, 20:12
@figaro19: Wydałem łącznie 150. Jestem poje**ny, ale przynajmniej nie biedny.
Odpisz
4 lipca 2016, 16:36
@Szczyt_jeja: 250 zł.....
GOD SAVE MY SOUL
Odpisz
2 lipca 2016, 22:35
wieśka kupuj
Odpisz
2 lipca 2016, 19:06
Kiedy w ogóle uda ci się coś zarobić
Odpisz
2 lipca 2016, 18:08
Zostajesz wtedy królem i przyłączasz się do konfederacji targowickiej? Myślałem, że tylko ja tak robię.
Odpisz
2 lipca 2016, 18:38
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie wiem co w tym dziwnego.
Odpisz