Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2016, 21:25
Pogramy w grę?
Odpisz
6 lipca 2016, 22:54
@zx2001: Z chęcią :D
Odpisz
7 lipca 2016, 00:52
@zx2001: To może w Dark Souls?
Odpisz
7 lipca 2016, 01:15
Wolę S.T.A.L.K.E.R.a na najwyższym poziomie trudności o wiele gorszy.
Odpisz
7 lipca 2016, 09:34
@zx2001: A która część?
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 09:35
@zx2001: Doublet...
Odpisz
8 lipca 2016, 02:32
Najgorsze jest Czyste Niebo.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 06:54
@zx2001: Dlaczego najgorsze?
P.S.
Na steamie jest S.T.A.L.K.E.R. (Arrr)?
Odpisz
8 lipca 2016, 12:45
Najdłuższy i najtrudniejszy S.T.A.L.K.E.R. co tu dużo mówić.
Odpisz
7 lipca 2016, 11:58
o ku*wa ;-;
Odpisz
7 lipca 2016, 01:33
Weź ja to oglądam o 1:32 i jest ciemno :C
Odpisz
7 lipca 2016, 11:17
@OtakuFanX3: 1:33*
Odpisz
7 lipca 2016, 10:01
Run
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 00:07
creepy as fuck (a szczególnie że jest po północy
Odpisz
7 lipca 2016, 01:15
@BOSS111: ;\ no...trochę po północy, wszyscy w domu śpią...
Odpisz
7 lipca 2016, 01:50
@Weekendowa: odbjur 1:49 ;-;
Odpisz
7 lipca 2016, 04:55
@BOSS111: odbjur 4:54
Odpisz
7 lipca 2016, 07:51
@miki322: 7:50 odbjur hegehrheh
Odpisz
7 lipca 2016, 08:19
@noszkurnawszystkozajete: odbjur 8:19
Odpisz
7 lipca 2016, 08:34
@BOSS111: odbjur 8:34
Odpisz
7 lipca 2016, 09:08
@OrangeCherry: Odbjur 9:08
Odpisz
7 lipca 2016, 09:31
@sliwka20v: odbjur 9:31
Odpisz
7 lipca 2016, 09:33
@Edward713: *Przerywa kable* już koniec
Odpisz
7 lipca 2016, 09:35
nieeeeeeeee
Odpisz
7 lipca 2016, 09:37
@Edward713: *unosi reke* O ku*wA.... ale je*ie... *opuszcza reke*
Odpisz
7 lipca 2016, 08:53
Creepy pazdan
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 07:14
*nic*
Odpisz
7 lipca 2016, 02:37
@BOSS111: Tak mi się przypomniało, że za mną jest fotel... ;-;
Odpisz
7 lipca 2016, 01:02
a chciałem iść już spać...
Odpisz
7 lipca 2016, 00:14
Dzisiejszej nocy nie zasnę.
Odpisz
6 lipca 2016, 23:23
Kolejny obrazek, któty kojarzy mi się z serią GONE.
Odpisz
6 lipca 2016, 21:20
Shadow Lurker aka Unwanted House Guest
Witaj! Spodziewałem się Ciebie
Odpisz
6 lipca 2016, 21:11
...no nie,znowu.
Odpisz
6 lipca 2016, 21:09
Odpisz
6 lipca 2016, 22:08
@kronim: Oooo...
Boję się i co teraz zrobię...
W jakim celu podałeś nam ten obrazek?
Odpisz
7 lipca 2016, 00:35
@kronim: jest 00:35 i burza. Zgiñ
Odpisz
7 lipca 2016, 07:51
@palecka: Gdzie burza była? ;_;
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 08:30
@palecka: Nie przesadzaj. Bałem się co kiedy miałem 9 lat.
PS. U mnie nie było burzy. Tylko na wschodzie Polski była. Nad Warszawą przeszła wcześniej
Odpisz
7 lipca 2016, 09:06
@kronim: agor.io
Odpisz
7 lipca 2016, 09:19
@CoolSceleton95: Rea.
Niechcący kiedy miałem urodziny wpisałem agor.io zamiast agar.io
Odpisz
7 lipca 2016, 10:27
@ShadowNorman: Ja tak samo, miałem 10 lat... i zawał :/
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 10:26
Yey
Odpisz