Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 21:12
Taa tylko że ZSRR gówno by zrobił bez sprzętu od aliantów mogli by równie dobrze przegrać ruskie wszystkich by ich naziści zabili i dobrze a ameryka i reszta na luzie by sobie z nimi poradziła atomówką a niemcy nie mieli szans atomówki zdobyć
Odpisz
21 lutego 2018, 17:14
@Filipsss: Tak dla twej wiadomości, Naziści mogli ją mieć długo przed aliantami bo byli jej blisko w 1943
Odpisz
21 lutego 2018, 17:35
@Pomaranczowy: A ZROBILI W 43? NIE
Odpisz
5 lipca 2016, 18:53
Stanęliśmy po złej stronie
Odpisz
7 lipca 2016, 17:11
@NekromantaWooHoo: idź się lecz
Odpisz
9 lipca 2016, 19:33
@MistrzJedi: Lol miałem na myśli obrazek jak się przypatrzysz to jesteśmy między ZSSR a Niemcami
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 11:12
@NekromantaWooHoo: No rzeczywiście ruscy powinni biec z drugiej strony. I my też powinniśmy być z drugiej strony.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2017, 23:39
@MistrzJedi: tyle że polskę każdy ma w dupie ;( teraz jest nato ale wątpię jakby nas ruski zaatakowały to by nam i tak nikt nie pomógł :(
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:11
@Predator_PL: a co powiesz o wojskach NATO stacjonujących na wschodniej granicy i braku jakiegokolwiek zagrożenia militarnego ze strony Rosji w czasie obecnym?
Odpisz
12 lipca 2017, 21:11
@MistrzJedi: zawsze omże im się zachcieć Polski chociaż raczej nie ale zagrożenie jest zobacz ukraine
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2016, 22:30
Zsrr powinien być Spinozaurami.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:29
Bo najlepszy zawsze był Józef Stalin ze swoimi wojskiem.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:58
Co tam w kącie robi ku*wa Meksyk?
Odpisz
2 lipca 2016, 23:02
@Zygarde: Toż to Włochy są.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:08
@NajbardziejKreatywnyLogin: To czemu widać kawałek meksykańskiego kaktusa na fladze?
Odpisz
2 lipca 2016, 23:10
@Zygarde: Gdzie ty widzisz tego kaktusa w tej pikselozie, to ja nie wiem.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:13
@NajbardziejKreatywnyLogin: Oko sokoła :V
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 23:14
@Zygarde: Ja tam bardziej widzę te czerwone tło na którym leży ten ,,plus"
Odpisz
2 lipca 2016, 23:23
@Zygarde: To po prostu flaga Królestwa Włoch.
Odpisz
3 lipca 2016, 08:10
@Lumaq: *Państwa włoskiego
Odpisz
12 lipca 2016, 11:15
@Lumaq: Słyszałeś kiedyś o królu Włoch?
Odpisz
5 lipca 2016, 14:13
Jak tak bawić się w dokładność to można by dodać jeszcze kilka innych narodów Europejskich.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 14:48
@MistrzJedi: jakby się bawić w dokładność, to jedna i druga wersja to są mity. Wojna była dużo bardziej skomplikowana. Tutaj z jednej strony mamy gloryfikację USA, z drugiej ograniczenie zasług aliantów. Na pewno nie ma szans, by przedstawić faktyczny wygląd Drugiej Wojny w jednym obrazku.
Odpisz
5 lipca 2016, 15:54
@Aracz: Tylko Alianci nic nie zrobili oprócz obrony i ataku na już ciężko wycieńczonych Niemców pod koniec wojny. To ZSRR odwaliło robotę (a właściwie Hitler, który bawił się w strategię zamiast zostawić niemieckich dowódców w spokoju).
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 16:52
@Sir_Snoge: No cóż. Wojna w Afryce wcale nie odbywała się pod koniec wojny. Może nie walczyło tam bardzo wiele sił, jednak był to dla Niemców ważny region, z którego czerpali od włochów część potrzebnych zasobów (trochę przesadziłem z tym, że wiele :X). Działania Brytyjskiego i Amerykańskiego lotnictwa też zaczęły się dosyć wcześnie w wojnie i bardzo wycieńczyły Niemiecką gospodarkę. Przez wojnę w Afryce, naloty i odcinanie przez floty aliantów dostaw z Libii i Etiopii Niemcy (a także transportów wzdłuż wybrzeży Europy) mieli trudności z produkcją nowego wyposażenia. Podczas wyzwalania Włoch i Francji co prawda Niemcy już byli stroną przegrywającą, co nie zmienia faktu że i tak te operacje były też bardzo ważne, a siły niemieckie mimo wycieńczenia i braków w zaopatrzeniu, ciągle były groźnym wrogiem (doskonale pokazała to operacja w Ardenach, gdzie udało się Niemcom zebrać potrzebne zaopatrzenie i wyprowadzić bardzo groźny atak). Gdyby operacje w Afryce, Francji i Włoszech zakończyły się niepowodzeniem, Hitler miałby dużo więcej wojsk do dyspozycji na froncie wschodnim, i nie wiemy jakby się on zakończył. Podobnie byłoby z Niemieckim lotnictwem, gdyby nie doznało tak poważnych strat w Bitwie o Anglię, po której Luftwaffe przestało być znaczącą siłą i nie było w stanie zadawać tak wielkich strat bez bombowców, które zostały rzucone do nalotów bezsensownie (Hitler mógł trochę pomyśleć, zamiast dawać bezsensowny rozkaz)
Wojna z Japonią była bardzo ważną operacją, bo jeśli Japonii udałoby się wygrać w Chinach, stanowiłaby olbrzymie zagrożenie dla Związku Radzieckiego. Gdyby nie niszczenie transportowców i fabryk w Japonii przez siły Aliantów, ten scenariusz mógłby być jak najbardziej prawdopodobny.
Zresztą, ZSRR mimo olbrzymich zasobów ludzkich, bez transporterów, pociągów i ciężarówek otrzymanych w Land-Lease, nie miałoby jak ich przemieszczać na czas.
Nie piszę, że Alianci odegrali najważniejszą rolę. Nikogo nie gloryfikuję, ale działania i Aliantów, i Związku Radzieckiego miały tak samo wielkie znaczenie. Nie mam zamiaru się sprzeczać, która strona była bardziej istotna, bo o wojnie przesądzało wiele niedużych zdarzeń i decyzji, wszystkie równie ważne.
Odpisz
7 lipca 2016, 17:12
@Sir_Snoge: W krytycznym momencie alianci wysyłali masę sprzętu dla ZSRR
Odpisz
5 lipca 2016, 13:28
Czo ta Polska?
Odpisz
5 lipca 2016, 15:34
@zx2001: break dance xd
Odpisz
5 lipca 2016, 22:05
@zx2001: Sra na Rzeszę :\/
Odpisz
5 lipca 2016, 16:35
Polska najlepsza :D.
Odpisz
5 lipca 2016, 14:36
I ta Francja...
Odpisz
5 lipca 2016, 14:03
[*] RIP Dinozaury, 237 000 000 r. p.n.e. - 1945 r. n.e. [*]
Odpisz
5 lipca 2016, 13:45
jebłem z Francji xD
Odpisz
2 lipca 2016, 22:37
Z jednej strony amerykanie/francuzi/anglicy i inni z drugiej zssr. Każdy pomógł pokonac III rzesze :b
Odpisz
2 lipca 2016, 22:37
W tym Polska.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:40
@FuryGaming: Wiele krajów walczyło. Choc fakt faktem pomoc polski dla aliantów była ważna :b
Odpisz
2 lipca 2016, 22:42
Moge dodać jeszcze że gdyby nie wsparcie amerykanów to z francją i anglią byłoby słabo...
Odpisz
2 lipca 2016, 22:43
Np dywizjon 303 , albo powstania osłabiające Niemców.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:12
@FuryGaming: Nie tyle powstania co działania partyzanckie. Losy swiata inaczej by się potoczyły gdybyśmy zawarli sojusz z III rzeszą :v
Odpisz
3 lipca 2016, 12:47
@FuryGaming: Ykhm Ykhm enigma ykhm Ykhm
Odpisz
3 lipca 2016, 00:19
Ta Francja, która wszystkich pie**oli xD
Odpisz