Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2012, 14:47
Szkoda , że Zdzisio nie został szefem PZPN-u.- mógłby wyłożyć pieniędzmi całe łóżko...
Odpisz
8 listopada 2012, 16:10
@Phoenix97: Ja tam na Bońka nie narzekam.
Odpisz
10 listopada 2012, 19:36
@chupacabra001:
Ja też, ale Zdzisio lepszy :P
Odpisz
9 listopada 2012, 20:51
Spanie na pieniądzach w zbyt dosłownym znaczeniu ;D
Odpisz
8 listopada 2012, 21:37
Skoro mają tyle kasy to mogą se kupić sejf albo pójść do lekarza
Odpisz
8 listopada 2012, 12:49
skoro ich już boli kręgosłup to co dopiero prezydenta :D
Odpisz
8 listopada 2012, 14:37
przemek "prezydenta" nie prezydenta...
Odpisz
8 listopada 2012, 13:34
Tacy bogaci, a tacy głupi że sobie sejfu nie kupią...
Odpisz
8 listopada 2012, 08:08
hehe, dobre
Odpisz