Powitanie aplikacji z Windows 8
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Cel namierzony
Nieuczciwa ocena
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2013, 09:12
Internet explorer nie jest taki zły.
Odpisz
21 maja 2013, 17:07
dobry będzie IE 666 bo jak ma być coś zrobione dobrze to trzeba podpisać pakt z diabłem
Odpisz
21 kwietnia 2013, 08:09
no miałem tak w moim laptopie ale też pisze że jak będe używał IE do bede miał dotykowe strony czy coś :D
Odpisz
7 lutego 2013, 20:48
IE jest spoko.
Odpisz
8 listopada 2012, 09:55
No bez przesady, IE 10 nie jest taki zły...
Odpisz
8 listopada 2012, 13:17
@keitel: jeszcze nie ma IE 10
Odpisz
8 listopada 2012, 15:40
@keitel: IE jest za wolny i tak wole google chrome
Odpisz
8 listopada 2012, 15:48
@rafl10: Dlatego nie jest taki zły.:P
Odpisz
8 listopada 2012, 17:50
@Vixa_: no właśnie
Odpisz
8 listopada 2012, 18:58
@rafl10: ORLY? Wpisz sobie w google Internet Explorer 10 wikipedia, człowieczku.
I co?
Odpisz
8 listopada 2012, 22:38
@keitel: ok, dobra, nie naskakuj tak na mnie, przepraszam za pomyłkę
Odpisz
9 listopada 2012, 20:04
@keitel: IE7, IE8, IE9 również świetne.
Odpisz
9 listopada 2012, 20:25
@keitel: jak widzisz, nie tylko ja nie wiedziałem, bo aż 4 osoby poparły mój komentarz o rzekomym nieistnienu IE 10
Odpisz
8 listopada 2012, 16:03
Przeciez musi byc explorer bo jak sie sciagnie mozille?
Odpisz
8 listopada 2012, 13:13
Ten z czarnymi włosami to chyba ten gościu z dwoma mieczami z jakiegoś komiksa z przed kilku miesięcy.
Odpisz
8 listopada 2012, 12:45
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha IE szybszy od innych. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Odpisz
8 listopada 2012, 11:27
tak myslałam że będzie. ja teraz jestem na IE i u mnie on jest o wiele szybszy od innych. a nawet jak by był wolniejszy, to ja bardziej lubie jak wszystko jest rozłożne
Odpisz
8 listopada 2012, 10:41
tak przeczówałem...
Odpisz
8 listopada 2012, 08:03
no właśnie, hehe :D
Odpisz