Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lubieplacki12

16 lipca 2013, 09:12

Internet explorer nie jest taki zły.

Avatar DanateDMC

21 maja 2013, 17:07

dobry będzie IE 666 bo jak ma być coś zrobione dobrze to trzeba podpisać pakt z diabłem

Avatar Lacoste

21 kwietnia 2013, 08:09

no miałem tak w moim laptopie ale też pisze że jak będe używał IE do bede miał dotykowe strony czy coś :D

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2013, 20:48

IE jest spoko.

Avatar keitel

8 listopada 2012, 09:55

No bez przesady, IE 10 nie jest taki zły...

Avatar rafl10

8 listopada 2012, 13:17

@keitel: jeszcze nie ma IE 10

Avatar Vixa_

8 listopada 2012, 15:40

@keitel: IE jest za wolny i tak wole google chrome

Avatar chupacabra001

8 listopada 2012, 15:48

@rafl10: Dlatego nie jest taki zły.:P

Avatar
Aryman

8 listopada 2012, 17:50

@Vixa_: no właśnie

Avatar keitel

8 listopada 2012, 18:58

@rafl10: ORLY? Wpisz sobie w google Internet Explorer 10 wikipedia, człowieczku.
I co?

Avatar rafl10

8 listopada 2012, 22:38

@keitel: ok, dobra, nie naskakuj tak na mnie, przepraszam za pomyłkę

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2012, 20:04

@keitel: IE7, IE8, IE9 również świetne.

Avatar rafl10

9 listopada 2012, 20:25

@keitel: jak widzisz, nie tylko ja nie wiedziałem, bo aż 4 osoby poparły mój komentarz o rzekomym nieistnienu IE 10

Avatar Faster1611

8 listopada 2012, 16:03

Przeciez musi byc explorer bo jak sie sciagnie mozille?

Avatar amekninja555

8 listopada 2012, 13:13

Ten z czarnymi włosami to chyba ten gościu z dwoma mieczami z jakiegoś komiksa z przed kilku miesięcy.

Avatar OoO33

8 listopada 2012, 12:45

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha IE szybszy od innych. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2012, 11:27

tak myslałam że będzie. ja teraz jestem na IE i u mnie on jest o wiele szybszy od innych. a nawet jak by był wolniejszy, to ja bardziej lubie jak wszystko jest rozłożne

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2012, 10:41

tak przeczówałem...

Avatar Baca_online

8 listopada 2012, 08:03

no właśnie, hehe :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Cel namierzony

Nieuczciwa ocena

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka