Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Z klasą się trzeba urodzić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2016, 21:09
O co chodzi
Odpisz
3 lipca 2016, 21:11
@ja_i_moje_osobowosci: niedawno w pytaniu na śniadanie sztuczka się nie udała i reporterka wbiła sobie w rękę gwóźdź
Odpisz
3 lipca 2016, 21:11
@ja_i_moje_osobowosci: Duży skrót: czarodziej chciał zrobić czar, prezenterka do pomocy, coś nie pykło i ręka prezenterki piiizd w gwóźdź.
Odpisz
3 lipca 2016, 21:11
@ja_i_moje_osobowosci: YouTube--» pytanie na śniadanie gwóźdź
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 21:16
@ja_i_moje_osobowosci: Chodzi o gwóźdź programu.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 21:16
@ja_i_moje_osobowosci: Zdublowany kom ;/
Odpisz
3 lipca 2016, 22:16
@czarnysmok2010: Serio ktokolwiek w to wierzy? Przecież widać, że to ustawione.
Odpisz
4 lipca 2016, 08:00
@chupacabra001: Widać, że to ustawione? Ku*wa, to ty jesteś ustawiony. (#SylwonFlamer) Ten gwóźdź wbił jej się w rękę, niby jak miałaby go trzymać i jak byłby widoczny z drugiej strony? No i zdjęcie na FB...
Odpisz
4 lipca 2016, 10:13
@samnotever10: albo o gwóźdź to trumny XD
Odpisz
4 lipca 2016, 11:47
@sylwon1234: No ku*wa, proszę ja Ciebie XD Przebić łapę gwoździem, zero krwi, osoba z rzekomo przebitą ręką zaczyna się drzeć i przestaje tylko po to, by ten magik od siedmiu boleści mógł powiedzieć jedno zdanie, potem jak kończy to drze się ponownie :D Nie dość, że gra aktorska to jeszcze ch**owa.
I ostatnia, najważniejsza, kwestia. Czemu, do jasnej cholery nikt nie zareagował? ZAWSZE kiedy w telewizji dzieją się jakieś niezaplanowane rzeczy, ktoś interweniuje zza kamery, podbiegają, opatrują.
Polecam Ci się obudzić i przestać wierzyć w każdą obejrzaną pierdołę.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:38
@chupacabra001: Nie wierzę w każdą pierdołę, ale co do obudzenia i do argumentów masz rację. Byłem niewyspany i pisałem głupoty.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:31
@chupacabra001: A to że ,,czarodziej " wyraził swoją łacinę w telewizji co również oglądają dzieci ,to też ustawione?
Odpisz
6 lipca 2016, 17:50
@ciapek26: Myślę, że tak. Mogli sobie na takową pozwolić. Zwłaszcza, jak sztuczna i mało emocjonalna była ta ku*wa.
Odpisz
6 lipca 2016, 17:53
@chupacabra001: Ale i tak dziecko to słyszy i się uczy
Odpisz
6 lipca 2016, 18:32
@ciapek26: A kogo to obchodzi? Na pewno nie PRowców, którzy to ustawiali.
Zwróć uwagę, iż ta akcja, choć nieudolna, to odniosła sukces. Wszyscy wszędzie o tym gadają. Taki był zamiar.
Odpisz
6 lipca 2016, 18:37
@chupacabra001: No nie do końca mogą... Wystarczy że znajdzie się bogaty człowiek,sąd i zapłacić odszkodowanie..
Odpisz
6 lipca 2016, 18:53
@ciapek26: He he... Co mogą zrobić telewizji państwowej?
Odpisz
6 lipca 2016, 19:03
@chupacabra001: Pozwać,nie raz tak było..
Odpisz
6 lipca 2016, 19:09
@ciapek26: No i jak to się skończyło?
Wiesz - ona jest w rękach ludzi, którzy stanowią prawo.
Odpisz
6 lipca 2016, 19:10
@chupacabra001: Ale i tak to kiedyś skończą..
Odpisz
6 lipca 2016, 20:01
@ciapek26: Aj dupa tam.
Odpisz
6 lipca 2016, 20:03
@chupacabra001: Zgadzam się..
Odpisz
3 lipca 2016, 21:14
Dlatego jak gram rycerzem to warto wybrać Eksperckie Oświecenie, Inteligencja, Absolwent i Nagroda Czarodzieja. Masz 20 many +50%. Dodatkowo 1000 złota na wykupienie w awarii adwokata.
Odpisz
3 lipca 2016, 23:04
Ja tam zawsze Idę w ekspercką logistykę i obronę :v z reguły Przystań > Laszlo, pod koniec krótkiej mapy fanatycy mają po 30 do obrony i ataku.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:07
Logistykę to tak, oczywiście, bo nie się za bardzo iść tydzień do zamku, ale obronę? No chyba że Rycerz, w sumie możemy uznać że pan "Gwóźdź" jest czarodziejem, wtedy to się zgadza.
Odpisz
3 lipca 2016, 22:40
"O ku*wa, przepraszam."
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 22:57
@YouVlog: przebiłem ci ręke
Odpisz
3 lipca 2016, 23:53
@kenio60: Rozje**łem*
Odpisz
3 lipca 2016, 21:52
Najlepsza klasa to WOJOWNIK, mag potrzebuje many, łowca strzał (koszmar każdego dystansowca)
Odpisz
3 lipca 2016, 22:05
@CoffeAmo: a co jak powiem że mam... NIESKOŃCZONĄ MANĘ?
Odpisz
3 lipca 2016, 23:36
@CoffeAmo: A co jak Ci powiem że gram LEGOLASEM? (a, tym z "Władcy Pierścieni")
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 23:28
to dlatego przebiła sobie rękę po prostu nie miała many
Odpisz
3 lipca 2016, 21:16
Dodał: Zwyrolek
Odpisz
3 lipca 2016, 22:44
I co w związku z tym?
Odpisz
3 lipca 2016, 22:47
@Zwyrolek: Ty zwyrolu.
Odpisz
3 lipca 2016, 23:16
@Zwyrolek: #teamblacksmithorpurpleknight
Odpisz
3 lipca 2016, 21:09
TVP lubi chyba magię... Najpierw była czarna magia, a teraz sztuczki, które są gwoździem programu.
Odpisz