Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hmmm0

26 marca 2021, 00:02

Smutne troche

Avatar Obietnica_12

24 września 2021, 13:01

@Hmmm0: co

Avatar Palauball

12 października 2019, 09:59

Fajne

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 12:07

kakalin kakalin kajaja

Avatar KalkoPl

14 lipca 2016, 15:11

Od początku wiedziałem o co chodzi :P

Avatar Treilea_Reich

3 lipca 2016, 20:11

Łukaszenka czuje się tak dobrze i bezkarnie, że nawet nie kryje się z tym że fałszuje wybory. Mało tego, on się tym chwali publicznie! "Ostatnie wybory sfałszowaliśmy. Na Łukaszenkę zagłosowało 93,5% wyborców. Ale powiadają, że to nie jest europejski wskaźnik. Zrobiliśmy więc 86%". Jak w Polsce nie publikuje się wyroku jakiegoś tam trybunału do którego w ogóle mało kto się w jakimkolwiek kraju stosuje, to od razu bicie piany w mediach i natychmiastowa reakcja innych państw, ale jak na Białorusi odwala się coś takiego, gdzie ewidentnie potrzebna jest ta interwencja, milczą jak groby i udają, że o tym nie słyszą. Zacytuję klasyka "Gdzie się podziała sprawiedliwość, się pytam?".

Avatar avalon3440

3 lipca 2016, 22:47

@Treilea_Reich: wygodny dla Rosjan, to go tylko wesprą

Avatar
heroes10

14 lipca 2016, 12:41

@Treilea_Reich: Ojej popłacz się W Rosji mediediev razem z Putinem rządzą na krzyż i co z tego? Po co interwencja na Białorusi dzieje się tam cos złego? Polakom żyje się tam lepiej niż na Litwie gdzie jesteśmy prześladowani czy na Ukrainie gdzie Banderowcy łażą po domach i biją kijami obcokrajowców. Ogarnij się demokracja i wybory to papka dla debili i tak wygra ten kto ma wygrać w Polsce od 26 lat łamie się obietnice wyborcze ciekawe czy zagłosowałes na PiS PO albo PSL nie widząc innych opcji.

Avatar MistrzJedi

14 lipca 2016, 14:47

Czy jesteś kucem Korwina?

Avatar MistrzJedi

14 lipca 2016, 14:46

wtf?

Avatar Windows_11

Edytowano - 3 lipca 2016, 22:42

mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim

Avatar Kubox123456

14 lipca 2016, 12:24

@Windows_11: ty udajesz czy na serio?

Avatar Windows_11

21 lipca 2016, 13:13

@Windows_11: wincyj tych strzałek, co tak słabo ?

Avatar ptasznik5

31 lipca 2016, 11:38

@Windows_11: ok proszę

Avatar Windows_11

31 lipca 2016, 19:15

@ptasznik5: thx

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 19:46

Still better love story than Twilight

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie znoszę kleszczy

Dobrze czasem się oderwać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka