Dom jest tam gdzie serce Twoje...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2021, 00:02
Smutne troche
Odpisz
24 września 2021, 13:01
@Hmmm0: co
Odpisz
12 października 2019, 09:59
Fajne
Odpisz
27 stycznia 2017, 12:07
kakalin kakalin kajaja
Odpisz
14 lipca 2016, 15:11
Od początku wiedziałem o co chodzi :P
Odpisz
3 lipca 2016, 20:11
Łukaszenka czuje się tak dobrze i bezkarnie, że nawet nie kryje się z tym że fałszuje wybory. Mało tego, on się tym chwali publicznie! "Ostatnie wybory sfałszowaliśmy. Na Łukaszenkę zagłosowało 93,5% wyborców. Ale powiadają, że to nie jest europejski wskaźnik. Zrobiliśmy więc 86%". Jak w Polsce nie publikuje się wyroku jakiegoś tam trybunału do którego w ogóle mało kto się w jakimkolwiek kraju stosuje, to od razu bicie piany w mediach i natychmiastowa reakcja innych państw, ale jak na Białorusi odwala się coś takiego, gdzie ewidentnie potrzebna jest ta interwencja, milczą jak groby i udają, że o tym nie słyszą. Zacytuję klasyka "Gdzie się podziała sprawiedliwość, się pytam?".
Odpisz
3 lipca 2016, 22:47
@Treilea_Reich: wygodny dla Rosjan, to go tylko wesprą
Odpisz
14 lipca 2016, 12:41
@Treilea_Reich: Ojej popłacz się W Rosji mediediev razem z Putinem rządzą na krzyż i co z tego? Po co interwencja na Białorusi dzieje się tam cos złego? Polakom żyje się tam lepiej niż na Litwie gdzie jesteśmy prześladowani czy na Ukrainie gdzie Banderowcy łażą po domach i biją kijami obcokrajowców. Ogarnij się demokracja i wybory to papka dla debili i tak wygra ten kto ma wygrać w Polsce od 26 lat łamie się obietnice wyborcze ciekawe czy zagłosowałes na PiS PO albo PSL nie widząc innych opcji.
Odpisz
14 lipca 2016, 14:47
Czy jesteś kucem Korwina?
Odpisz
14 lipca 2016, 14:46
wtf?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 22:42
mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim mojim
Odpisz
14 lipca 2016, 12:24
@Windows_11: ty udajesz czy na serio?
Odpisz
21 lipca 2016, 13:13
@Windows_11: wincyj tych strzałek, co tak słabo ?
Odpisz
31 lipca 2016, 11:38
@Windows_11: ok proszę
Odpisz
31 lipca 2016, 19:15
@ptasznik5: thx
Odpisz
3 lipca 2016, 19:46
Still better love story than Twilight
Odpisz