Mamo, czy ja jestem brzydka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co to takiego?
Dwa oblicza
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 lipca 2016, 16:10
Biedna, mała Dżesika.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 17:11
@Alpa_Cino: kuźwa, co wszyscy mają z tymi Dżesikami? Ładne imię i tyle...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:51
@Windows_10: Cicho bądź Brajanku.
Odpisz
4 lipca 2016, 23:16
@Windows_10: Imię jest jak dla mnie ok, ale nie w spolszczonej na siłę wersji
Odpisz
5 lipca 2016, 09:26
@PolandballPatriota: to może nazwij swoje dzieci imionami typu Lester, Mieszko, itp...
Odpisz
5 lipca 2016, 13:34
@Windows_10: Dobry pomysł Siemomyśle.
Odpisz
17 lipca 2016, 17:01
@Windows_10: Wole Janusz
Odpisz
17 lipca 2016, 17:10
@Windows_10: Lepszy Mieszko niż Rodżer.
Odpisz
17 lipca 2016, 20:02
ale lepsze Dżesika niż Anastazja :v
Odpisz
17 lipca 2016, 20:35
@Windows_10: Nie
Nie
Właśnie nie lepsze
Odpisz
17 lipca 2016, 22:30
@lorax12: ile ja bym dała żeby sie nazywać Dżesika
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 22:32
@Windows_10: Idź się zabij
Problem z głowy /s
Odpisz
18 lipca 2016, 08:42
@lorax12: czemu niby
Odpisz
18 lipca 2016, 10:52
@Windows_10: Nie wiem ile masz lat ale to nie problem załatwić w urzędzie.
Poleca Anna Grodzka
Odpisz
18 lipca 2016, 12:05
@Windows_10: Bo Dżesika jako polskie imię... gówniane
Odpisz
6 września 2017, 18:23
@PolandballPatriota: Taras to ładne imię.
Odpisz
11 lutego 2019, 08:40
@geralt735: taras xd
Odpisz
11 lutego 2019, 10:11
@geralt735: Monitor
Odpisz
11 lutego 2019, 10:54
@lorax12: duupaaa
Odpisz
11 sierpnia 2016, 04:00
to je smutem
Odpisz
4 lipca 2016, 15:31
jakie zuo nie robi sie tak
Odpisz
4 lipca 2016, 16:54
@Sebzer: wkleiłbym gimpera ale mi się nie chce...
Odpisz
17 lipca 2016, 17:15
@PISKOR_FP: to po co to piszesz
Odpisz
22 lipca 2016, 23:51
@maskatrone: żebyś se siłą wyobraźni wygenerował gimpera przewracającego się na krześle i mówiącego "to jest zuo"
Odpisz
17 lipca 2016, 23:02
Może mi ktoś wytłumaczyć sens tego jakże twórczego memu?
Odpisz
18 lipca 2016, 02:27
@liliputti: Stara sie jej wstydzi.
Odpisz
18 lipca 2016, 09:09
@ZielonyDywanik: Ok dziękuję.
Odpisz
17 lipca 2016, 17:33
Jak dla mnie to nie jest śmieszne
Odpisz
17 lipca 2016, 17:39
A mnie to bardzo śmieszy :v
Odpisz
17 lipca 2016, 20:48
Cieszę się, że każdego śmieszy co innego. (:
Odpisz
4 lipca 2016, 15:39
Chamska matka.
Odpisz
17 lipca 2016, 20:45
@Auschwitz: Do Auschwitz z nią?
Odpisz