Najpopularniejsza osoba na...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2015, 15:11
1-Pie**olony plastik.
2-Pie**olony pedał.
3-Ważny dla świata genialny naukowiec.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:05
Na twitterze najsławniejszy jest Pewds. Dziękuję.
Odpisz
8 lipca 2013, 15:23
1 kto to
2 to pedał
3 Sławny porządny człowiek
Odpisz
15 kwietnia 2014, 18:50
@as13zx: 1. To chyba Rihhana
Odpisz
15 kwietnia 2014, 19:05
@kotekada4: Ok, dzięki.
Odpisz
15 lutego 2014, 23:24
Ja nie mam żadnego :)
Odpisz
7 listopada 2012, 12:48
i dlatego właśnie nie mam Twittera...
Odpisz
7 listopada 2012, 13:44
@Paulius: ja też nie mam twittera
Odpisz
29 lipca 2013, 14:12
Ja mam, ale tylko po to, żeby znajomym się wyświetlało jakie anime oglądam na fb.
Odpisz
7 listopada 2012, 17:40
co tak minusujecie bace tylko dlatego że niema wszystkich 3? Wbrew pozorą można bez nich żyć
Odpisz
7 listopada 2012, 18:50
Popieram. Jakoś żyję bez fejsbuczka i innych takich.
Odpisz
7 listopada 2012, 19:11
@stilic97_Falubaz: Ja też nie mam zasranego facebooka. Moi koledzy mają i oto tego skutki:
-Skandal w szkole- afera z przezywaniem;
-Zablokowane, usunięte, ścigane konta.
Odpisz
7 listopada 2012, 20:12
@madcon666: Właśnie ***a co mnie obchodzą jakieś zasrane stronki. I potem mam kłopoty . I jak już to nie mam wszystkich trzech.
Odpisz
7 listopada 2012, 20:51
Wbrew pozorom??? chyba cię po***ło ja nie mam a żyję normalni i nie żałuję
Odpisz
7 listopada 2012, 20:55
@bobofrut: przepraszam cię bardzo ale co napisałem?
Odpisz
7 listopada 2012, 21:13
Wspaniałomyślnie ci wybaczam :)
Napisałeś że Wbrew pozorą można bez nich żyć. A tu ***a nie ma żadnych pozorów
Odpisz
8 listopada 2012, 08:29
@bobofrut: Są ludzie i parapety, przeczytaj swoją wypowiedź, przeczytaj wypowiedź Arymana jeszcze kilka razy, dowiedz się co znaczy wbrew pozorom, a dowiesz się że właściwie jesteś parapetem.
Odpisz
8 listopada 2012, 17:38
@frefux: Jakie znowu parapety?
Odpisz
7 marca 2013, 17:44
@bobofrut: idz się napij bobofruta, bo nikt z tobą nie wytrzymuje, parapecie.
Odpisz
10 listopada 2012, 21:12
nielubie twitter-a
Odpisz
9 listopada 2012, 20:26
NIe wiem po co mi Facebook i twitter
Odpisz
8 listopada 2012, 19:14
bibera wywal
Odpisz
7 listopada 2012, 15:07
a ja nie mam facebook i twittera
Odpisz
7 listopada 2012, 14:40
a ja wszystkich trzech
Odpisz
7 listopada 2012, 03:00
A jaka na redtube?
Odpisz
7 listopada 2012, 10:19
@Faster1611: Pewnie Sasha Grey
Odpisz