Gdy masz jeszcze hajs z poprzedniej wypłaty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jest taka skromna...
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2016, 22:12
MONEJ MONEJ MADERFAKER *muzyka z tem shop*
Odpisz
5 lipca 2016, 22:52
@TUPAQ: Moje okolice
Odpisz
5 lipca 2016, 23:52
@SansSkeleton: No gdzieś tak.
Odpisz
7 lipca 2016, 13:36
@TUPAQ: hOI!!!111
Odpisz
7 lipca 2016, 13:42
@Choi_Seunghyun: -I'M TEMI,AND THIS IS MY FRIEND,TEMI!!!
-HOI!!!I'M TEMI,AND THIS IS MY FRIEND!!!
-Hoi,i'm BOB.
Odpisz
6 lipca 2016, 12:16
Niemożliwe
Odpisz
6 lipca 2016, 08:31
to się nazywają oszczędności...
Odpisz
6 lipca 2016, 00:54
Marzenia..
Odpisz
5 lipca 2016, 23:31
W sumie to zauważyłem że ilekroć murzyno raper dostanie hajs to obkłada się nim jak kremem do opalania i robi zdjęcia
Odpisz
5 lipca 2016, 22:27
nie chce pracować, wole być superbohaterem
Odpisz
5 lipca 2016, 23:09
@ALKATRAZ: Znając ciebie pewnie takim jak batman.
Odpisz
5 lipca 2016, 13:15
diagnoza:brak dziewczyny
Odpisz
5 lipca 2016, 13:20
@drsiemak: Brak czego?
Odpisz
5 lipca 2016, 13:32
@fixo12: Brak wirusa wyżerającego kasę.
Odpisz
5 lipca 2016, 21:08
@drsiemak: albo brak dzieci
Odpisz
5 lipca 2016, 22:10
@fixo12: Podobno Legendarny item.
*-3000 złotych monet miesięcznie.
*Szybkie uspokojenie.
*+60% szczęścia.
*Zwiększenie motywacji do walki o ten legendarny item.
*+24%Fejmu.
*Brak możliwości zdobycia innej ,,dziewczyny" gdy zaakceptuje się regulamin słowami ,,Tak biorę ją za żonę "
Odpisz
5 lipca 2016, 22:24
@Karol3333333: Można zdobyć większą ilość dziewczyn, ale jest to przeciw regulaminowi i moja zostać co odebrane wszystkie posiadane dziewczyny, a także każdy szansa na status u postaci płci żeńskiej "podrywacz" dający modyfikator - 90% do relacji z dziewczynami.
Odpisz
5 lipca 2016, 21:10
Nieaktualne.Teraz ponoć ma takie długi że ta jego ksywka jest adekwatna do stanu majątku i to na minusie.
Odpisz
5 lipca 2016, 21:08
Sezon na rowery?
Odpisz