Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzybkiTill

22 lipca 2016, 03:49

gołomp

Avatar EmilyVans

21 lipca 2016, 09:18

Ja wczoraj akurat gołąbki jadłam o_o

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 02:09

DA ktoś przepis? To musi być przepyszne!

Avatar pomidor5041

20 lipca 2016, 21:35

Ja kiedyś myślałem że w gołąbkach jest mięso z prawdziwych gołębi.

Avatar Loriess

Edytowano - 20 lipca 2016, 21:40

@pomidor5041: Ja myślał kiedyś, że gołąbki to będą poprostu gołębie

Avatar Ferikusu

20 lipca 2016, 22:01

@Loriess: Ty myślał?

Avatar Loriess

21 lipca 2016, 00:46

@Ferikusu: Autokorekta myślał

Avatar yukiyukiyuki

21 lipca 2016, 00:25

Nienawidzę sushi, kocham gołąbki <3

Avatar Ebola_Chan

20 lipca 2016, 23:19

Ej nieźle to wygląda ;-; co to ja się pytam?

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2016, 23:46

@Ebola_Chan: gołombgi

Avatar ApriL141

20 lipca 2016, 23:35

bardziej mi to przypomina sajgonki

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 20 lipca 2016, 21:08

dobre jest calzone

Avatar mamszczurke

20 lipca 2016, 23:18

@ALKATRAZ: Trudno się z tym nie zgodzić

Avatar Antycypator

20 lipca 2016, 23:13

Polska to tak zawsze wiochą zajeżdża od strony kulinarnej. Może i dobre ale wstyd pokazać.

Avatar wetekin

20 lipca 2016, 22:46

A krewetki to dobrze pocięte parówki xd.

Avatar PazdanBoy

20 lipca 2016, 21:05

Jak dla mnie gołąbki lepsze niż sushi
[_____________________________]

Avatar kasjan132pl

20 lipca 2016, 22:31

@PazdanBoy: dla mnie też bo sushi do mnie nie przemawia

Avatar Maks2603

20 lipca 2016, 22:45

@kasjan132pl: Ale to jest żarcie, a nie człowiek żeby miało coś do Ciebie mówić :D.

Avatar AZKABANA

20 lipca 2016, 22:09

sushi warszawa to jest w porządku w sumie nie ma problemu ze sobą na pewno jest to ze względu czy nie lepiej się w tym roku nie ma sprawy nie wiem co

Avatar UkradliMiNick

5 lipca 2016, 12:01

gołąbki <3

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2016, 12:03

@UkradliMiNick: A ja jadłem gołębia

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2016, 21:34

Podobno rosół z młodych gołębi smakuje jak normalny.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

20 lipca 2016, 21:16

Ale gołąbki są za**biście dobre

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 00:25

Pyszne sushi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka