Wieża ciśnień przerobiona na mieszkanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2017, 21:04
To jest takie majestatyczne że potrzebuje drugiego monokla.
Odpisz
13 lipca 2016, 22:20
Heh...a co jeśli w kranach nie mają ciśnienia...
Odpisz
12 lipca 2016, 18:33
pikne
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 07:50
A u mnię to nawet remontu jej nie chcą robić.
Odpisz
11 lipca 2016, 23:02
Każdy się tym jara, ale zauważył ktoś ile tam jest chodzenia?
Odpisz
11 lipca 2016, 22:53
Ehh ... No dobra to ile płacę?
Odpisz
11 lipca 2016, 17:31
mieszkałabym
Odpisz
11 lipca 2016, 17:29
zjadłbym
Odpisz
11 lipca 2016, 16:35
klasyka+nowoczesność=zaje*ioza
Odpisz
5 lipca 2016, 18:02
W Olsztynie jest taka sama można tam wejść bo mieszka tam sympatyczny starszy pan. (Na oko 90 lat.)
Odpisz
11 lipca 2016, 16:27
@NeoNv2: w Białgórzynie jest taka sama, ale nie wiem czy ktoś w niej mieszka
Odpisz
11 lipca 2016, 16:21
To... To wieża z lawender town #_#
Odpisz
11 lipca 2016, 16:07
Odpisz
5 lipca 2016, 14:12
I wyślij tu dziecko do kąta...
Odpisz
5 lipca 2016, 13:22
Bardzo mnie to obchodzi...
Odpisz
11 lipca 2016, 19:07
@TheHunterMikiPL: Mnie też
Odpisz
5 lipca 2016, 13:17
W moim mieście też jest :3
Odpisz