Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2021, 07:58
100 serc
Odpisz
5 lipca 2016, 18:00
kto już widział?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 08:26
"The freedom train has no breakes"
Odpisz
5 lipca 2016, 09:15
@Krzyniu: To pociąg. Tylko z ciałem czołga, lufą czołga, i gąsienice też czołga. Patrz jak się czai sku*wesyn.
Odpisz
4 lipca 2016, 23:46
Czuję się zaszczycony, że napisałem pierwszy komentarz. Cała moja ciężka praca i poświęcenie opłaciło się.Napisać jako pierwszy komentarz było moim marzeniem od wielu lat, i chciałbym podziękować wszystkim,którzy pomogli mi w drodze do osiągniecia tego celu. Przede wszystkim chciałbym podziękować Bogu za danie mi tej szansy.Następnie chciałbym podziękować moim rodzicom. Chcę podziękować także mojemu chomikowi Mietkowi. Następnie chciałbym podziękować wiewiórcę, która żyje na moim podwórku za wspinanie się na drzewa,ponieważ daje mi natchnienie, że muszę przez cały dzień pracować. Jest to szczególny moment w moim życiu i chciałbym podziękować wszystkim moim niewymienionym tutaj przyjaciołom oraz rodzinie, która pomogła mi w tej drodze. To jest moment którego nigdy nie zapomnę.Chciałbym podziękować, facebookowi,mojemu światłu w pokoju bo bez niej nie byłbym w stanie zobaczyć klawiaturę. Dziękuję także internetowi za poinformowanie mnie o Facebooku,na koniec chciałbym podziękować wszystkim ludziom którzy, znaleźli czas, aby to przeczytać. Nie mogę wyrazić się, jak wielka jest to dla mnie sprawa. Starałem się napisać pierwszy komentarz w przez lata, ale nie było to możliwe, do tego wspaniałego dnia. Mam nadzieję, że moje szczęście będzie przy mnie nadal. Jeśli pytasz mnie, jak to zrobiłem to powiem, możesz osiągnąć wszystko do czego dążycie. Wszystkim którzy czytają ten komentarz, chciałbym powiedzieć im,aby realizowali swoje marzenia. Będąc„top commentem” jest niesamowite! Dziękuję wszystkim
Odpisz
4 lipca 2016, 23:47
Serio znowu ta Copypasta?
Odpisz
4 lipca 2016, 23:54
tl;dr
Odpisz