Siemka, wpadłam się tylko pochwalić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Dwa oblicza
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2016, 00:18
>znamy się?
>suwak na samym dole
Fejk.
Odpisz
15 lipca 2016, 21:35
jak można nie jeść mięsa?
Odpisz
15 lipca 2016, 22:06
@ALKATRAZ: Też tego nie ogarniam... Odpisz !
Odpisz
15 lipca 2016, 22:46
@THECystof: To tak samo jakbyś pytał niewidomego o drogę albo głuchego o to czy też słyszy świerszcze... Nie każ mu odpisywać bo ten jegomość jest na to zbyt niedorozwinięty tak jak powyższe przykładowe kaleki.
Odpisz
15 lipca 2016, 22:54
@jacek1s: Podobno niezwykle rzadko odpisuje.
Odpisz
15 lipca 2016, 22:59
@jacek1s: O luju Jacek mi odpisał !
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 23:00
@jacek1s: podwójny komentarz...
Odpisz
15 lipca 2016, 23:10
@THECystof: ;_;
Odpisz
16 lipca 2016, 00:37
@jacek1s: Na początku myślałem że mówisz o weganach a nie o ALKATRAZIE i przez tą fatalną pomyłkę masz +1 strzałkę w górę
Odpisz
16 lipca 2016, 01:03
@SetAbominae: nadal hejtujesz alkatraza? on się zmienił... jest wpuszczony do jejowiczów... kiedyś to by było na porządku dziennym ale teraz jest inaczej...
Odpisz
16 lipca 2016, 01:09
@BOSS111: Ja właśnie nigdy go nie hejtowałem. Hejtuję wegan. Źle zrozumiałeś moją wypowiedź
Odpisz
16 lipca 2016, 01:15
@SetAbominae: a ok spoko...
Odpisz
16 lipca 2016, 01:17
@jacek1s: hejtujesz alkatraza? ;-;
Odpisz
16 lipca 2016, 08:29
@BOSS111: Od zawsze.
Odpisz
16 lipca 2016, 08:47
@jacek1s: Będą fejmy w szkole xd
Odpisz
17 lipca 2016, 01:33
@jacek1s: teraz jest inaczej dołączył do nas teraz jest inny...
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 00:40
6 stycznia dokonałam aborcji, bo przysługiwało mi takie prawo
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 16:13
Skoro się nie znacie, to skąd masz jej zdjęcie?
Odpisz
16 lipca 2016, 11:48
Co za rak
Odpisz
16 lipca 2016, 11:39
Jak można żyć bez schabowego....
Odpisz
16 lipca 2016, 10:58
Ja tam nie mam nic do Wegan studiujących prawo, uprawiających crossfit, ale niech się tym ku*wa nie chwalą!
Odpisz
16 lipca 2016, 10:43
Odpisz
16 lipca 2016, 10:00
i używam rakowych emotek :) *
Odpisz
16 lipca 2016, 08:58
Nie wytrzymała musiała o tym powiedzieć
Odpisz
15 lipca 2016, 21:08
Wcale nie widać tego przesuwanoa wiadomości z prawek strony.
Odpisz
15 lipca 2016, 21:27
@KenXo: i co z tego?
Odpisz
15 lipca 2016, 21:27
@KenXo: i co z tego?
Odpisz
15 lipca 2016, 22:13
@damian2500: Sądzę że chodziło mu o to, że ten suwak po prawej jest na dole i to sugeruje że u góry są jeszcze jakieś wiadomości wiec nie rozmawiają ze sobą pierwszy raz.
Odpisz
15 lipca 2016, 22:39
No nic, przynajmniej nie z generatora.
Odpisz
15 lipca 2016, 22:12
O,zapomniałam dodać że 6 stycznia dokonałam aborcji!
Odpisz
5 lipca 2016, 18:10
A ma chłopaka?
Odpisz
15 lipca 2016, 21:38
@USSRball: Do tego jest pewnie feministka.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:06
"Ale zanim pójdę, powiem Ci, że jedno jest pewne, 6 stycznia dokonałam aborcji."
Odpisz
5 lipca 2016, 20:24
czemu największe raki muszą mieć tak samo na imię, jak ja!?
Odpisz
7 lipca 2016, 00:19
@smokeu: Nie martw się nie jesteś rakiem złe wegany dostaną za swoje.
Odpisz
7 lipca 2016, 10:40
@Brazilball_: no wiem. ale to i tak wkurzające.
Odpisz