Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ilnicz

7 października 2017, 14:55

No właśnie, dlaczego niewierzący obchodzą Boże Narodzenie?

Avatar przemek1ni

13 grudnia 2017, 17:51

@ilnicz: A czemu nie?

Avatar Grzechoooo

16 grudnia 2018, 12:43

@ilnicz: a czemu my obchodzimy święto chleba?

Avatar Chinska_podrobka

23 września 2023, 07:07

@ilnicz: Ponieważ szanujemy tradycje, lubimy zjeść obiad z rodziną, prezenty. Tylko dla nas nie jest to czczenie jakiegoś Boga czy coś, tylko miłe spędzenie czasu w dodatkowy dzień wolny od pracy/szkoły.

Avatar Desuv

15 stycznia 2020, 18:23

wsm śmieszne te komentarze

Avatar BloodyEyes

29 maja 2019, 16:07

Ja obchodzę bo mi każą

Avatar Crln_7

24 grudnia 2018, 15:32

Jestem Ateista i nie obchodzę świat.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2019, 22:16

@Crln_7: Przeczytaj powoli ten komentarz.

Avatar TheDarkLord

14 grudnia 2018, 16:56

pfffff. uważaj się za katolika. chodź do lekarza zamiast modlić się o uzdrowienie

Avatar Mordur

Edytowano - 27 marca 2018, 17:53

Ja jako ateista chodzę na Wielkanoc i święta,ale bardziej traktuję to jako tradycję rodzinną.Poza tym dużo z was nie wierzyło w Światowida,a jednak w wieśka grało.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 lipca 2016, 17:16

Możliwe, że większość ateistów obchodzi te święta, aby sprawić przyjemność swoim bliskim chrześcijanom i pobyć z nimi trochę czasu. Albo po po prostu dla prezentów :T

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MistrzJedi

16 lipca 2016, 13:30

@CalkiemNiePodejrzanyNick: Sądząc po twoich komentarzach to nie wiem dlaczego się dziwisz że ktoś uważa cię za taka osobę.

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2018, 00:17

@MistrzJedi: jesteś zje**ny.

Avatar KiaMao

9 lipca 2016, 10:46

ale ja wierzę ... ale nie w boga

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 17 czerwca 2017, 12:23

@gobo333: Muszą, żeby uniknąć niezrozumienia, bo pisząc "bóg" z małej litery może Ci chodzić o jakiekolwiek bóstwo (Allah, Bóg Ojciec, Trygław, Budda, Światowid, Latający Potwór Spaghett......).

Avatar KiaMao

17 czerwca 2017, 13:03

@Slenderowiec2012: I chodzi mi o jakiekolwiek bóstwo ;-;

Avatar JaJestemZWami

18 lipca 2016, 23:40

Nie prawda...

Avatar DDGKeu

5 lipca 2016, 17:28

Skoro szef daję wolne w te dni kiedy są święta chrześcijańskie to dlaczego by nie korzystać ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Omeg12

14 lipca 2016, 18:01

@MistrzJedi: Jesteś niezły, skoro potrafisz precyzyjnie odgadnąć wiek każdego internauty po paru przeczytanych komentarzach. Najlepiej zacznij pracować jako wróżbita.

Avatar MistrzJedi

16 lipca 2016, 13:31

@Omeg12: A skąd niby wiesz że nie jestem wróżbitą? Może w realu pracuje jako wróżbita?

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

5 lipca 2016, 16:31

U mnie w rodzinie to już są bardziej tradycje niż święta :v

Avatar MistrzJedi

13 lipca 2016, 14:39

@CalkiemNiePodejrzanyNick: Bo masz zje**ną rodzinę. Ty tez taki będziesz.

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

13 lipca 2016, 14:44

@MistrzJedi: Czyli nie będę już dziewczynką? Cholera by moją rodzinę!

Avatar MistrzJedi

14 lipca 2016, 17:29

@CalkiemNiePodejrzanyNick: Sądząc po nicku to będziesz gender gimbusie.

Avatar pan_hejter

5 lipca 2016, 16:32

Pastafarianie mają 24 grudnia święta. Każdy może spędzać je jak chce ważne aby ten dzień jakoś respektować.

Avatar MistrzJedi

13 lipca 2016, 14:40

@pan_hejter: Pastafarian to na stosie smażyć należy.

Avatar Broski

9 lipca 2016, 10:21

Tak. Bo to wina ateistów że święta kościelne zostały ustalone dniami wolnymi od pracy. Nie kompromituj się autorze obrazka i trochę pomyśl. Poza tym większość świąt kościół zagarnął od innych kultur żeby było łatwiej zindoktrynować ludzi, którzy byli przyzwyczajeni do swojego świętowania. Gdzie macie napisane że Jezus się w grudniu urodził? Boże narodzenie zastąpiło świętowanie przesilenia zimowego. Kościół po prostu zagarnął ten termin. A 15 sierpnia? Święto Wojska Polskiego ale jest to dzień wolny od pracy bo kościół sobie wymyślił w ten sam dzień święto matki boskiej jakiejś tam. Państwowe święta też ta czarna stonka zagarnęła. Na 1 maja też jakieś kościelne święto zrobili i chcą żeby stało się ważniejsze od Święta Pracy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar gobo333

11 lipca 2016, 21:37

@TheTemplar: Cholera, przez ciebie przekroczyłem limit strzałek w dół.

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 16:29

@gobo333: Ja też, witaj w klubie

Avatar DamianMPL

12 lipca 2016, 00:54

Wiele polskich świąt jest świętami pogańskimi, a chrześcijanie nadal je świętują.

Avatar YourNightmare

9 lipca 2016, 23:23

Jestem Wege. Dzięki za uwage.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2016, 13:21

@YourNightmare: Dzisiaj wege...jutro homo! :D

Avatar TimeOfMy

10 lipca 2016, 17:58

@YourNightmare: Studiuję prawo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Płać pan

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka