Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2014, 01:29
Oglądałem filmiki jak wpierdzielają wasabi i nie było ono "proszko-podobne" ,bardziej przypominało starty chrzan ,tylko że zielony kolor miało
Odpisz
11 listopada 2012, 09:47
łyżeczka cynamonu gorsza
Odpisz
11 listopada 2012, 09:50
To ty chyba nie wiesz co to wasabi...
Odpisz
11 listopada 2012, 09:52
@upiorex: to ostra przyprawa
Odpisz
11 listopada 2012, 09:54
No właśnie ostra :P Mi się wydaje, że skoro jest ostra to jest gorsza od cynamonu.
Odpisz
11 listopada 2012, 09:57
@upiorex: cynamon gorszy ponieważ nie można go przełknąć,powoduje on kaszel i ból
Odpisz
11 listopada 2012, 09:59
zobacz sobie jakiś filmik jak ktoś próbuje połknąć łyżkę cynamonu
Odpisz
11 listopada 2012, 11:34
@upiorex: Ja tam lubię ostre rzeczy, już nie tylko wasabi smakowałem.
Odpisz
26 lutego 2013, 16:09
ja połknołem bez trudu i co
Odpisz
26 lutego 2013, 16:18
@kamil305: łyżkę cynamonu ?
Odpisz
26 lutego 2013, 16:23
no a co masła może ?
Odpisz
26 lutego 2013, 16:29
@kamil305: ta jasne
Odpisz
26 lutego 2013, 16:49
no serio ! jak mi nie wierzysz to nie
Odpisz
26 lutego 2013, 17:07
@kamil305: raczej nie uwierze bo łyżeczka cynamonu pochłania całą ślinę może i wasabi jest gorsze ale ok
Odpisz
12 listopada 2012, 21:45
nie dziwię jej się, ale żółte to to jedzą jak my chrzan O_o
Odpisz
13 listopada 2012, 20:12
W końcu to jest Chrzan Japoński
Odpisz
12 listopada 2012, 18:25
Raz tak zrobiłem, potem rzygałem przez około godzinę ;)
Odpisz
11 listopada 2012, 19:14
Japońskie teleturnieje jak zawsze najlepsze. Widziałem kiedyś lepszy japoński teleturniej. Koleś musiał pójśc w jakieś miejsce i przez, bodajże minutę. Przez jak najwięcej czasu gapić się w dekolt, losowej kobiety, przy czym nie mogłą ona się skapnąć co się dzieje.
Odpisz
12 listopada 2012, 14:31
jest taka gra ;p
Odpisz
12 listopada 2012, 14:03
to są zawody w tenisa ziemnego w japonii ponoć jest tak że jeżeli ktoś przegra je coś bardzo ostrego (w tym przypadku wasabi).
Odpisz
11 listopada 2012, 20:54
Jak to "łyżeczka" to ja święty Mikołaj... :D
Odpisz
11 listopada 2012, 16:56
Ach ci Japończycy
Odpisz
11 listopada 2012, 19:00
@Takita6: Oj tak...
Odpisz
11 listopada 2012, 15:54
co to za debile?
Odpisz
11 listopada 2012, 15:58
@Karso21Respawn: Japońce.
Odpisz
11 listopada 2012, 16:10
@Sauron: no widze :P nie mają co debile robic tylko jakiesp o***ne show :PP
Odpisz
11 listopada 2012, 15:01
wasabi jest ostre jak zalozylem sie z kuzynem ze zjem 3 lays wasabi a ja wypilem po tym 1 butelke tymbarka :)
Odpisz
11 listopada 2012, 14:42
ja osobiście lubie ostre :)
Odpisz
11 listopada 2012, 12:05
Samemu zjadłem całą paczkę Laysów Wasabi i było mi niedobrze za każdym razem gdy bekałem po tym.
Odpisz
11 listopada 2012, 11:46
"Łyżeczka"...
Odpisz
11 listopada 2012, 11:36
@przemeks401: Ty chyba nigdy wasabi nie próbowałeś... cynamon przy wasabi jest niczym (co z własnego doświadczenia wiem). spróbuj gdzieś kiedyś kupić pastę wasabi to się przekonasz (mówię o paście, nie o super-mega-ostrych orzeszkach co mają 0.01% wasabi itp.)
Odpisz
11 listopada 2012, 08:50
one są najśmieśniejsze
Odpisz