Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2016, 19:40
"O ku*wa!" "O ja pie**ole!"... A co mają krzyczeć? Boga wzywać podczas seksu? Przeca to grzech.
Odpisz
5 lipca 2016, 19:41
@jacek1s: Dupa, nie grzech.
Kościół potrzebuje reformy co do znaczenia grzechu
Odpisz
5 lipca 2016, 19:53
"Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego nadaremno".
Nie zgadzam się z większością współczesnych praktyk i przekonań, ale to akurat jest spisane... ekhm... oficjalnie.
Odpisz
5 lipca 2016, 19:55
@Krzyniu: Kościół akurat już kilka razy zmieniał Dekalog dla swoich potrzeb, więc niedługo może zmienią też ten fragment. :v
Odpisz
5 lipca 2016, 19:56
@Krzyniu: Mi się zdawało że wacek mówił o seksie, mój błąd.
Co do reformy, to chodziło mi o rzeczy spisane przez ludzi (Biblię też pisali ludzie, ale wiadomo o co chodzi)
Odpisz
5 lipca 2016, 19:57
Pisali apostołowie POD NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIĘTEGO, nie ludzie.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:00
@jacek1s: Też uważam,że Żydzi to nie ludzie.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:02
@Crobat: Jacy Żydzi? Czy wy w ogóle wiecie w co wierzycie?
Odpisz
5 lipca 2016, 20:05
@jacek1s: A tego nie pisali i w ogóle Żydzi?Poza tym nie my bo nie ja.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:08
@Crobat: Większość pochodziła z Galilei, podobnie jak Chrystus.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:12
@jacek1s: Apostołowie to ludzie
Odpisz
5 lipca 2016, 20:18
Biblię spisywało około 40 mężczyzn przez jakieś 1600 lat. Niektórymi z nich Bóg posłużył się do spisania więcej niż jednej księgi. Biblia jest swego rodzaju minibiblioteką, składającą się z 66 ksiąg. Pisma Hebrajskie, tak zwany Stary Testament, tworzy 39 ksiąg, a Chrześcijańskie Pisma Greckie, zwane Nowym Testamentem — 27.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:19
@jacek1s: A po co mi to piszesz?
Odpisz
5 lipca 2016, 20:24
Bóg się nimi posługiwał...
Odpisz
5 lipca 2016, 20:27
@jacek1s: Czyli nie byli ludźmi? Nazywasz ich zwierzętami?
Odpisz
5 lipca 2016, 20:28
Znowu błąd. Człowiek należy do zwierząt.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:31
@Krzyniu: ssaków
Odpisz
5 lipca 2016, 20:32
@baarts: Również. Ale właściwe królestwo to zwierzęta.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:35
@Krzyniu: to przykazanie nie ma znaczenia, że słowa Jezus nie można dużo mówić
w nim chodzi o to, żeby nie obiecywać na Boga
np.obiecuję na Jezusa, że moja córka zejdzie się z synem sąsiada
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 20:35
@Krzyniu: *apka*
Odpisz
5 lipca 2016, 20:36
Typowe Jehy
z twoich ust wypływa jad nienawiści
czy chciałby pan porozmawiac o Jezusie?
Kościół akurat już kilka razy zmieniał Dekalog dla swoich potrzeb, więc niedługo może zmienią też ten fragment.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:38
@MistrzJedi: k m8
Odpisz
5 lipca 2016, 20:40
Jesteś głupi czy udajesz?
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 20:54
@jacek1s: A kto ci powiedział, że Bóg się nimi posługiwał?
I od kiedy Jacuś tak bronisz chrześcijaństwa? Z tego co ostatnio pamiętam toś agnostyk, c'nie? :v
Odpisz
5 lipca 2016, 21:23
Agnostykiem jestem od kilku lat, natchnienie duchem świętym samo na to wskazuje.
Odpisz
23 lipca 2016, 19:03
@jacek1s: A czytałeś pisma JPII na temat seksu?
Odpisz
23 lipca 2016, 19:15
@SockPuppet: A ty czytałeś?
Odpisz
23 lipca 2016, 19:33
@jacek1s: a ja podsumuję
każdy odbiera wiarę po swojemu. Św Jan inaczej pisał a Św Marek inaczej. Bywaly i kurtyzany które były zakonnicami bo tak a nie inaczej wyznawały Boga.
Odpisz
23 lipca 2016, 19:49
@MistrzJedi: Gdzie Ty w jego wypowiedzi widzisz jad nienawiści? Jeżeli gdziekolwiek widzę jad nienawiści na tym portalu, to właśnie w Twoich postach.
Odpisz
23 lipca 2016, 20:59
Bo chodzi do szkoły parafialnej ;___;
Odpisz
23 lipca 2016, 21:02
@jacek1s: Czyli jak powiem "Bóg to debil" to z automatu idę do piekła?
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2016, 21:26
@MistrzJedi: Tak...Nie wszystkie i nie w całości (przyznaję szczerze), ale zasadniczo tak.
Odpisz
24 lipca 2016, 01:00
@jacek1s: czyli Ogólnie podsumować można to jakoś tak: "Bullshit".
Odpisz
24 lipca 2016, 12:05
@Crobat: Boże xD prawie wyplułem płuca xD
Odpisz
24 lipca 2016, 18:52
@MistrzJedi: Zamkniesz się kiedyś Kolego? Hejtujesz wszystkich- ateistów, chrześcijan również katolików choć sam nim się nazywasz. Piszesz zawsze coś w stylu "zamknij się ch**u ją mam rację nie ty" ty nie dyskutujesz tylko przezywasz i dajesz strzałki w dół. Taka rada na przyszłość :)
Odpisz
5 lipca 2016, 20:00
Odpisz
6 lipca 2016, 03:50
@polak922: to ten co lubi dzieci i dzięki nim zarabia?
Odpisz
6 lipca 2016, 04:06
@dawinbi: mówisz o całym polskim youtubie?
Odpisz
6 lipca 2016, 15:17
@dawinbi: To Rojo, nie rezi
Odpisz
6 lipca 2016, 18:22
@TheBDQJP: po prostu ich nie odróżniam. Tych całych zagrajmerów :)
Odpisz
24 lipca 2016, 00:48
@dawinbi: Tylko, że Rojo jest na YT dosyć daaawno. I jest to chłop znacznie starszy niż Rezigiusz. Jednakże swój "wybuchowy" humor ma.
Odpisz
23 lipca 2016, 22:03
Raczej nie
Odpisz
23 lipca 2016, 20:07
Oh anatomio ... ty niegrzeczna
Odpisz
23 lipca 2016, 19:58
Mogą krzyczeć np.: Senpai !!!
Odpisz
5 lipca 2016, 20:38
Ja bym krzyczał to samo co w hentajach
Odpisz
23 lipca 2016, 19:31
@bionic2000: "Wszedł w Ciebie cały!"
Wersja damska:
"Twój wielki ku*** wszedł we mnie cały..." Xd
Odpisz
23 lipca 2016, 19:05
Jebłem.No śmieszne ku*** w ch**.
Odpisz
5 lipca 2016, 19:48
O mój miłosierny Panie! O Dziewico Maryjo! O Panie Boże! Duchu Święty Wszechmogący!
Odpisz
5 lipca 2016, 21:51
@Vakarian: Jak tak krzyczysz, to nie wiesz czy partner/ka dochodzi czy sie dławi ze śmiechu ;-; xd
Odpisz
5 lipca 2016, 23:19
@Vakarian: czy to sarkazm?
Odpisz
6 lipca 2016, 07:51
@Miguelp: To odwołanie do logiki obrazka.
Odpisz
6 lipca 2016, 10:15
@Vakarian: sarkazm czy nie bo nwm czy aresztować cię za herezje
Odpisz
6 lipca 2016, 10:19
@Miguelp: Odwołanie do logiki obrazka. Po tym powinieneś wiedzieć czy to sarkazm czy nie ._.
Odpisz
6 lipca 2016, 10:28
@Vakarian: ty to pisałeś a nmg bo wtedy cie aresztuje
Odpisz
6 lipca 2016, 10:30
@Miguelp: Ucieknę i zawołam ziomków imigrantów.
Odpisz
6 lipca 2016, 10:45
@Vakarian: jesteś aresztowany pod zarzutem herezji oraz stawiania oporu przy aresztowaniu i bo ukradłeś mi naleśnika
Odpisz
6 lipca 2016, 10:47
@Miguelp: *ucieka*
Odpisz
6 lipca 2016, 10:49
@Vakarian: *goni go*
Odpisz
6 lipca 2016, 13:24
@Miguelp: *wzywa ziomków imigrantów na pomoc*
Odpisz
6 lipca 2016, 15:42
@Vakarian: wzywa inkwizycje zakony rycerskie i Jezusa
Odpisz
6 lipca 2016, 15:58
@Miguelp: Ziomki imigranty w liczbie 8 milionów ludzi atakują i niszczą krucjatę.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:05
@Vakarian: nie bo
Jezus uses simmon Mojżesz
Mojżesz uses chodź tu może
its super effective
Odpisz
6 lipca 2016, 16:08
@Miguelp: .-.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:09
@Vakarian: jak spalimy tego kogo mam w areszcie to cie aresztuje Cześć
Odpisz
6 lipca 2016, 16:26
@Miguelp: .-.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:28
@Vakarian: poczekasz do soboty?
Odpisz
6 lipca 2016, 16:30
@Miguelp: Nope.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:31
@Vakarian: hmmm to co teraz?
Odpisz
6 lipca 2016, 16:35
@Miguelp: Idźmy w swoją stronę i zapomnijmy o sprawie.
Odpisz
6 lipca 2016, 16:39
@Vakarian: w sumie na razie mam dużo na głowie wiec ok
Odpisz
5 lipca 2016, 23:33
iks de.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:45
To tak nie działa.
Odpisz
5 lipca 2016, 20:21
Ten tytuł zmienił mój światopogląd.
Odpisz