Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2016, 14:45
Trumpa mi tutaj brakuje
Odpisz
7 lipca 2016, 17:14
@GamerGirl: Trump.exe nie odpowiada
Odpisz
7 lipca 2016, 20:13
@lorax12: Od razu lepiej
Odpisz
7 lipca 2016, 21:08
@GamerGirl: :{)
Odpisz
7 lipca 2016, 19:20
Zrobicie tak z jakimś z animatroników z FnaF'a? :D
Odpisz
5 lipca 2016, 22:38
Dajcie Meksykańskiego Stalina, Pazdana i Trumpa
Trump.exe nie odpowiada
Odpisz
7 lipca 2016, 12:33
@lorax12: Lub Hitlera ubranego w żydowski strój
Hitler e.x.e.przestał działać.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:49
@TUPAQ: Ej, wiecie, że Hitler był w sumie żydem, ponieważ był obrzezany?
IIIRzesza.e.x.e. nie odpowiada.
Odpisz
7 lipca 2016, 17:05
@lorax12:
Odpisz
7 lipca 2016, 17:07
@Fina258: Trump.exe nie odpowiada
Chwała Ci za to bądź po wsze czasy!
Odpisz
7 lipca 2016, 17:08
@lorax12:
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 17:11
@lorax12: To jest akurat w 100% prawdziwe! To nie photoshop, wtedy nie było photoshopa.
Odpisz
7 lipca 2016, 17:13
@Fina258: Za**biście
Odpisz
7 lipca 2016, 17:41
@lorax12: K.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:50
Hitler jest zabawniejszy bez sombrero i eee... wąsa, ale tylko tego meksykańskiego.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:52
Danke :3
Odpisz
6 lipca 2016, 17:20
Oj, Trump sie za taki weźmie!
Odpisz
5 lipca 2016, 22:11
Może to tylko moja opinia ale ostatnie nadal wygląda poważnie :v
Odpisz
5 lipca 2016, 22:40
@Bastet_Deity: trochę, ale on jest wcieleniem zła...
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 23:08
@PISKOR_FP: Co ty w ogóle wygadujesz, Amigo!
Odpisz
5 lipca 2016, 23:09
@lorax12: ole!!! tak bym go wypi**dzielił!!! ciao!!!
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2016, 08:08
@PISKOR_FP: ciao jest z włoskiego.
Odpisz
6 lipca 2016, 08:47
@pan_hejter: nieważne... adijos!!!
Odpisz
6 lipca 2016, 11:06
@Bastet_Deity: kurde..... gdy tego nie przeczytałam to nie było dla mnie śmieszne ;-; twój kom mnie rozbawil xD
Odpisz
6 lipca 2016, 11:19
@PISKOR_FP: zresztą co ty masz do don juana. On jest ponoć imigrantem z USA i mówi że nigdy nie skrzywdziłby człowieka a zwłaszcza żyda
Odpisz
6 lipca 2016, 11:23
@pan_hejter: dojczland dojczland ybe ale!!!
Odpisz
5 lipca 2016, 22:45
Mein Führer, co oni Ci zrobili ;';
Odpisz
5 lipca 2016, 22:11
Yyy, nie
Odpisz