Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

28 lipca 2020, 19:32

Wrodzy przetrwańcy i bandyci z bronią automatyczną: Its free real estate

Avatar Artegorus

12 listopada 2012, 16:08

A mnie ciekawi jak do niej wejśc skoro jest otwierana tylko od środka? ;) 4/5

Avatar bobofrut

12 listopada 2012, 16:12

@Artegorus: też mnie to zastanawia

Avatar elementiro

12 listopada 2012, 16:31

@Artegorus: Raczej ich nie produkują zamkniętych, co nie? ;]
Żeby zamknąć ktoś musi tam najpierw wejść. A jak nie otworzy to nie wyjdzie.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2012, 17:04

@elementiro: Ciężko przewieźć otwarte.

Avatar adamszu

12 listopada 2012, 17:36

@Artegorus: zbudują połowę kuli wsadzą go do środka i zbudują drugą

Avatar elementiro

12 listopada 2012, 18:40

Niby czemu? O_o
Co jest takiego ciężkiego w przewożeniu kuli osobno i tych "włazów" osobno?

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2012, 18:56

@elementiro: A, o tym nie pomyślałem. Sprytne rozwiązanie.

Avatar Artegorus

13 listopada 2012, 07:43

@elementiro: może masz racje ale jakiś podmuch wiatru i zamknie się :p

Avatar sermasteropl44

26 czerwca 2019, 22:32

@Artegorus: sory za łopatę,
ale może poprostu jest zamykane do środka na np materiał podobny so rzep, przez co transportują otwarte, wchodząc, zamykasz w idealnie dopasowany otwór, i wychodzisz ponownie wpinając drzwi w rzepe.
to ma najwięcej sensu

Avatar mtista

12 listopada 2012, 20:04

zkoro otwierane tylko od srodka to po zakupie jak tam wejsc?:P

Avatar werka1302

13 listopada 2012, 06:59

@mtista: pewnie dają otwarte, albo do złożenia samemu XD

Avatar KatanW10

12 listopada 2012, 18:53

Jeszcze wodoszczelna wentylacja żeby oddychać w wodzie

Avatar zazek

12 listopada 2012, 15:57

Było to już kiedyś na ,,jeja''

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2012, 15:20

pominęli jeden szczegół ZOMBIE NIE ISTNIEJĄ

Avatar amekninja555

12 listopada 2012, 15:57

A ty pominęłaś inny szczegół... ZOMBIE JESZCZE NIE ISTNIEJĄ!!!

Avatar GrumpyCat

9 listopada 2013, 16:56

@amekninja555: I nie będą istniały. Nie łudźcie się.

Avatar Karso21Respawn

12 listopada 2012, 14:24

rolki tu chyba nie pomogą xD

Avatar Karso21Respawn

12 listopada 2012, 15:10

@Karso21Respawn: chodzi mi o to ze nie w kuli...

Avatar Paulius

12 listopada 2012, 09:43

otwór na przedmioty/toaleta - szybko doszło by do zakażenia jakimiś bakteriami fekalnymi i umarłby na jakąś chorobę.

Avatar Faster1611

12 listopada 2012, 14:21

@Paulius: Zawsze mozna wyjsc duzym otworem i zrobic "wieksza rzecz"
Swoja droga, zawsze podobal mi sie motyw zombie:) 5/5

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2012, 13:57

Było z 2 lata temu :c

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2012, 13:46

faajne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka