Gdy spędzasz wakacje u babci na wsi, gdzie nie masz znajomych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Tęskniliście za upałami?
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2022, 20:48
Mieszkam na wsi (z babcią też) i tak wyglądały każde moje wakacje i nie tylko wakacje (lato, wiosna basically) kiedy tylko nie siedziałem przed kompem (czego szczerze nie robię często) albo kiedy rodzice nie wykorzystywali mnie do zrobienia czegoś w naszym ch***ym gospodarstwie. Nie miałem znajomych i nie było to fajne generalnie. Tak, pisze to z bólem. No funny.
Odpisz
8 lipca 2016, 17:05
...bo nie masz znajomych
Odpisz
8 lipca 2016, 17:31
...ani babci, są tylko halucynacje z niedożywienia.
Odpisz
8 lipca 2016, 17:41
@TheTemplar: ...ani nawet wakacji.
Odpisz
8 lipca 2016, 17:55
... ani życia.
Odpisz
8 lipca 2016, 18:13
...ani życia po życiu
Odpisz
12 lipca 2016, 11:07
...ani życia po życiu po życiu
Odpisz
21 czerwca 2022, 20:44
@CukiereczeQ: Ani pożycia.
Odpisz
8 lipca 2016, 19:20
...Bo masz pokemony go
Odpisz
12 lipca 2016, 14:33
@ham22: BABCIU JADE DO CIEBIE... ALE NIE BĘDE ŁAPAŁ POKEMONÓW BO NA TABLETACH K***A NIE DZIAŁA
Odpisz
12 lipca 2016, 16:52
@CoolSceleton95: Według mgsm tab 3 lite posiada androida 4.2. Aby ta aplikacja działała potrzebny jest android 4.4. Nie wiem dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, pisząc, że na tabletach nie działa, skoro na urządzeniach które spełniają wymagania działa bardzo dobrze.
Odpisz
13 lipca 2016, 12:07
mam sprawdzałem i mam 4.4.4
Odpisz
12 lipca 2016, 23:01
A ja jak pojade do babci na wies to mam kolegow bovtam mieszkalem:)
Odpisz
12 lipca 2016, 19:45
Lel mieszkam na wsi I nie moge znaleźć ani jednej pokemona :(
Odpisz
12 lipca 2016, 11:30
Ja i tak mieszkam na wsi.
Odpisz
12 lipca 2016, 12:00
@pomidor5041: piona
Odpisz
12 lipca 2016, 14:06
pjona
Odpisz
12 lipca 2016, 11:41
właśnie to robię
Odpisz
9 lipca 2016, 12:08
To się zaznajom. Izi
Odpisz