Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2022, 20:48

Mieszkam na wsi (z babcią też) i tak wyglądały każde moje wakacje i nie tylko wakacje (lato, wiosna basically) kiedy tylko nie siedziałem przed kompem (czego szczerze nie robię często) albo kiedy rodzice nie wykorzystywali mnie do zrobienia czegoś w naszym ch***ym gospodarstwie. Nie miałem znajomych i nie było to fajne generalnie. Tak, pisze to z bólem. No funny.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 17:05

...bo nie masz znajomych

Avatar TheTemplar

8 lipca 2016, 17:31

...ani babci, są tylko halucynacje z niedożywienia.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 17:41

@TheTemplar: ...ani nawet wakacji.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 17:55

... ani życia.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 18:13

...ani życia po życiu

Avatar CukiereczeQ

12 lipca 2016, 11:07

...ani życia po życiu po życiu

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2022, 20:44

@CukiereczeQ: Ani pożycia.

Avatar ham22

8 lipca 2016, 19:20

...Bo masz pokemony go

Avatar CoolSceleton95

12 lipca 2016, 14:33

@ham22: BABCIU JADE DO CIEBIE... ALE NIE BĘDE ŁAPAŁ POKEMONÓW BO NA TABLETACH K***A NIE DZIAŁA

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 16:52

@CoolSceleton95: Według mgsm tab 3 lite posiada androida 4.2. Aby ta aplikacja działała potrzebny jest android 4.4. Nie wiem dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, pisząc, że na tabletach nie działa, skoro na urządzeniach które spełniają wymagania działa bardzo dobrze.

Avatar CoolSceleton95

13 lipca 2016, 12:07

mam sprawdzałem i mam 4.4.4

Avatar adriangajon

12 lipca 2016, 23:01

A ja jak pojade do babci na wies to mam kolegow bovtam mieszkalem:)

Avatar Xeduro

12 lipca 2016, 19:45

Lel mieszkam na wsi I nie moge znaleźć ani jednej pokemona :(

Avatar pomidor5041

12 lipca 2016, 11:30

Ja i tak mieszkam na wsi.

Avatar
iqhawe

12 lipca 2016, 12:00

@pomidor5041: piona

Avatar Adversari

12 lipca 2016, 14:06

pjona

Avatar Masz_

12 lipca 2016, 11:41

właśnie to robię

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 12:08

To się zaznajom. Izi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Niezniszczalne

Tęskniliście za upałami?

To musiało być męczące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka