Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tatar_09

7 kwietnia 2020, 18:41

"Saga o ludziach lodu " tak bardzo
Guys, ja to czytam od pół roku i jestem.już na dwunastej części.
Dwunastej na około trzydzieści

Avatar avalon3440

20 lipca 2016, 10:53

Futu.re :|

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 00:35

@avalon3440: Jeszcze jak.

Avatar Nowa_Na_Jeja

8 lipca 2016, 19:40

Ale szczęście znika gdy skończysz czytać a okazuje się ,że tylko 3 książki z serii jest przetłumaczonych a wydawnictwo bardzo wolno tłumaczy pozostałe książki i musisz 1 czekać na następną część.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Lunia21

22 lipca 2016, 11:22

Mój kolega i angielski nie idą w parzexD (miał ledwie dwóję)...A co do moich Elfów to jest to niemiecka książka...

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 11:42

Auć... Współczuję. Tutaj nawet tłumacz google nie pomoże.

Avatar Dolet

21 lipca 2016, 10:29

To uczucie gdy kończysz czytać książkę, która została wprowadzona do sklepu trzy-dwa tygodnie temu i musisz czekać na kolejną...

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2016, 10:03

To uczucie gdy właśnie skończyłeś czytać ostatnią książkę ze swojej ulubionej serii i uświadamiasz sobie, że została wydana tydzień temu i nie ma jeszcze nowej.

Avatar hububomba

21 lipca 2016, 08:49

Książkowa propaganda. (.-.)

Avatar urkiso123

20 lipca 2016, 14:43

Avatar Hartio

9 lipca 2016, 01:21

A później się okazuje, że saga nie jest jeszcze kompletna, ale autor nie żyje...

Avatar LIPERS

20 lipca 2016, 13:40

@Hartio:
"Feels shower"

Avatar Psychopata_

20 lipca 2016, 11:51

Tak... ostatnia.

Avatar LIPERS

20 lipca 2016, 13:39

@Psychopata_: I know your pain "feels"

Avatar Myszkapl

Edytowano - 8 lipca 2016, 20:12

Polecam książkę "Zabójca Czarownic". Jest o kolonizacji kosmosu, robopsach, wirtualnym niebie, myślących domach i robotach zabijających ludzi. Tytuł może być trochę mylący... No i choć to książka Polaka to nie ma przekleństw!
Kupiłam na wycieczce w Toruniu po przecenie :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar jacek1s

20 lipca 2016, 12:07

@Myszkapl: Lambert, Lambert, ty ch*ju. Klasyka.

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2016, 12:22

@jacek1s: Potwierdzam :d

Avatar mortzmargonem

20 lipca 2016, 10:41

Paczcie na Krew Elfów paczonc na ten obrazek

Avatar Sebzer

8 lipca 2016, 21:08

aja mam tak ze chce kuz skończyć to czytac natomiast po przeczytaniu chce więcej

Avatar Windows_10

8 lipca 2016, 19:07

raczej granie w grę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TheTemplar

8 lipca 2016, 22:26

@pan_hejter: Nie o to chodzi. Napisałem "radykalni". Są ludzie, którzy tolerują tylko i wyłącznie książki, a wszystko inne chcą wytępić. Dokonałeś zdecydowanej nadinterpretacji mojej wypowiedzi.

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2016, 11:36

@pan_hejter: anime nie spoko

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 20:39

Każdy zna, ale pierwsze co mi przychodzi na myśl to punkty zdrowia.

Avatar
Deszcz

8 lipca 2016, 19:11

Raczej oglądanie hentaiów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Frustrujące

Co za przypadek

No to posłuchane

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka