Własnoręcznie wybudowany basen
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2016, 12:01
Chce to co z tego że w moim ogródku mieści się ledwo kilka drzew chce to
Odpisz
12 lipca 2016, 12:15
@TypowyKowalski: U mnie weszłyby takie 2... Kiedyś takie zrobię ;-;.
Odpisz
12 lipca 2016, 22:02
@Szymon123PL: zrób jeden wielki
Odpisz
22 listopada 2018, 11:30
@Szymon123PL: nie mozesz zrobic. na wlasna reke, musisz miec pozwolenie bo prjekt trzeba zrobic i musza w gminie zatwierdzic zagospodarowanie terenu by mapy zmienili potem zatrudnic hydraulikow i kierownika budowy by mogl odebrac skonczona robote
Odpisz
9 lipca 2016, 12:06
No ku*wa taki kształt że jak skoczysz to niebędziesz skakał później ;-;
Odpisz
12 lipca 2016, 12:10
@Niszczyiel: kto mówił że do basenu trzeba skakać ?
Odpisz
12 lipca 2016, 12:24
@Zz0ne: Ja, a co? Boisz się?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:34
@Niszczyiel: haha boi sie jaki ciotex ;DDDD
Odpisz
13 lipca 2016, 10:22
@Kubox123456: Po prostu znowu zapomniałem kappy ;-;
Odpisz
31 sierpnia 2016, 18:48
@Niszczyiel: Hey Kappa Kappa Hey!
Odpisz
12 lipca 2016, 15:07
Trochę za dużo schodków moim zdaniem.Mogli by dać jakąś drabinkę i po sprawie.Bo tak jak ktoś tu już napisał, jak do niego skoczysz to już więcej nie będziesz skakał.
Odpisz
12 lipca 2016, 13:15
jakbym ja projektował podobny u siebie, zrobiłbym mniej stopni a większą powierzchnię głębokiej wody
Odpisz
12 lipca 2016, 12:08
Ja tam własnoręcznie wykopany staw
Odpisz
9 lipca 2016, 13:33
Musi być niewygodny.
Odpisz
9 lipca 2016, 11:07
Jak się w takim czyści wodę?
Odpisz
9 lipca 2016, 11:19
Nabierasz wody w wiadro, a następnie przelewasz do basenu przez sitko.
Odpisz
9 lipca 2016, 11:56
Bądź też kupujesz urządzenie, które pływa ci po basenie i automatycznie zbiera cały brud. Taki wodny odkurzacz.
Odpisz
9 lipca 2016, 13:03
@Tempusumtisparatuvacur: sitko tańsze.
Odpisz