Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TypowyKowalski

12 lipca 2016, 12:01

Chce to co z tego że w moim ogródku mieści się ledwo kilka drzew chce to

Avatar Szymon123PL

12 lipca 2016, 12:15

@TypowyKowalski: U mnie weszłyby takie 2... Kiedyś takie zrobię ;-;.

Avatar matiux

12 lipca 2016, 22:02

@Szymon123PL: zrób jeden wielki

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2018, 11:30

@Szymon123PL: nie mozesz zrobic. na wlasna reke, musisz miec pozwolenie bo prjekt trzeba zrobic i musza w gminie zatwierdzic zagospodarowanie terenu by mapy zmienili potem zatrudnic hydraulikow i kierownika budowy by mogl odebrac skonczona robote

Avatar Niszczyiel

9 lipca 2016, 12:06

No ku*wa taki kształt że jak skoczysz to niebędziesz skakał później ;-;

Avatar Zz0ne

12 lipca 2016, 12:10

@Niszczyiel: kto mówił że do basenu trzeba skakać ?

Avatar Niszczyiel

12 lipca 2016, 12:24

@Zz0ne: Ja, a co? Boisz się?

Avatar Kubox123456

12 lipca 2016, 14:34

@Niszczyiel: haha boi sie jaki ciotex ;DDDD

Avatar Niszczyiel

13 lipca 2016, 10:22

@Kubox123456: Po prostu znowu zapomniałem kappy ;-;

Avatar KapitanKokosel

31 sierpnia 2016, 18:48

@Niszczyiel: Hey Kappa Kappa Hey!

Avatar
German_Shepherd

12 lipca 2016, 15:07

Trochę za dużo schodków moim zdaniem.Mogli by dać jakąś drabinkę i po sprawie.Bo tak jak ktoś tu już napisał, jak do niego skoczysz to już więcej nie będziesz skakał.

Avatar maskatrone

12 lipca 2016, 13:15

jakbym ja projektował podobny u siebie, zrobiłbym mniej stopni a większą powierzchnię głębokiej wody

Avatar masterhardkore

12 lipca 2016, 12:08

Ja tam własnoręcznie wykopany staw

Avatar Tomasz95

9 lipca 2016, 13:33

Musi być niewygodny.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2016, 11:07

Jak się w takim czyści wodę?

Avatar Szczyt_jeja

9 lipca 2016, 11:19

Nabierasz wody w wiadro, a następnie przelewasz do basenu przez sitko.

Avatar Tempusumtisparatuvacur

9 lipca 2016, 11:56

Bądź też kupujesz urządzenie, które pływa ci po basenie i automatycznie zbiera cały brud. Taki wodny odkurzacz.

Avatar pan_hejter

9 lipca 2016, 13:03

@Tempusumtisparatuvacur: sitko tańsze.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie znoszę kleszczy

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka