Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 października 2018, 06:27

ten uczuć
kiedy chcesz pograć w pokemon go
a l e j u ż w y s z e d ł z m o d y r o k t e m u

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2018, 19:50

Mówisz? U mnie w klasie się z lekcji zrywają żeby pójść na rajd...

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2018, 20:35

Ale to twoja klasa, nie "wszyscy wszędzie"...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 lipca 2016, 09:18

Ktoś wie którego będzie w Polsce?

Edit: Już wiem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar kronim

3 czerwca 2017, 13:32

OK, widzę że grałeś w SPORE

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2017, 13:57

@kronim: no tak.

Avatar frankpajcel

8 sierpnia 2016, 12:30

i know That feel bro

Avatar ApriL141

8 lipca 2016, 19:07

pomocy ;__;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Fluttershy66

9 lipca 2016, 09:11

Za 2 dni będę zakładała klub antyfanów pokemonów. Chce ktoś w tym klubie być?

Avatar Skyra

9 lipca 2016, 15:31

@ApriL141: Smutna rzeczywistość :(

Avatar xAzumiKx

8 lipca 2016, 14:17

Ja mam błąd podczas analizowania pakietu, kto pomoże.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar silvermanpl21

8 lipca 2016, 15:05

@xAzumiKx: mam 2.2 i root mi nawet nie działa

Avatar xAzumiKx

8 lipca 2016, 21:08

@silvermanpl21: Ja mam 4,2 i root i nie działa ale wgram 4,4 i będzie git.

Avatar Green_Arrow

8 lipca 2016, 20:26

I know that feel, bro.

Avatar Lewis135

8 lipca 2016, 19:18

Prawda to co napisane

Avatar Anishogen

8 lipca 2016, 15:51

Kiedy na IPhone pokemon go?

Avatar UchihaSasuke_

8 lipca 2016, 18:34

@Anishogen: Trzeba czekać do 30 lipca też na tym ubolewam

Avatar erykos123

8 lipca 2016, 14:07

Dobra wiem że debilne pytanie ale muszę je zadać
jak znajdywać pokemony ? chodzę już 2H i tylko ratta udało mi się odszukać i tylko z powodu tego że gps miał słaby zasięg i przez 2 min mi postać latała po mapie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 19:14

@TUPAQ: ;^;

Avatar TUPAQ

8 lipca 2016, 19:24

>:D

Avatar Tymoslaw0

8 lipca 2016, 04:14

Ja mam za słaby sprzęt :'(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar xAzumiKx

8 lipca 2016, 14:17

@Tymoslaw0: Ja mam błąd analizowania pakietu ktoś pomoże?

Avatar PISKOR_FP

8 lipca 2016, 15:01

@xAzumiKx: nju...

Avatar erykhim44

8 lipca 2016, 14:54

I dobrze że nie masz. Zżera baterię w zastraszającym tempie.

Avatar janusz20062003

Edytowano - 8 lipca 2016, 14:18

dla mnie pokemon go jest naprawde trudne do utrzymania, mieszkam sobie na odludziu, gdzie jedyne co mam to las, a sam jestem zbyt biedny by używać danych komórkowych ;-;

Avatar Paola_Pl

8 lipca 2016, 14:12

Już gram -~- Wybrałam Charmandera!

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 8 lipca 2016, 14:05

ta, ja mogę pobrać ale nie chce działać na systemie s40 :/ (wyskakuje że nieznana aplikacja)

Avatar avalon3440

8 lipca 2016, 10:57

a ja dalej gram w pokemony red na gameboyu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Lekko nie będzie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka