Instrukcja: jak rozpoznać rasistę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2016, 18:47
UWAGA: TEN KOMENTARZ NIE MA CELU NIKOGO URAZIĆ
Tak samo, że jeśli na na murzyna powie się " czarny " to będzie rasistowskie, ale jeśli na np. Polaka powie się " biały " to już nie jest rasistowskie. :/
Odpisz
17 lipca 2016, 20:52
Jestem dumna że całymi dniami gram w skyrim... I chce studiować prawo xD
Odpisz
17 lipca 2016, 21:22
@Ebola_Chan: Może jeszcze zastanawiasz się nad przejściem na wegetarianizm?
Odpisz
17 lipca 2016, 22:34
@Ebola_Chan: A dokonałaś aborcji 6 stycznia?
Odpisz
18 lipca 2016, 00:52
@SetAbominae: Nie i nie. Lubię mięso ;-; i jestem dziewicą xd
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 08:38
@Ebola_Chan: Może jeszcze ćwiczysz CrossFit?
Odpisz
18 lipca 2016, 21:12
@Ebola_Chan: Chcesz się rozdziewiczyć?
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 19:29
Jestem dumny z bycia arabem = KOZOJEBCA! A przynajmniej w towarzystwie polskich gimbusów
Odpisz
17 lipca 2016, 19:37
@Buras: przez słwow KOZOJE**CJA wyplułem płuca że śmiechu ...
Odpisz
17 lipca 2016, 19:40
@urkiso123: arab to kozo***ca, gej to waginofob i tak dalej
Odpisz
17 lipca 2016, 19:47
@Buras: *waginosceptyk
Odpisz
17 lipca 2016, 21:45
@Buras: mów dalej podoba mi się...
... i to bardzo!!?
Odpisz
18 lipca 2016, 19:18
@urkiso123: Hindus to ciapaty albo ciapak, albo „Heloł bos” ;)
Odpisz
17 lipca 2016, 19:49
Jestem dumny z bycia rudym.
Odpisz
17 lipca 2016, 19:50
@Rudykonfident: SUPER!
Odpisz
17 lipca 2016, 21:06
@kronim: Jestem dumny z bycia niebieskookim blondynem!
Odpisz
17 lipca 2016, 21:21
@StraikerPL: rasista
Odpisz
17 lipca 2016, 22:34
@StraikerPL: Czyżbyś był dumny z przynależności do rasy Aryjskiej?
Odpisz
18 lipca 2016, 19:07
@SetAbominae: Zawsze
Odpisz
18 lipca 2016, 17:18
Nie jestem pewien czy na jeja, ale wiem że to już widziałem. Rozpoznaję tego araba i białego
Odpisz
17 lipca 2016, 19:47
A ja nie jestem dumny z bycia białym, bo mój kolor skóry nie ma najmniejszego znaczenia. Mógłbym być zielony, i co by to zmieniło?
Odpisz
17 lipca 2016, 19:52
@pomidor5041: Będziesz zielony jak Cię nie skremują ;)
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 11:29
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Tak samo jak Ty :/
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 11:48
@pomidor5041: Wiem i Świrowałem.Pozdrawiam.
Mosz strzołkę w górę
Odpisz
17 lipca 2016, 19:04
jak arab może być turkiem?
Odpisz
17 lipca 2016, 19:06
@ALKATRAZ: Pomyślałam o tym samym...
Odpisz
17 lipca 2016, 19:08
@ALKATRAZ: Jakbyś chciał wiedzieć, Arabie i Turkowie wierzą w Allaha (Czyli są muzułmanami.) Można być arabem urodzonym w Turcji, albo turkiem urodzonym w Arabii.
Odpisz
17 lipca 2016, 19:08
@ALKATRAZ: Bardzo mądre pytanie. Jestem z ciebie dumny Alkatrazku.
Odpisz
17 lipca 2016, 19:17
@ALKATRAZ: A skąd wniosek, że jest Turkiem? Biały półksiężyc z gwiazdą na czerwonym tle niekoniecznie musi być nawiązaniem do tureckiej flagi, raczej do islamu samego w sobie.
Swoją drogą, ciekawostka - Turcy i Arabowie się nienawidzą i za taką pomyłkę można dostać w mordę.
Odpisz
17 lipca 2016, 23:25
@ALKATRAZ: Szukałem komentarza, który wytknie, że Turcy =/= Arabowie. Jednak nie spodziewałem się takiego komentarza od Ciebie :O
Odpisz
18 lipca 2016, 10:13
@ThePolishKillerPL: allah - Bóg po arabsku
Odpisz
18 lipca 2016, 01:30
Jestem dumna z tego, że siedzę po nocach przeglądając Jeja.
Odpisz
18 lipca 2016, 02:14
@NoHey: Siedzę do 4 w nocy na komputerze #TeamNightUnite
Odpisz
17 lipca 2016, 19:26
Każdy z nich to rasista bądź nacjonalista. Nie oszukujmy się - bycie dumnym z czegoś, na co nie miało się najmniejszego wpływu to głupota.
A na wypadek, jakby ktoś uważał inaczej, to ja zaklepuję sobie bycie dumnym z tego, że Ziemia jest okrągła, niebo niebieskie, trawa zielona, ptaki umieją latać, a Słońce świeci.
Odpisz
17 lipca 2016, 22:37
@darcus: Wiesz, można być dumnym z rzeczy na które nie ma się wpływu. Mówię o niektórych cechach wrodzonych, jak chociażby inteligencja
Odpisz
17 lipca 2016, 22:41
@SetAbominae: Być dumnym można być z osiągnięć. Swoich, ewentualnie czyichś. Bycie dumnym z wrodzonej cechy, czy to kolor skóry, czy inteligencja, to zwyczajna głupota.
Odpisz
17 lipca 2016, 22:45
@darcus: Jestem dumny z tych 138 godzin w TBoI na Steam
To jakieś osiągnięcie :v
Odpisz
17 lipca 2016, 22:47
@darcus: W przypadku koloru skóry owszem, zgadzam się. Mówię o aspektach wrodzonych które mają realny wpływ na nasze możliwości. I uważam że z nich można być dumnym
Odpisz
17 lipca 2016, 22:50
@SetAbominae: Czy ma wpływ na twoje możliwości, czy nie - to wciąż nie twoja zasługa. Więc nie możesz być dumnym. Co najwyżej wdzięcznym losowi, czy coś...
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 23:10
@darcus: Zależy to w pewnej mierze od przyjętej definicji dumy. Czy zawierasz w niej zadowolenie z danego czegoś (w tym wypadku własnej cechy) czy nie
Edit: Byłby to podobny rodzaj dumy do tego który wyrażasz mówiąc na przykład "jestem z ciebie dumny"
Odpisz
18 lipca 2016, 00:25
@darcus: Ale fajnie jest być umięśnionym zdrowym mężczyzną (Tak słyszałem :v )
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 00:51
@SetAbominae: Być dumnym z kogoś to duma taka sama, jak być dumnym z siebie. Jeżeli ktoś absolutnie nic w życiu nie osiągnął, ani sam nie był efektem osiągnięcia, to jak możesz być z niego dumnym?
Odpisz
18 lipca 2016, 00:13
Jestem dumny z bycia białym.
Je**ny rasista.
Ku*wa jestem albinosem.
Odpisz
17 lipca 2016, 23:24
Tró
Odpisz
9 lipca 2016, 13:10
>bycie heteroseksualnym białym mężczyzną w 2k16
Odpisz
17 lipca 2016, 20:57
@Crobat: Pisz Pan normalnie bo mnie coś trafia, nie 2K16 tylko 2016, to nawet skrót nie jest... Nie rób z polskiego, angielskiego...
Odpisz
17 lipca 2016, 21:21
@PchlaRenatka: bo nie można klawiszów pomylić :/
Odpisz
17 lipca 2016, 21:44
@Crobat: przecież jest 2016 człowieku jest obecny rok jak można coś takiego robić w obecnym roku
przecież to obecny rok!
Odpisz
17 lipca 2016, 22:06
@NekromantaWooHoo: co
Odpisz
17 lipca 2016, 23:09
@Crobat: nieudolnie przetłumaczony na polski mem z obecnym rokiem
Odpisz
17 lipca 2016, 19:38
jak rozpoznać antysemite:
jestem chrześcijaninem
\_____/
Odpisz
17 lipca 2016, 19:57
@panfikk: Lubię piec Pizze Jerozolimską w piecu
Odpisz
17 lipca 2016, 20:15
@lorax12: ty zly człowieku xD
Odpisz
17 lipca 2016, 20:17
@panfikk: I palę gazem
Odpisz
17 lipca 2016, 20:45
@lorax12: żebyś bana nie dostał xD
Odpisz
17 lipca 2016, 20:46
@panfikk: Chodzę też na polskie obozy... harcerskie
Odpisz
17 lipca 2016, 20:53
@lorax12: Jezu xD
Odpisz
17 lipca 2016, 20:56
@panfikk: Dajże już tego wina, Jezu
Odpisz
17 lipca 2016, 21:27
@lorax12: hhahhahaahahha
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 21:30
@panfikk: :D
Król śmieszkizmu
Odpisz
17 lipca 2016, 21:32
@lorax12: no, jesteś przezabawnym jejowiczem
Odpisz
17 lipca 2016, 21:40
@panfikk: Dziękuję za ten przemiły komplement
Odpisz
17 lipca 2016, 22:01
@lorax12: dobranoc śmieszny jejaku
Odpisz
17 lipca 2016, 22:06
@panfikk: Branoc!
Odpisz
17 lipca 2016, 22:33
@lorax12: *budzi* Wstawaj!! Do szkoły!!!
Odpisz
17 lipca 2016, 22:35
SĄ WAKACJE TĘPY CIULU
I DO TEGO 22:36
Odpisz
17 lipca 2016, 22:40
@lorax12: Ouu... to dlatego mam kalendarz z 1939...
Odpisz
17 lipca 2016, 22:43
Ku*wa
Staro
Odpisz
17 lipca 2016, 22:48
@lorax12: i ostatnia data to 1 Września ;-;
Odpisz
17 lipca 2016, 22:50
AAAAAAAAA
Odpisz
17 lipca 2016, 21:51
Jestem dumny z bycia dumnym
jeb rozmózgany
Odpisz
17 lipca 2016, 19:41
Jak można być dumnym z koloru skóry?
Odpisz
17 lipca 2016, 19:45
@randalf28: to jak patrzysz na Murzynów Strzelających do policjantów w Ameryce to można
Odpisz
17 lipca 2016, 21:29
@NekromantaWooHoo: jaki to ma związek?
Odpisz