Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2021, 11:49
Ja kiedyś próbowałam i mnie tak wywaliło że żem salto zrobiła
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:28
witam zajeło mi rok szukanie basenu z takimi deskami dziękuje straciłem:
70zł na bilet x2, 21zł za wejście, 45 zł odszkodowania za wywalenie sie na 49 letnią staruszkę podczas próby stania na tej desce
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:05
Kto nie próbował heh
Odpisz
17 czerwca 2017, 12:57
?
Odpisz
5 lutego 2017, 13:17
a kto stawał na tych małych deseczkach które się "wkłada" między nogi ?XD
Odpisz
4 stycznia 2017, 22:10
Miałem kiedyś taki basen pompowany z 3m i materac dmuchany na działce. Pewnego razu z nudów zacząłem skakać na kolanach na tym materacu i to działało tak że jak skoczyłem to wytwarzała się fala i ona odbijała się od brzegu basenu i wracała na środek wybijając mnie na materacu do góry i z powrotem . Spodobało mi się to i ćwiczyłem codziennie. Pewnego dnia na działke przyszli robotnicy bo mieli coś tam zrobić . Ich mina kiedy zobaczyli dziecko podskakujące na fali o wysokości 0.5m była nie zapomniana XD
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2016, 23:32
Ja stawałam i siadałam na makaronach.Z deską tak jeszcze nie próbowałam robić.
Odpisz
15 lipca 2016, 15:12
Ja się prawie utopiłam, tylko trzymając to w rękach. Woda mnie nie lubi;-;
Odpisz
2 sierpnia 2016, 10:57
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 lipca 2016, 23:59
co to jest?
Odpisz
21 lipca 2016, 08:48
@DragonJuzik125: Deska do pływania. Serio nie znasz?
Odpisz
22 lipca 2016, 21:49
@Pluumek: nie miałam z tym styczności wzrokowo i dotykowo
Odpisz
23 lipca 2016, 10:10
@DragonJuzik125: Nie chodzisz na basen? Chyba na każdym są takie.
Odpisz
26 lipca 2016, 21:56
@Pluumek: no to ja chodze na jakieś biedne baseny ;-;
Odpisz
17 lipca 2016, 20:39
Mi sie udało
Odpisz
16 lipca 2016, 14:04
Ja sobie na tym pod wodą stawałam i udawałam, że serfuję.
Odpisz
15 lipca 2016, 15:16
A próbowałeś wyskoczyć z wody jak torpeda?
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 16:40
@Jasnowidz: Skad wiedziales jasnowidzu?
Odpisz
15 lipca 2016, 16:41
@panlogin: Szpieguje cie
Odpisz
15 lipca 2016, 19:24
@Jasnowidz: o nie
Odpisz
15 lipca 2016, 19:26
@panlogin: Wiem że fapiesz
Odpisz
15 lipca 2016, 20:45
@Jasnowidz: ja ciebie tez szpieguje i wiem ze zmieniles avka
Odpisz
16 lipca 2016, 00:01
@panlogin: To jest Rosja! Nie dogodzisz....
Odpisz
16 lipca 2016, 10:53
@Jasnowidz: i znow zmieniles
Odpisz
8 lipca 2016, 10:40
Próbować? Pfff... Mnie się udało!
Odpisz
8 lipca 2016, 11:36
Mnie też! Piona!
Odpisz
8 lipca 2016, 12:09
dołączam do klubu
Odpisz
8 lipca 2016, 13:28
ja też, ale nie da się pływać
Odpisz
8 lipca 2016, 23:32
@KoffamKakalo: *pjona*
Odpisz
8 lipca 2016, 23:43
Pjona!
Odpisz
9 lipca 2016, 00:44
me too!
Odpisz
15 lipca 2016, 17:11
Piona!
Odpisz
15 lipca 2016, 17:27
@CichociemnyJ: piona
Odpisz
15 lipca 2016, 20:58
@CoolSceleton95: pjona!
Odpisz
16 lipca 2016, 01:11
PJONA!
Odpisz
16 lipca 2016, 08:09
piona
Odpisz
16 lipca 2016, 09:34
@ja_i_moje_osobowosci: #piona_team
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 18:01
nauczycielka mi zakazała to robić bo "wyskoczy i walnie w kolegę i może się coś stać". Tak ku*wa tym bardziej że to jest z pianki.
Odpisz
15 lipca 2016, 18:31
@PanSowa12: Jak by dostał miedzy nogi to mogłoby się coś stać :)
Odpisz
15 lipca 2016, 18:39
@Monster_: ja bym się cieszył :)
Odpisz
15 lipca 2016, 21:29
@PanSowa12: Masochista...
Odpisz
16 lipca 2016, 00:07
@Monster_: Raczej sadysta skoro mowa o koledze.
Odpisz
16 lipca 2016, 09:05
@derex202: Ja zrozumiałem jego komentarz tak że, on by się cieszył jak by dostał, więc...
Odpisz
15 lipca 2016, 21:11
piąteczka
Odpisz